Боя за коса-blond 2

  • 42 857
  • 343
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: X
благодаря   Heart Eyes

# 331
  • Мнения: 13 624
ами от фризьорката ми се снабдявам с професионален шампоан и професионална маска на лонда за боядисани коси нищо по специално
Щастливка си значи. Аз като се правех преди много години с Лонда, да не казвам на какво приличах! Жалко че нямам снимки да покажа!

# 332
  • Мнения: X
не знам моят скалп е много чуствителен дори и от боя гарниер ми стават рани по кожата на главата и когато за пръв път си взех тази боя и майка ми беше много скептична и каза че щом е българска направо без скалп ще остана но до сега вече 3 години да чукна на дърво никакви ядове не ми е правила нито с цвета нито с нищо  Simple Smile

# 333
  • Мнения: 481
Добро утро,искам само да поздравя  wdv за страхотния цвят който е постигнала,също така и за дългаааата коса,която има(тайничко и завиждам Wink ).От кога мечтая да имам и аз такава..Много хубав цвят мила и браво на теб! Hug
Аз май съм най ранобудната тук.. Grinning
Вчера ходих малко да ми оформят косата и момичета,тъй като ме изсушиха и оформиха,не ми се иска да я мия днес.Имах предвид,че днес смятах да я боядисам и да сложа една "прясна..прясна" снимка на цвета,който получавам......
Надявам се че ще ме разберете...веднага щом се направя,ще приложа снимка. Hug

# 334
  • Мнения: 284
Добро утро и от мен  Hug  Наистина е много красива коста ти wdv   Heart Eyes  При мен нищо ново, само да кажа че другия път като се боядисвам ще ходя при нов фризьор, така че сигурно ще съм и с по различен цвят, но до тогава има поне 1 седмица Simple Smile
Ети чакаме снимката, с палете ли ще се правиш Simple Smile

# 335
  • Мнения: 179
Добро утро момичета,
wdv-наистина ти е много хубав цвета поздравление.Може ли да дадеш снимка в корена?Мисля , че там леко ти жълтинее, не е както по дължината, но и се слива с останалата коса с дължината като е издухана.Не си и личи толкова , защото се боядисваш на 15дни за което поздравление ако я оставиш на 1месец дори 25дни ще се види разликата между корена и дължината и другото косата ти е по светла не е тъмно кестенява.Затова при теб се получава така без блондор в корена.
Аз съм правила с боята  Престиж момиче, което си носи боята в салона и се получаваше супер, но и нейната коса е обезцветявана многократно и няма как да не се получи.
Накрая ако искате хубав равномерен цвят наистина най добре е да си боядисват корените на 15-20дни в зависимост колко бързо ви расте косата Wink.
Успех на всички блондита Peace

# 336
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
До колкото знам обезцветяването вреди доста на косата, нали?А на тази девойка косата изглежда просто перфектно след цели 6 обезцветявания.Айде сега ако може да каже тайната на красивата коса. Laughing Аз като започнах да се боядисвам руса и сякаш косата ми спря да расте а толкова много искам да я пусна дълга.Безкрайно ми е интересно ако сложа тези бои на не обезцветена коса какво ли ще се получи? Thinking

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 09:42 от Ариел

# 337
  • Мнения: 3
Добро утро момичета,
wdv-наистина ти е много хубав цвета поздравление.Може ли да дадеш снимка в корена?Мисля , че там леко ти жълтинее, не е както по дължината, но и се слива с останалата коса с дължината като е издухана.Не си и личи толкова , защото се боядисваш на 15дни за което поздравление ако я оставиш на 1месец дори 25дни ще се види разликата между корена и дължината и другото косата ти е по светла не е тъмно кестенява.Затова при теб се получава така без блондор в корена.
Аз съм правила с боята  Престиж момиче, което си носи боята в салона и се получаваше супер, но и нейната коса е обезцветявана многократно и няма как да не се получи.
Накрая ако искате хубав равномерен цвят наистина най добре е да си боядисват корените на 15-20дни в зависимост колко бързо ви расте косата Wink.
Успех на всички блондита Peace

Дори и да се е наложило да я обезцветят 6 пъти и сега се прави само с боя, смятам, че пигмента играе много важна роля също.
Иначе за честотата на боядисване на корените съм сигласна с теб. Аз също имам клиентки които ги правя със 10 + 9.1 например и става чудесен цвят без жълти оттенъци, много натурален. Но има и такива които при същата комбинация и малко по- силен от 6 % оксидант жълтеят. Пигмента е според мен.

# 338
  • Мнения: 179
о разбира се, че от коса до коса има огромна разлика и , че зависи най вече от пигмента това го писах вчера.Аз един номер боя съм слагала на 8-10клиентки, но почти при всички е различно.Така си е наистина и затова ако на някой се получава добре с дадена боя то не значи че и при другите ще се получи Wink

# 339
  • Мнения: 481
Забравих да кажа ,че вчера си купих два продукта(шампоан и маска-професионални)на Лореал абсолют рипеар.
Дано ми подействат добре на косата Simple Smile
П.П.Може да споделите,който си ги е купувал на каква цена ги е взел(за да направя справка) ?

# 340
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен .... от толкова работа реших малко почивка. Аз и купих от ейвън  "Планет спа" маска за коса със цитирам "средиземноморски зехтин" страшна е - подхранваща маска за коса с екстракт от маслина. Косата е толкова мека, че даже сложих и на дъщеря ми на косата - просто е страхотна, понеже нейната е една гъста и естествено не иска да се реши... newsm10 newsm10.

# 341
  • Мнения: 595
Добро утро момичета,
wdv-наистина ти е много хубав цвета поздравление.Може ли да дадеш снимка в корена?Мисля , че там леко ти жълтинее, не е както по дължината, но и се слива с останалата коса с дължината като е издухана.Не си и личи толкова , защото се боядисваш на 15дни за което поздравление ако я оставиш на 1месец дори 25дни ще се види разликата между корена и дължината и другото косата ти е по светла не е тъмно кестенява.Затова при теб се получава така без блондор в корена.
Аз съм правила с боята  Престиж момиче, което си носи боята в салона и се получаваше супер, но и нейната коса е обезцветявана многократно и няма как да не се получи.
Накрая ако искате хубав равномерен цвят наистина най добре е да си боядисват корените на 15-20дни в зависимост колко бързо ви расте косата Wink.
Успех на всички блондита Peace

Дори и да се е наложило да я обезцветят 6 пъти и сега се прави само с боя, смятам, че пигмента играе много важна роля също.
Иначе за честотата на боядисване на корените съм сигласна с теб. Аз също имам клиентки които ги правя със 10 + 9.1 например и става чудесен цвят без жълти оттенъци, много натурален. Но има и такива които при същата комбинация и малко по- силен от 6 % оксидант жълтеят. Пигмента е според мен.
Рошавка, искаш да кажеш, че на косите, които имат жълт пигмент, ако слагаш по-силен оксидант от 6% им се проявява по-силно жълтото, така ли? тогава възниква въпроса дали само с 6% може да ме хване цветът, защото е 10 или 9? И ако не, тогава какво е ршеението?
Между другото сега съм си взела две бои едната 10.1, другата 9.1 на Лореал и ще ги смесвам, само се чудя в какво съотношение.

# 342
# 343
  • Мнения: 3
Добро утро момичета,
wdv-наистина ти е много хубав цвета поздравление.Може ли да дадеш снимка в корена?Мисля , че там леко ти жълтинее, не е както по дължината, но и се слива с останалата коса с дължината като е издухана.Не си и личи толкова , защото се боядисваш на 15дни за което поздравление ако я оставиш на 1месец дори 25дни ще се види разликата между корена и дължината и другото косата ти е по светла не е тъмно кестенява.Затова при теб се получава така без блондор в корена.
Аз съм правила с боята  Престиж момиче, което си носи боята в салона и се получаваше супер, но и нейната коса е обезцветявана многократно и няма как да не се получи.
Накрая ако искате хубав равномерен цвят наистина най добре е да си боядисват корените на 15-20дни в зависимост колко бързо ви расте косата Wink.
Успех на всички блондита Peace

Дори и да се е наложило да я обезцветят 6 пъти и сега се прави само с боя, смятам, че пигмента играе много важна роля също.
Иначе за честотата на боядисване на корените съм сигласна с теб. Аз също имам клиентки които ги правя със 10 + 9.1 например и става чудесен цвят без жълти оттенъци, много натурален. Но има и такива които при същата комбинация и малко по- силен от 6 % оксидант жълтеят. Пигмента е според мен.
Рошавка, искаш да кажеш, че на косите, които имат жълт пигмент, ако слагаш по-силен оксидант от 6% им се проявява по-силно жълтото, така ли? тогава възниква въпроса дали само с 6% може да ме хване цветът, защото е 10 или 9? И ако не, тогава какво е ршеението?
Между другото сега съм си взела две бои едната 10.1, другата 9.1 на Лореал и ще ги смесвам, само се чудя в какво съотношение.

Понякога силният оксидант наистина засилва ефекта на ' жълтеенето' при изрусяване на тъмна коса в корените. Фиксирам проблема по 3 начина. Ако ми изглежда, че косата е подходяща да се изруси с по- нисък процент оксидант, то го правя така, за да избегна евентуални лоши резултати.
Ако пък косата е много тъмна и може да се изруси достатъчно единствено със силен оксидант, то слагам към боята и коректор, за да се застраховам.
Ако пък все пак не успея да преценя добре какъв е пигмента и не съм работила с дадена коса и се появят оттенъци като жълто или рижаво, то тогава правя мат със тъмна пепелива боя, или със коректор. Много е индивидуално.
При теб когато се изрусяваш има ли някакви оттенъци които не харесваш, за да мога да ти кажа как да ги корегираш/

Общи условия

Активация на акаунт