Лунна диета 16.02.2009г. - 23:36ч - ПОСЛЕДНА ЧЕТВЪРТ

  • 5 716
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 061
Е, и аз издържах целия вчерашен ден. Резултат -1,5 кг. Днес съм на чай и плодове. След малко ще правя редовната си тренировка със Синди Крауфърд и след обяд - масаж. Въобще пълна програма. Надявам се така постепенно да сваля 5-6 кг, които ходят нагоре-надолу от доста време. Следващата седмица пак съм с вас, а до тогава ще съм на лека храна, няма как.

# 76
  • Мнения: 85
Здравейте лунички Hug

Издържах цели 36 часа newsm68 newsm44 И съм -1кг  love001 Казвайте кога е следващото лунуване Peace

Весел ден  bouquet

# 77
  • Мнения: 154
Издържах вчера - кантара показва -1  Party Само дето сега малко умирам и отивам да хапна нещо  Confused
mimoza°  - следващото лунуване е на 25.02

# 78
  • Мнения: 2
Здравейте, включвам се и аз. Благодарение на най-упоритите от вас и аз издържах. Кантарчето е -1,5 кг., притеснявам се само да не се върнат до няколко дни. Днес още не съм хапвала, но на обяд мисля да е ябълка или портокал, а довечера зеленчукова супичка Rolling Eyes

# 79
  • Мнения: 0
Аз този път се издъних - едно кашу ме провали ... Но следващия път ще съм по-сериозна !!! Simple Smile Поздравления за всички издържали   bouquet

# 80
  • Мнения: 814
И аз издържах 36 часа! С лекота този път, без предварително заричане, но с много вода, чай  и фрешчета! А кантарът показа - 2 сутринта! Дано поне половината задържа до следващата луничка!
За всички издържали лунната и на тези, които още са на диета  Hug!

# 81
  • Мнения: 45
Извинявам се много на всички , че нахлувам така, но за пръв път спазвах лунната диета  с Вас и имам едно питане. А то е следващата дата е 25 февруари - сряда, до кога трябва да продължи. Благодаря на всички!

# 82
  • Банкя
  • Мнения: 823
В първия пост има даден един линк, където са посочени датите и часовете на лунните фази - http://www.astrohoroscope.info/moon.htm

Следващата фаза НОВОЛУНИЕ ще започне на 25.02 в 03:35 и ще приключи на 26.02 в 04:05.

По принцип няколко дни преди началото й тук се пуска нова тема и всеки има време да реагира и да не пропусне лунуването. Peace

# 83
# 84

Общи условия

Активация на акаунт