Страхотна Диета за Страхотни Тела/Режим на доц.Байкова/ - 21

  • 49 798
  • 424
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 111
Lideto70,всички килограми със страхотната диета ли свали?Сигурно си писала,но нещо ми се губи Blush

# 286
  • Мнения: 62
Здравейте  Hug
Аз съм настинала и не зная къде се намирам и дали съм режимна  #Crazy Тъкмо утре ще лунувам/гладувам  Joy

# 287
  • София
  • Мнения: 1 950
Lideto70,всички килограми със страхотната диета ли свали?Сигурно си писала,но нещо ми се губи Blush

Да, в началото правех и лунната, но доста време карах само на страхотната - и то диета 1 - две седмици, после известно време - хранене подобно на режима, но не напълно стриктно, после пак две седмици диета 1 и т.н. Имала съм и доста пъти нережимни периоди, но тази диета ме научи дори и като съм нережимна да се съобразявам какво и кога хапвам
След всички други диети се нахвърлях като невидяла на храната ... и резултата няма нужда да го казвам. Crazy
Докато Страхотната диета ми промени коренно начина на хранене  Peace

Дирони, Hug оздравявай бързо, миличка   bouquet

# 288
  • Мнения: 2 111
   bouquet
Винаги ме окуражава линийката ти  Grinning
Но докато видя числото 7 на кантара не знам колко време ще мине  Cry

# 289
  • София
  • Мнения: 1 950
Ще успееш! newsm10 Траябва да вярваш!
Аз нещо съм пропуснала колко имаш да сваляш, но и аз си мислех, че мисията е невъзможна - преди малко повече от година си мислех, че никога каквото и да правя няма да отслабна, докато не попаднах тук - и сега с подкрепата на момичетата  bouquet  вече се движа, макар и бавно към целта, но най-вече съм убедена, че ще се справя Peace
Моята битка с кг е вече от почти 16 год, но досега не съм била толкова амбицирана и търпелива  smile3521

# 290
  • Мнения: X
Здравейте момичета,
аз си карам на диетата, ама не съвсем стриктно т.е. не спазвам точно часовете, пия кафе с мляко, но общо взето се придържам към нея, а и на плуване ходя. за сега добре вървят нещата, имам вече и минуси Simple Smile Но до желаното тегло много ме дели..още поне 10, а най-добре 15 кила.. Simple Smile
приятна вечер на всички

# 291
  • София
  • Мнения: 2 958
Здравейте, момичета Страхотни!

Диетична съм, но ще се премеря в сряда. Ходих и на спорт. Party  Надявам се да има подобаващ резултат.

nikitto, браво! Пробвай и часовете да спазваш.
Писах го в предишната тема, но  за теб ето отново  Hug Peace

"Трябва да ядем 5 пъти ­ в 8, 10, 12, 16 и 19 часа, защото човешкият организъм като биологичен часовников механизъм излива храносмилателни сокове в определени часове на светлия ден, без да ви пита. Ако няма храна в стомашно-чревния тракт, тези агресивни сокове (в тях има ензими, солна киселина, пепсин, трипсин) атакуват лигавицата на празния стомашно-чревен канал и правят гастрити и колити. Ако още съм устойчива, нямам гастрит и колит, първата приета хапка след дълго въздържание от храна, отива в депа, които са под формата на мазнини. " доц.Байкова

До колкото разбирам Дабъл е в Англия. Чакаме те. Hug

 На всички много Hug

# 292
  • София
  • Мнения: 1 950


Добро утро, Страхотни момичета! newsm51

Стъпих на пръстите на единия крак при шестичките  newsm44 newsm44

Днес съм много заета и няма да мога да вляза пак тук, но като затвърдя резултата със сигурност - голям диетичен банкет ще ви направя!  newsm10

Страхотен ден на всички! lovekiss

# 293
  • София
  • Мнения: 2 958
Добро утро!

Лиде, супер сиииииии, бравооооооооо, страхотно се радвам!!!

Пожелавам на всички слънчев и усмихнат ден. Следобяд  - среща на чай.  Hug

# 294
  • Мнения: 62
Добро и слънчево утро  Hug
Днес съм по-добре и съм само на течности.

# 295
  • София
  • Мнения: 11 805
Лиде-е-е браво за постижението!Хайде чакаме банкета!Гладна кокошка просо сънува... Joy

Аз се боря да си задържа килограмите засега горе-долу успявам.

Хубав минусов ден Ви желая! Hug

# 296
  • Мнения: 3 425
Хей, каква новинкаааааааааааааа ЛИДЕ   newsm44 newsm51 Много се радвам  Crazy

Дирони, мерси ...мммммммм  eat

Наоколо съм:)

# 297
  • София
  • Мнения: 1 950
Мерси, милички! Hug Hug Hug

То тези 100 грамчета дето съм стъпила под 70 кг не са кой знае какво постижение, но скоро се надявам да съм твърдо  с тегло с първа цифра 6

Страхотна вечер на всички! Heart Eyes

# 298
  • Мнения: 62
Добро утро  Hug
Болна и неразположена, но не наддала  Joy Ще пробвам днес житуването, ако успея няколко дни на него и се връщам на страхотния режим  Peace

# 299
  • София
  • Мнения: 11 805
Добро утро момичета-кокичета!

Минавам само да Ви нагледам и разбира се да поднеса сутрешното кафе:



Може ли някоя от вас да сподели в какво се изразява разделното хранене.Аз засега съм изключила въглехидратите,но си мисля известно време да карам ден на белтъчини,ден на въглехидрати.
А житуването какво е? Embarassed
В момента се опитвам просто да си задържа килцата и да не ям много.

Много минусчета от мен  Hug.

Общи условия

Активация на акаунт