На море в Турция - all inclusive, тема 4

  • 69 631
  • 457
  •   1
Отговори
# 330
  • out of space
  • Мнения: 8 573
SAPHIR 4* - ALANIA - Момичета този хотел е страхотен. Ние с децата бяхме там миналото лято - просто разкош..
И тая година искаме да ходим в Турция и децата като чуят за това не дават и да се издума да ходим в друг хотел а пак искат в тоя
То беше като рай...
Но все пак се оглежадме да сменим мястото защото да има разнообразия..
Иначе мен ако питате не си вземайте полети през дена
Така се губят два дни в пътувания..А лични търся полет през ноща ако може..

Много, много ти благодаря!   bouquet  bouquet  bouquet

# 331
  • Мнения: 1 710
Явно отстъпките за ранно записване са различни за различните хотели и за някои офертата става доста примамлива. Аз почти 100 % се реших за Delphin Delux, защото цената е направо смешна за толкава добър хотел. С Тез тур през юни 7 нощувки са 702 евра, а 6 нощи с отстъпката за ранно записване са 505 евро. На Он травел дори е с няколко евра по-ниска цената. В моя случай разликата между дневен и нощен полет и цена със и без отстъпка наистина е добра, но все още обмислям до калко уместна е авантюрата с нощния полет.   

Мона Лиза, моля те кажи ми има ли барове непосредствено до някой от басейните?

# 332
  • Мнения: 535
Явно отстъпките за ранно записване са различни за различните хотели и за някои офертата става доста примамлива. Аз почти 100 % се реших за Delphin Delux, защото цената е направо смешна за толкава добър хотел. С Тез тур през юни 7 нощувки са 702 евра, а 6 нощи с отстъпката за ранно записване са 505 евро. На Он травел дори е с няколко евра по-ниска цената. В моя случай разликата между дневен и нощен полет и цена със и без отстъпка наистина е добра, но все още обмислям до калко уместна е авантюрата с нощния полет.   

Мона Лиза, моля те кажи ми има ли барове непосредствено до някой от басейните?

Тези цени за 2-ма възрастни с 1 дете ли са? Аз на такива цени за  Delphin Delux никъде не попаднах  newsm78 Освен това ранните записвания са до 14.03, т.е. до днес. Знам, че има и такива до 30.03, но да са по-ниски офертите ми се вижда странно Shocked

Последното, за което да питам по тази оферта - на мен Тез тур ми казаха, че не продавали на частни лица, а на агенции. Ти обаждала ли си се да питаш за това?

# 333
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Здравейте,

И аз изчетох всички теми до тук и на мен ми стана каша в главата докато взема решение на кой хотел да се спра.Накрая запазихме за Делфин Ботаник .Много се чудих  между  Ботаник или на Делукс,но накрая надделя първия,защото ми се струва , че е по-ориентиран към деца(ще пътуваме с голямата ни дъщеря,тя тогава ще е на близо 3 години).Ще чакам да се включи Мона Лиза,че да каже  Wink,а и тя е главния виновник да се спра на този хотел  Mr. Green.Ох,дано да съм взела правилно решение.Лошото е само,че ще сме там точно в най-големите жеги -август месец,ама ние сме си свикнали,тук където сме не са по-малки.Не знам дали по-късно няма да излезат и по-добри оферти,ама не ми се рискува.

# 334
  • Мнения: 1 710
Zagorka, 505 евро е на човек в двойна стая, 1009 е за двама възрастни. Това е цена за 6 нощувки с нощен полет, с отстъпка за ранни записвания, която е до 30 март. Моето дете ще е на 1 година и 3 месеца и за това за него няма да плащам нищо освен летищни такси. В Он травел ми казаха, че за дете до 2 години не се плаща абсолютно нищо, дори и лет. такси, в Алфатур обаче държат да да платя 59 евро и за него Simple Smile Аз гледам цените в сайта на Тез тур, защото ми е по-лесно и по-бързо се ориентирам, но те са идентични с тези на Алфатур, така че пакета ще купя от тях.
Аз имам два фаворити за тазгодишната си почивка ROYAL WINGS и DELPHIN DELUXЕ. За съжаление разликата между двата е 150 евро на човек, а ние ще сме трима възрастни, което автоматично прави 450 евро отгоре. Колкото и да ме влече ROYAL WINGS, не мога да пренебрегна факта, че с разликата от 900 лв., която ще спестим ако отидем в DELPHIN DELUXЕ, можем после да отскочим и някъде в БГ за 3-4 дни.

# 335
  • Мнения: 535
За съжаление разликата между двата е 150 евро на човек, а ние ще сме трима възрастни, което автоматично прави 450 евро отгоре. Колкото и да ме влече ROYAL WINGS, не мога да пренебрегна факта, че с разликата от 900 лв., която ще спестим ако отидем в DELPHIN DELUXЕ, можем после да отскочим и някъде в БГ за 3-4 дни.


Абсолютно  Peace

А за летищните такси аз пък знам, че не се плащат до 2 години, защото детето няма отделно място  newsm78 Защо не звъннеш и в други агенции да питаш за това, просто да видиш какво ще ти кажат, в крайна сметка това би трябвало да е еднакво във всички агенции  Peace

# 336
  • Мнения: 7 605
Здравейте  Grinning
Прочетох всички теми до тук и ми се завъртя главата, но може да се каже, че имам някаква идея за хотел вече.
Искам да попитам - в хотелите, в които има миниклуб за деца от 4 до 12 г., означава ли това, че не допускат деца под тази възраст?
Иска ми се хотел, който да има много зеленина за разходки и някакви катерушки за малкия ( на почти 2 г. ще е септември месец, когато искаме да отидем).

Не допускат деца под посо4ената въzраст, освен с придружител. Т.е. може да вzима у4астие в програмата, но ти или мъжът ти трябва да сте там.
КатеруШки могат да се полzват от вси4ки деца  Peace
Единствените хотели, които предлагат zанимания zа толкова малки деца, са Ела Кволити и Ликиа Уорлд във Фетие  Peace

# 337
  • София
  • Мнения: 6 699
За съжаление разликата между двата е 150 евро на човек, а ние ще сме трима възрастни, което автоматично прави 450 евро отгоре. Колкото и да ме влече ROYAL WINGS, не мога да пренебрегна факта, че с разликата от 900 лв., която ще спестим ако отидем в DELPHIN DELUXЕ, можем после да отскочим и някъде в БГ за 3-4 дни.


Абсолютно  Peace

А за летищните такси аз пък знам, че не се плащат до 2 години, защото детето няма отделно място  newsm78 Защо не звъннеш и в други агенции да питаш за това, просто да видиш какво ще ти кажат, в крайна сметка това би трябвало да е еднакво във всички агенции  Peace
Със сигурност за дете до 2 г. не взимат летищни такси - дъщеря ми миналата година беше така, пътувахме с он травел. Няма място в самолета, седи в теб, завързват детето с колан за твоя колан. Аз и тази година искам да е така, ама няма - ще е на 2 г. и 3 м. Wink.

# 338
  • София
  • Мнения: 6 699
Здравейте  Grinning
Прочетох всички теми до тук и ми се завъртя главата, но може да се каже, че имам някаква идея за хотел вече.
Искам да попитам - в хотелите, в които има миниклуб за деца от 4 до 12 г., означава ли това, че не допускат деца под тази възраст?
Иска ми се хотел, който да има много зеленина за разходки и някакви катерушки за малкия ( на почти 2 г. ще е септември месец, когато искаме да отидем).
Затова разглеждах и ми хареса по снимки  Royal Wings Hotel в Лара
Ще съм доволна, ако препоръчате някой хотел, който да става за малко дете (т.е. зелени, сенчести площи за разходка, малък басей, нещо като катерушки и люлки) и водни пързалки (за таткото Mr. Green)
Виж Papillon Ayscha, писала съм за него, и тази година ми се ходи там, но цената вече е към  1 400 евро за 2 възрастни с дете над 2 г. от 30 май (с ранни записваниа, в он травел май е най-евтино), та все още обмислям. Миналата година ми излезе 1 100 евро, но детето беше под 2, а и цената по принцип беше по-ниска.

# 339
  • Мнения: 327
Аз май се отказвам от ранните записвания.
За хотела на който се бяхме спряли ,за август вече няма места,а именно Royal Wings  #2gunfire
поне в сайта който следя.
Ще чакам ласт мин. август е доста скъпо ,така ,че се надявам на добри оферти Praynig

# 340
  • Мнения: 306
  Ние си резервирахме за хотел OYLUM Prestige 4* , и на 30-ти заминаваме Simple Smile Дано всичко е ОК , хотела изглежда прилично ! 330лв е за 5 нощувки!

# 341
  • София, България
  • Мнения: 5 599
Момичетааа  Hug

Zagorka, Делфин Делукс се намира в Алания, може би затова не си го мяркала.  Mr. Green Много е хубав хотела  Peace предимно германци почиват там. Което ми напомни една весела случка. Август месец е - лелеее руснаци навсякъдее, ужас  Mr. Green и точно се тюхкам и гледам на таблото с нациите в хотела, че всъщност има 80%  германци и 8-9% руснаци, но те явно вдигаха гюрлотия като поне за 90%  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Марги* има барове разбира се, а най-хубавото е,че има и едно много мило момче което обикаля постоянно с една количка за напитки и ти сервира на шезлонга каквото искаш! От кафе с мляко до коктейл. Има и друг обрза, който обикаля с количка с плодове и зеленчуци в лед  Whistling Е това е истинска мечта.На жегата спира го теб подава ти круши, грозде, ако искаш ти бели пред теб 1 краставица и ти я дава ,или пък морков  Blush  Следобяд правят страхотни гофрети и палачинки около бесеина - децата пощуряваха от кеф/ и аз  Blush/ До лунапаркът пък, една бабка прави тези техните банички на плоча / които се сети да каже как се казваха  Party/ с пълнеж по твой избор  Heart Eyes
Между другото и в стаите всеки ден зареждат с плодове, нещо което е рядкост.
Saby абсолютно права си Ботаника е се води повече семеен хотел  Peace

# 342
  • България
  • Мнения: 166
В офертите на Он травел влизат ли летищните такси. Доста се порових, но не можах да разбера.
  bouquet

# 343
  • out of space
  • Мнения: 8 573
В офертите на Он травел влизат ли летищните такси. Доста се порових, но не можах да разбера.
  bouquet

Не...или поне на мен ми пратиха оферта като летищните такси бяха отделно от цената- 55 евро...

# 344
  • София, България
  • Мнения: 5 599
Как мислите, дали Алфатур ще удължат срока за ранните записвания за дневните полети? До 14.3 направо нереално  Tired

Общи условия

Активация на акаунт