Кипърски Валентинки с БГ половинки (20)

  • 18 682
  • 278
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 140
Добър ден на всички!
Мастерче,да е жив и здрав татко ти!  bouquet Напълно подкрепям пожеланието на Блонди Peace
Буболинке,къде сватба в църква-тука или в Бг newsm78 Иначе аз като си купувах мойта рокля от Бг(2005г),за около 800-1000лв можеше да се купи много хубава рокля.Моята беше на една Асеновградска фирма,на която всички модели ми харесваха,макар и да не беше кой-знае колко известна PeaceАко намеря някакъв сайт ще го пусна Wink Чакаме снимков материал на леопардката Heart Eyes
Муци,за тебе същото се отнася Hug
Кати,оня или оная дето ми закачи огледалото,дори и не намали,незнам дори дали разбра #Cussing out А времето колко повече да се разваля..ужас ooooh!
Хубав ден на всички пожелавам  bouquet

# 226
  • Мнения: 903
Буболинке, страхотна покана... Направо ми се приисква да можех да дойда.. - сигурна съм че ще е супер-парти Tada.... Казваш сега там карнавали се вихрят... - Верно, спомням си миналата година по това време тука някои и снимки показваха... например сещам се за Роската, тогава с големия корем все още и дегизирана като баба Яга или там някаква магьосница... /Еййй, ама съвсем се покри това момиче.., че дори и на клона отдавна не съм я мяркала/...
Пък за църковната сватба, много хубаво че сте решили... За мен това е истинския ритуал, пък гражданското е малко проформа...

Муце, ти нещо много светкавично бре душко нацъка сайтовете за сватбени рокли.. Whistling.., че и любим такъв си посочила... Thinking.., нещо мЪ`й сЮмнявЪш с тия експресни реакции... да не би нЯщУ за тебе си да оглЯваш булчинка роФлЪ... newsm78 Wink... що лиии?!?! married  Wink

Шанкулче, кво става с твоята одисея с телефона?

# 227
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
здравейте дружина Hug
Мастерче ЧРД на тати да те слуша мнооооооооого и да ти се радва още повече а пък ти остава ти само да го обичаш безгранично ето предай му тез прегръдки от мен Hug Hug Hug Hug Hug Hug.......и малко и за теб да не се сърдиш Hug Hug
Муце е то за скоростен лост не си заслужава аз си мислех че ще кажеш нещо по големичко по така ..............а снимки задължително чакаме ако няма да им правят във градината нащракай я като отидеш да я взимаш Party Party
Буболинче ако нямаме рожден ден на някой от класа на децата обезателно ще дойдем обаче гледай да поканиш и някой батко че кво ще правим с пълна къща с принцеси #Crazy #Crazy
Шанкулче казаха че ще спре да вали в неделя и понеделник ......то като си помисля на Чистия понеделник никога не е валяло......та във понеделник да не забравите със купичките със кошничките на пикниииииииииииииик нали Naughty....и хвърчило бягай отсега да вземеш че после няма да намерите или ще е някакво дето няма да ви хареса #Crazy
Блондич хвърли ме в размисал Thinking Thinking Thinking дали това което предполагаш е верно наистина о боже ако е така трябва и аз да търся я костюмче я някое рокле ми така де предполагам че сега няма да имаме оправдание да не наминем през БГ....... Blush

# 228
  • Мнения: 119
Супер новини - рожденни дни, партита, карнавали и ....сватба !!!
Честито на таткото на Мастер! Мисля че най-хубавия подарък за родител е детето му да е щастливо и това е моето пожелание.
Много на хубаво тръгна тази година, пу-пу да не ни е уроки! Така както сме подкарали, скоро единствената ни тревога ще е лошото време . Но и за това знаем, че "Няма нищо по-хубаво от лошото време".
Бубулинче, на теб наистина ще ти е най-вълнуващата и незабравима година. Пожелавам ти много любов! Дано успееш за толкова кратко време да организираш  сватбата на мечтите си.
Аз днес покарах "дзвера". Много е хубав! Трябва ми малко тренировка за да свикна с габаритите/размерите му само.
Блонди, твоя колоритен стил на писане ме подтиква към публикуването на едно стихотворение тук. Ще ме прощавате, че е дългичко.

КРАСУТА

Нищу нямаши ми фчера,
ставам сутранта,
ф углидалуту са зверя:
Бря, чи красута!

Викам сигур са чалдисах,
туй ни мой съм аз.
Смятай кат са начирвисам
и са нагласа!

Тъй пу нощник и терлици,
с чорлава куса
мязам кат на убавица
ф профил и анфас.

Дрямах начи и въртях са,
цъках със език,
плюх са дан са уручасам -
тъй са възхитих.

Дъл на пустуту глидалу
са яви дифект!?
Тъй да съм разхубавяла...
А, сига де! Дерт!

Са умислих утведнъшки -
как навън ш' въря?
Момцити ку са натръшкат
кату ма съзрат?

С модна фуста, чи забрадка,
с китка у ръка;
с тос акъл зер за три патки,
кату заблеста...

И къдету койт' ма срещни -
пламна, изгуря
ф разни помисли пугрешни...
Пък ни съм таквас!

Туй наверну сън е билу,
сигур йощи спа
и ми са е присънила
буйна красута.

Скуркузъбел съм, мий ясну -
ич дан ма съзреш,
щот ут толкува прикраснус,
мой са пубулейш.

Толкус убус да са исипи
тъй връз мен кат дъж...
Някуй тряа ма ущипи!
(пу възможнус мъж!)

Неизвестен аФтор, ма са предпола'а, чИ Йе Ут нашиу край

# 229
  • Мнения: 140
Здравейте пак!
Да се поправя за мойта рокля дето казах на Буболинка-беше от АЗ и ТИ, Смолян,но за съжаление не намирам сайт:(
Кати,мерси за инфото Hug Аз никога не съм пускала хвърчило,но може и да пробваме Peace За съжаление обещах на една приятелка да и гледам децата до обяд,но пък и следобед може да излезем Rolling Eyes
Блонди,днес минах през магазина да питам до къде я докараха с моя телефон,но уви-и това не ми казаха-най-вероятно другата седмица #Cussing out
Хайде стига ви толкова Heart EyesЛека вечер на всички Hug

# 230
  • Мнения: 903
Катенце, систър`ти Муцанка га я зачекнахмИ за булченската роФлЪ и взЯ да сЪ УЙслушва нЯщУ.. Whistling... на ударена от ланшната градушка сЪ праЙ... Wink hahaha Joy

А, Шанкулче, пишем заедно.... Чай`сЯ че не разбрах - ко е е това дето и него не са ти го казали? newsm78...- В смисъл че даже не ти дадоха информация дали са започнали да го преглеждат и кога евентуално ще е готов ли бре?! Crazy... - Баси пичовете! #Crazy... Направо с кеф да ги  bash box smile3557

Винаги, ама те тия бисери са цяла поредица и обикновено главната героиня е Калина Mr. Green...
Ама ето и аз ще пусна нещо много яко - кавър-версия на "Финдли" /едно от най-популярните стихотворения на Робърт Бърнс, ако сте чели../ Само ще припомня началото на оригинала /ако не сте се сетили/, за да вденете големия бъзик:
Финдли
Кой чука в този късен час
Аз чукам - каза Финдли
...


А ето го и кавъра: Joy Joy Joy

ФИЛЮ Mr. Green

- Кой лопа тъй посряд нущя?
- Яз лопам - речи Филю.
- Въри си. Яз ни съм такваз!
- Ни си ли!? - речи Филю.

- Си чул ти някуй уйдурма...
- Съм чул ми! - речи Филю.
- Възгеч бе! Въх, чи срамута...
- Ми... срам ма й! - речи Филю.

- Да зема ся да дода вън...
- Ила, де - речи Филю.
- На портата сидиш кат пън.
- Кат пън съм - речи Филю.

- Да флезиш, ама де да знам...
- Да фляза - речи Филю.
- Ши гръмни целия мигдан!
- Ши гръмни - речи Филю.

- Виднъш да скочиш тос дувар...
- Ши скоча! - речи Филю.
- Шта праа дармадан пужар.
- Напрай ма! - речи Филю.

- Шта пусна, ама глей сига...
- Пусни ма! - речи Филю
- Шми висниш утре сигур пак...
- Шти висна! - речи Филю.

- Пък утпудир да си мълчиш!
- Ш' мълча, ми! - речи Филю.
- Оф, ши стисна май учи...
- Па стисни! - речи Филю.


С което ви пожелавам хубава вечер и весел уикенд!
Kissing Heart

# 231
  • Мнения: 5 001
Добро утрооо...

Винаги, умрях от смях с твоето стихче  smile3532...Так не съм се хилила отдавна  hahaha hahaha hahaha


Айде една лека закусчица...

 

# 232
  • Мнения: 119
Мастерче, ето ти още една порция смях. Нищо лично, но е на тема диети  Heart Eyes


Ко мий ино такоз бизсолну,
нищу уж ни ма боли...
ПосрЯд нощ сида на двора
щот ма дрямка ни лови.

Лягах, ставах, лягах, ставах,
ши осъмна най-подир...
Глей каква луна й огряла
прекопания мисир...
Сички спат, кахъри нямат...
Никуй даже ма ни знай,
чи въздишам кат на умряло,
чак ни мога са изтрай..

Девет деня стана вечи,
как нощя ни моа да спа.
Нещу сЕ ма бута, сЕ ми пречи.
Да ма мътни отнесат!

Денем ода на посоки,
пък акъла ми къде й..!?
Гачи паднах ут високо,
тъй света ми са люлей.

Ко ми трябаши таз мода,
дето чух я у града,
ачи гладна тряа да хода
да съм тенка у снага.

Можелу садЕ зилену –
чесън, лападец и лук.
Свинското мий забранену –
ни луканки, ни суджук.

Туй петмез, рачел ни помна
дажи къф им бе вкуса...
Гледам – ощи съм кат стомна.
И за ко да са хаба!?

Оох, сърце ми не изтрайва...
СЕга ши направа грях!
Няма ко да са помайвам.
Малко ли на глад сидях?

Дорде слънце да изгрее
ши разточа ина тава
баницата дет лелеях
девет деня и нощя.


Чи подир ила и виж ма
как у еденето съм добра...
Ши си легна със усмивка
и до пладня чак ши спа.



Много добре разбирам какво чувства героинята, веднъж съм била на дюкан за 1 седмица и само забранени храни ми се въртяха в главата. А на мен ми трябва само малко повече физическа активност. Скоро и това ще стане.

# 233
  • София
  • Мнения: 1 456
Винаги, вземи се спри, че зарад теб от
сутринта хълцам от смях.... hahaha Hug

# 234
  • Мнения: 119
Честита Баба Марта!!!
Здраве и късмет на всички!

Муци, това беше целта - да стегнем коремните мускули чрез смях  Hug.

# 235
  • Мнения: 5 001
Ееее,НЕ!  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Такъв смях просто ме е обзел....  Joy Joy Joy Joy Joy Joy
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo



Честита Баба Марта!
Да сте бели и червени,румени и засмени!  Hug Hug Hug


И да ви поискам прошка! Днес нали се иска прошка....Та,ако нещо съм казала или направила - ПРОСТЕТЕ МИ !  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 236
  • Мнения: 577


Честита Баба Марта и от мен, да сте бели и червени и много засмени

Липсвахме понеже изкарахме дестина дни в болница  Crazy Васето беше с пневмония .Вече сме ОК и няма отърване от мен   bouquet
Минус 10 оки съм с диетката .Продължавам..............  Whistling

Целувам ви много,многоооооооооооо  lovekiss

# 237
  • Мнения: 5 001
Жужеееей,оф,най-накрая се появи! ....Пък то к'во било  ooooh! ooooh! ooooh!
Дано всичко да е вече наред при вас! Браво за оките  Hug Hug Hug Hug

# 238
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Честита Баба Марта!

# 239
  • София
  • Мнения: 1 456
Честита Баба Марта мили мои!
Да сте румени , засмени и с много
любов обградени!

Поздравяваме ви всички със стихчето,
което Алекс учи в градината за Баба Марта

Врана се крие зад комина,
мартенички носи от коприна.
Взима ги от малкото Анче
да ги върже на своето вранче.

Ей врано бъбрива,
мартенички да крадеш не бива!!!
Flutter Mr. Green Heart Eyes


Жужи, дано всички се оправи и Васенцето е вече добре!
А за оките нямам думи направо!!! Браво!

Блонди, по повод на подозренията ти относно сватбените рокли....за сега са неоправдани! Mr. Green Наскоро една приятелка реши да се жени и покрай нея понаучих сайтовете. А Романтика ми е любима, щото преди много време когато аха да се омъжвам мерих техни рокли...и о, боже...бяха прекрасни! А, аз изглеждах изумително... и то без прическа и грим! Та така! Това е случая!

Мастерче, днес ли е Прошка!? newsm78 Аз що си мисля, че друг ден беше... Embarassed Ами хайде тогава и аз да кажа да ме прощавате и да ви е простено!  Hug Hug  Hug

Хубав ден на всички ви желая!  bouquet



Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 10:20 от Муци

Общи условия

Активация на акаунт