РУСЕнски справочник-2

  • 17 888
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 214
ВиВи, подобен вирус изкарахме през януари. Небезизвестният Бризбейн беше; не знам дали върлува още. Два дена само висока Т - около 40 градуса, на третия тръгна хрема и лека кашлица; пробвахме лечение без АБ, на четвъртия ден включихме Цефзил, а на шестия беше с гнойна ангина+бронхит, та включихме и инжекционен АБ. През цялото време беше с много висока Т, която почти не се повлияваше от нищо - смъквахме до 38 и нещо и пак рязко нагоре  ooooh! Дано при вас се развият по-благоприятно нещата, но имайте едно наум  Peace

# 286
  • Мнения: 3 376
И малкия беше така преди няколко дни-само висока Т и нищо друго.

Заведохме го при личната-нищо му нямало,ако вдигне пак АБ.
Малко след това при доц. Петрова-сливици се оказаха.

Нямаше АБ,а и на другия ден вдигаше Т до следобед и повече не е вдигал.

# 287
  • Мнения: 19 296
И на нас ни изписаха Цевзил и ми казаха да го взема, ако не Т не спадне след 2-3дена.
EASpirit, къде преглежда доц. Петрова? Детски лекар ли е?

# 288
# 289
  • Мнения: 758
И на нас ни изписаха Цевзил и ми казаха да го взема, ако не Т не спадне след 2-3дена.
EASpirit, къде преглежда доц. Петрова? Детски лекар ли е?
Тя е неонатоложка и преглежда частно в дома си! Намира се на Борисова, но първо трябва да се обадиш и да провериш дали изобщо приема. Нямам тел в себе си за съжаление, но мога да ги потърся и утре да ги дам, ако не са ти отговорили до тогава.
Горещо я препоръчвам, това е единствената лекарка, на която имам доверие и благодарение на нея продължих да кърмя Гого (два месеца, ама все нещо Simple Smile )

# 290
  • Мнения: 0
Здравейте!
Знаете дали ако поискам да направя изследвания на дъщеря ми кръв, урина, чернодробни без лекарско предписание в лабораторията в болницата ще се съгласят? Нали тя е най-добрата лаборатория в Русе?
Във Варна съм правила така в частна лаборатория и нямаше проблем, но за тук не знам.

Малката е с висока Т от вчера 39.5 и почти не пада. Няма други симптоми. Днес лекарката каза да чакаме, че градът бил пълен с някакъв вирус, който предизвиквал висока Т.
и ние преди седмица бяхме 2 дни в висока температура и на следващия ден започна да ка6ля леко и го занесох на лекар и се оказа че е с бронхит плевмония.излекувахме се с цевизил,вентолин и солволан за 8 дни.Бързо оздравяване

# 291
  • Мнения: 0
Здравейте на всички .Мъникът от юни тръгва на ясла и аз трябва да започна работа някъде. Мисля да се регистрирам в някое бюро по труда,ако някой знае за добра агенция за работа в русе,моля да ми каже.Време е да започвам работа,но ще видим при тази безработица незнам дали ще мога да си намеря.Весел ден Simple Smile

# 292
  • Мнения: 758
Здравейте на всички .Мъникът от юни тръгва на ясла и аз трябва да започна работа някъде. Мисля да се регистрирам в някое бюро по труда,ако някой знае за добра агенция за работа в русе,моля да ми каже.Време е да започвам работа,но ще видим при тази безработица незнам дали ще мога да си намеря.Весел ден Simple Smile

Мери, има нова тема виж 2-3 поста по-нагоре има линк към нея!
И аз като теб се чудих 4-5 дена защо не се пише тук Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт