Отговори
# 315
  • Мнения: 16
Момичета, трябва ми помощ. На младен по крачетата му се почвиха бледо червени петна с по-грапава и суха кожа. Имала ли е някоя от вас подобен проблем...

# 316
  • Мнения: 472
За всеки появил се подобен проблем или какъвто и да е проблем посещавам педи  Peace
Заведи детето на лекар,за мен е най-добрия вариант и да не е нищо,важното е,че си отишла!Днес е неделя така,че най-добре в Детска педиатрия,предполагам нямам как да няма в Пловдив,но първо звънни на педи

# 317
  • София
  • Мнения: 308
Добро утро!

Еми, и ние сме така от седмица вече. Струва ми се, че яде по-малко, няма как да разбера точно колко изяжда, че го кърмя. Ядем по 5 минути, като преди това ядеше по 20 минути минимум, след баня не иска да яде и реве, има дълги периоди, през които не яде и после пак яде малко. Явно пак им е някакъв период.

Елмина, приятно изкарване днес! Нашата погача я правих миналата седмица и мина много добре. Приятелките ми не се натискаха да гушкат малкия, ама може би защото са с деца повечето и от опит знаят Laughing А това за грипа - мисля, че гостите ако са болни сами трябва да откажат да присъстват.

Данитка, много добра идея за снимките, макар че сега имаме албулче и в snimka.bg, но там ще стане по-хубаво. Ще ти пратя снимки.

Забравих да ви пусна този сайт с текстове на детските песнички: http://muzika.dechica.com/songs/songs1.htm. Аз гледам от там, че знам само по един куплет.

# 318
  • Мнения: 472
Ей Диди златна си  Hug
Аз знам само по макс 1-2 изречения и после съм та-на-на-на  hahaha hahaha

# 319
  • София
  • Мнения: 179
Здравейте мами.

Елмина, приятно изкарване с гостите днес и дано не го гушкат много.

Мами и аз съм нещо болна от снощи. Имам 39 градуса температура, дано да се оправя, че ако е грип как ще го гледам малчо  newsm78

Ние за сега нямаме проблем с храненето, но тези колики ще ни побъркат. Дори и когато суче го боли коремчето и се свива и не иска да суче. Направо незнам какво да правя, по цял ден не спи детето и все на ръце се носим. Добре, че майка ми е тук да помага и да ме сменя.
Ние във вторник ще ходим на Чиста молитва, дано да се държи добре и да не плаче много. А погачата мисля да я правя другата събота.

Лек ден на всички.  Hug

# 320
  • Мнения: 4
Добро утро маминки.
Как искарахте Св.Валентин?

Елмина мерси за кафенцето.
Леле егати съвпадението да се родят на една дата и то с еднакви имена.
Е вие не направихте ли погачата до 40 ден,че аз знам че до тогава се прави.
Ние я правихме на 24 Януари.

Данитка аз съм съгасла за идеята за сайта със снмките.
Илианче дано не се разболееш.
Хапвай мед и лимони да предотвратиш настинка.

Шушинка за така свекърва и аз си мечтая.
Браво на вас щом така сте се забавлявали и до толко късно сте стояли.

Андреа найстина по-добре ходете при педи да видиш какво ще ти каже.Дано не е нещо сериозно.
Диде мерси за сайта с песничките.Ще ми бъде от полза.

# 321
  • Мнения: 16
Благодаря за съветите.

Педи ни консултира по телефона. Каза, че се получава много често при бебетата. Да го мажа с Елсципиал Липолосион неутрал. Засега това и да го наблюдавам. Дано му мине, за да не му давам някакви лекарства. Иначе има червено петно на главичката отзад където лежи. При вас има ли го това и да ли минава след време. Педи само ми каза да го наблюдавам.  Thinking

# 322
  • София
  • Мнения: 308
Ей Диди златна си  Hug
Аз знам само по макс 1-2 изречения и после съм та-на-на-на  hahaha hahaha

И аз съм така. Добре, че детето не разбира какво му пея. hahaha Joy Joy

Момичета, някой може ли да пусне нова тема, че ще ни заключат. Съжалявам, че не мога да направя иначе бих пуснала. Embarassed

Ексипиал-а е много добър!

# 323
  • Мнения: 16
miq12 изчисти си кутията, че немога да ти пратя лично съобщение...

Съжалевам за спама...

# 324
  • Мнения: 2 013
Дани пратих ти снимки на пощата!

Илиянче надявам се да се оправиш и да не се разболееш сериозно,както вече са те посъветвали папкай лимони,портокали...за витамин Ц  Hug
Стискам палци да се оправиш!  Praynig

Диди сайта е много хубава,мерси.Ще се възползвам,че и аз знам по един куплет само  Embarassed

# 325
  • Мнения: 0
Здравейте мамета!
Този сайт с песничките ще ми е много полезен!
И моят младеж се дърпа като яде,защото го боли коремче,а освен това забелязвам и че вече се наяжда за около 7-8 минути,докато преди ядеше по около 20!
дано да си му стига яденето!На 17-ти сме на ДК и ще видим как е с наддаването!Ще му бият и ваксина-една в крачето и една в ръчичката!Дано не го заболи милото!Мускулно ли се бият тези ваксини?
Това за сайта е страхотна идея Данитка!
Елмина успех за питката!Дано всичко мине по вода!
Пупинка честито!Страхотен подарък!
Лек ден на всички!

# 326

Общи условия

Активация на акаунт