"ДЕКЕМВРИйче сладко гука, майка му от кеф се пука"

  • 11 923
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
# 286
  • Мнения: 30
Ауа, Кире, къдйе йа слънциту уа? Направо времето се излага. Като кифла. Обаче няма да му се размине, ще изляза за съвсем малко, поне за 4-5 часа...

rumyana_pld значи някой ще идва в Пловдив? Браво, браво, може и да си чукнем срещичка. Иначе във Виса има колички на Bertoni, Cangaroo, Baby Max, Chipolino, Chicco и столчета на  Bertoni, Chipolino и Chicco. А за какво да има и да няма количката, кво да ти кажа, аз за сефте бутам количка ама съм мноооого доволна, понеже моята има функция the best- препоръчвам я с 2 ръце. Значи the best функцията е измислена от Идеал Петров- просто количката ти я подарява някой....

andreaivano  Hug мъжете мразели шопинга... говори ми...е не че не успявам да го вкарам във Виса. Първо един ден отидох сама, изхарчих 200 кинта и му казах че имам алергия към мангизите, гледам да се отърва от тях та ако иска да идва с мен да ме спира. После питаш коя комбинация манджорно му се струва свястна /се едно ти пука за вкуса му/ и той кисне 2 часа пред кашите докато се светне, през това време ти си набелязваш тва онва... пък ако трябва и за коли и двигатели му говориш... просто дръж акъла на мъжа зает с 1 нещо /те и без тва повече неща на веднъж не могат/ и си шен без грижи.

Elmina   Embarassed

АБЕ МАЙНА, какво казвате всички за една срещичка, този път Филибето да сме първите...

# 287
  • Мнения: 2
Здравейте, мами  Hug

Деситка, ние сме с либеро и сутринта сме сухички... Памперс и при нас даваше грешки от време на време..

Мами, да питам - пиете ли витамини? Каква марка? Педи ми каза да пия, но не знам какви..


И ние сме с Либеро от самото начало и съм много доволна, пропускали са ми само 2 пъти досега, но тогава бебка се беше оакала извънредно много, след като не беше акала 2 дни и й бях дала разхлабващо чайче.

Аз продължавам да пия витамини centrum materna още от края на бременността, моята педи каза, че са ок.

# 288
  • Мнения: 120
на мен Либеро ми идват малко твърдички и на няколко пъти ми пропускат. Пробвах Хъджис - добри са,сега пробвам Молфикс и ми харесват, иначе май май ще си остана на Памперс, као че ли най ми допадат

# 289
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
.

# 290
  • Мнения: 3 010
Голямо изпитание и страдание за това дългоо4аквано и толкова трудно създане съкровище  Sad дано стане 4удо и съвсем скоро Пати се възстанови и прибере у дома  Praynig  Praynig  Praynig

# 291
  • Мнения: 769
Мили момичета, благодаря ви за всички мили думи. Всички те значат много за мен. Не веднъж положителелната енергия е помагала на мами в нужда!

Ако зачезна за по-дълго, знайте че съм по болници и нямам интернет. При  първа възможност ще се 'обаждам' как сме. За сега няма промяна. Моята дребосъчка Пати днес спинкаше спокойно, почти не и лечеше какво и е минало през главичката, мъничкото ми момиченце, толкова много и се събра...

Господи, нека момиченцето ми остане при нас!

До скоро.. надявам се с добри новини!

Лека вечер на всички!

Общи условия

Активация на акаунт