На море в Турция - all inclusive, тема 4

  • 69 607
  • 457
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 320
Току що платих морето- 7 нощувки Миракъл ресорт Анталия от 13.06. Ранните записвания са до утре,само подсещам. Сметката е 536 EUR на човек + 50 ЕУР летищни такси. Полетите са с БГ еър 1ч. следобяд.Колебаехме се м/у този и по скъп хотел, но решихме с разликата да направим още едно мере по късно:)

# 316
  • Мнения: 535
Току що платих морето- 7 нощувки Миракъл ресорт Анталия от 13.06. Ранните записвания са до утре,само подсещам. Сметката е 536 EUR на човек + 50 ЕУР летищни такси. Полетите са с БГ еър 1ч. следобяд.Колебаехме се м/у този и по скъп хотел, но решихме с разликата да направим още едно мере по късно:)

59 евро са летищните такси  Peace  (не че е кой знае каква разлика, но да се знае  Grinning ) И ние го обмисляхме този хотел. Дано да си изкарате супер !!!
Това към Алфатур ли?

# 317
  • София
  • Мнения: 320
права си Zagorka 59 EUR са летищните такси. През Сънлайт травел, но пакета може да е на Алфатур или Тез,нямам представа ,но цената е добра. И на теб пожелавам правилен избор!. Ние за пръв път сме в Анталия. За сега Мармарис ми е на първо място в класациите за незабравима почивка,пък ще видим...

Хайде, има ли други съфорумци с 13.06 в този хотел?

# 318
  • Мнения: 3 386
Stelitka, миналото лято ние бяхме там по това време - искам само да ти пожелая да си изкарате поне толкова хубаво, колкото нас!   bouquet

А аз вероятно ще чакам някоя Last minute оферта... Няма нищо изкушаващо в "ранните записвания"  Mr. Green

# 319
  • София
  • Мнения: 6 680
И мен не ме изкушават тези записвания, май се насочвам към Дюни в БГ.

# 320
  • Мнения: 1 710
Момичета, някъде да сте попадали на информация за часовете на полетите на шест и седем-дневните програми на Тез тур? Аз се опитвам да сравня цените на 3 агенции, за 4 хотела, за 6 и 7-дневните варианти като през цялото време детето ми мрънкайки се опитва да се покатери по мен, за да стигне до клавиатурата Mr. Green Нямам абсолютно никакъв успех, в главата ми е пълна каша и въобще нямам виждане къде са изгодните оферти /не че има изгодни, де Confused/

За сега отстъпките на Он травел доста ми харесват, но навръщане полета за БГ е в 10 часа сутринта, което значи, че на летището трябва да сме най-късно в 8:30, а тъй като най-вероятно ще сме в Аланя, трябва да тръгнем от хотела в 7 сутринта, а по-вероятно още в 6:30. Сами направете сметка в колко трябва да станем.
Чудя се всички агенции ли ще ползват един и същи дневен полет за 7-дневните си програми?

# 321
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Моля да споделите впечатления за следните хотели, за да ми помогнете в избора:

CLUB GREEN FUGLA BEACH 4* - ALANIA http://www.tury.ru/hotels/16120.html

HEDEF ROSE GARDEN 4* - ALANIA http://www.hedefrosegarden.com/en/12-Photo-Gallery.html

SAPHIR 4* - ALANIA http://www.orient99.com/02/987-01-07/hotels/view.html?hid=13316

# 322
  • София
  • Мнения: 1 774
Ерика, не съм ходила в нито един от трите, но съм виждала на живо Сапфир /минахме покрай него/- изглежда великолепно.

# 323
  • Мнения: 3 695
Ерика, не съм ходила в нито един от трите, но съм виждала на живо Сапфир /минахме покрай него/- изглежда великолепно.
и аз само съм го виждала, отвън е много добре, но как е в хотела - не знам

# 324
  • Мнения: 11 747
Според мен провери в tripadvisor и holidaycheck. Няма да се появят форумки, които са били там.  Thinking

Някой дали има представа, защо и къде са изчезнали снимките на хотелите в трипадвисора? Няма ли да се показват вече снимки на туристи?!

# 325
  • Мнения: 507
SAPHIR 4* - ALANIA - Момичета този хотел е страхотен. Ние с децата бяхме там миналото лято - просто разкош..
И тая година искаме да ходим в Турция и децата като чуят за това не дават и да се издума да ходим в друг хотел а пак искат в тоя
То беше като рай...
Но все пак се оглежадме да сменим мястото защото да има разнообразия..
Иначе мен ако питате не си вземайте полети през дена
Така се губят два дни в пътувания..А лични търся полет през ноща ако може..

# 326
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Според мен провери в tripadvisor и holidaycheck. Няма да се появят форумки, които са били там.  Thinking

Някой дали има представа, защо и къде са изчезнали снимките на хотелите в трипадвисора? Няма ли да се показват вече снимки на туристи?!
Mr. Green  за holidaycheck не съм гледала, но за трипа - снимките са там но вече не са направо на 1ва страница, а се кликва на линк / отгоре пише снимки  Flutter/ И аз ги търсих доста време.

# 327
  • Мнения: 11 747
мона лиза , мерси!  Simple Smile Намерих ги, точно над рейтинга пише photos (броя) и така... Ама колко се блещих  ooooh!

# 328
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз се отказах май от ранните записвания. Цените са раздути и ще има по-изгодни оферти, сигурна съм.

# 329
  • София
  • Мнения: 1 833
Здравейте  Grinning
Прочетох всички теми до тук и ми се завъртя главата, но може да се каже, че имам някаква идея за хотел вече.
Искам да попитам - в хотелите, в които има миниклуб за деца от 4 до 12 г., означава ли това, че не допускат деца под тази възраст?
Иска ми се хотел, който да има много зеленина за разходки и някакви катерушки за малкия ( на почти 2 г. ще е септември месец, когато искаме да отидем).
Затова разглеждах и ми хареса по снимки  Royal Wings Hotel в Лара
Ще съм доволна, ако препоръчате някой хотел, който да става за малко дете (т.е. зелени, сенчести площи за разходка, малък басей, нещо като катерушки и люлки) и водни пързалки (за таткото Mr. Green)

Общи условия

Активация на акаунт