На море в Турция - all inclusive, тема 4

  • 69 640
  • 457
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 80
Здравейте, момичета. Най-сетне и аз да се доредя да пиша. Чета Ви от миналата година. не съм много по писането и това ограничение с 50-те поста, направо ми се видя #Crazy. Ужасно, нито можеш да попиташ нещо нито да споделиш. Оплаках се, спирам със спама.

Горе някой питаше за хотел "Green Fugla Beach". Миналото година почивахме там. С уговорката, че нямам база за сравнение- мога да кажа, че изкарахме незабравима почивка. Територията на хотела е голяма- много е зелено, чисто и уютно. Всичко е близо- и плажа и ресторанта и басейните. Пътят до хотела е доста обаче, но не е натоварващо. Храната беше изобилна и невероятно вкусна. Почивката ни съвпадна с байряма- е не е истина какво ядене и каква програма ни спретнаха. Българите бяхме около 10-на човека, всичко останало руснаци. На мен не ми пречеха. Ама аз съм фен на всичко руско. Стаята ни беше доста голяма- имаше спалня и в една отделна ниша още едно легло, което ние не ползвахме бяхме двама възрастни. Беше чисто, макар и малко поостаряло. Но почти не сме стояли в стаята-прибирахме се само да спим. Ако някой иска да пита нещо насреща съм. Ако се оправя с пускането на снимки мога да пусна. Ще се пробвам.

# 346
  • София, България
  • Мнения: 5 608
Как мислите, дали Алфатур ще удължат срока за ранните записвания за дневните полети? До 14.3 направо нереално  Tired


отговарям си сама  Mr. Green
удължили са до 30.3

# 347
  • Пловдив
  • Мнения: 214
Добро утро на всички  Simple Smile Чета вече за 100-тен път офертите на туристическите агенции за Турция и ...... не знам дали да използвам ранните записвания или да изчакам - тези цени сега ми се виждат доста високи?  newsm78  Искам да помоля и за предложение за хотел.... била съм само в Кушадасъ в хотел Festival 4* и тази година ми се иска да сменя или хотела или курорта? Сумата, която сме си определили с компанията е около 500лв на човек. Ако някой има предложение за хубав хотел на тази цена моля да сподели .  А забравих да кажа, че смятаме да почиваме септември месец. Благодаря на всички предварително и хубав ден   Grinning

# 348
  • Мнения: 535
Zagorka, Делфин Делукс се намира в Алания, може би затова не си го мяркала.  Mr. Green Много е хубав хотела  Peace предимно германци почиват там. Което ми напомни една весела случка. Август месец е - лелеее руснаци навсякъдее, ужас  Mr. Green и точно се тюхкам и гледам на таблото с нациите в хотела, че всъщност има 80%  германци и 8-9% руснаци, но те явно вдигаха гюрлотия като поне за 90%  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
До лунапаркът пък, една бабка прави тези техните банички на плоча / които се сети да каже как се казваха  Party/ с пълнеж по твой избор  Heart Eyes

Ние точно за Алания гледахме. Видяла съм го Делфин Делукс , естествено, но скъпичък ми се видя. Аз помислих, че момичето пишеше за 700 евро за двама и затова се опулих, но както стана ясно е била за 1 човек тази цена, та затова не ме устройва. Иначе четох, че си много доволна от този хотел  Hug

Баничките се казват "гьозлеме"  Peace

Passion_G, ако си за септември спокойно можеш да изчакаш за оферти, аз не посмях, че ще пътуваме май и нямаше за кога да чакам. Да се надяваме до септември да останат без туристи и да се сетят за преразглеждане на предложенията Mr. Green
Иначе за цената, която си споменала, аз освен Кушадасъ и може би Мармарис (по-близките - с автобус) , не виждам къде другаде ще може да се вредите. Но пък знае ли човек ....

# 349
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Как мислите, дали Алфатур ще удължат срока за ранните записвания за дневните полети? До 14.3 направо нереално  Tired


Да,удължени са,но сякаш са и малко завишени цените,ако не се бъркам  newsm78.

# 350
  • София, България
  • Мнения: 5 608
Как мислите, дали Алфатур ще удължат срока за ранните записвания за дневните полети? До 14.3 направо нереално  Tired


Да,удължени са,но сякаш са и малко завишени цените,ако не се бъркам  newsm78.

Да!!!!
сега сметнах. За 1 хотел който ме интересува - за 3ма цената е скочила с около 120-130 евро!  Tired

# 351
  • Мнения: 7 605
Как мислите, дали Алфатур ще удължат срока за ранните записвания за дневните полети? До 14.3 направо нереално  Tired


Да,удължени са,но сякаш са и малко завишени цените,ако не се бъркам  newsm78.

Да!!!!
сега сметнах. За 1 хотел който ме интересува - за 3ма цената е скочила с около 120-130 евро!  Tired

 Shocked ай стига де, съвсем zа меzе ви вzимат  ooooh!

# 352
  • Мнения: 535
сега сметнах. За 1 хотел който ме интересува - за 3ма цената е скочила с около 120-130 евро!  Tired

Да не би да ти е по-скъп хотела като цяло. Защото този, който аз резервирах се е повишил само с около 30 евро (за двама), което не е кой знае колко. А е нормално да има някакво повишение - до 14-ти май най-евтино, до 30-ти малко по-скъпо и може и после да пуснат и до 30-ти април с още по-голямо увеличение, но все пак по-евтино от стандартните цени. Просто ранни записвания на етапи  Peace

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 11:57 от Zagorka

# 353
  • София, България
  • Мнения: 5 608
Zagorka,
питането беше дали има повишение. Затова отговарям, че има. На сайта не пише нови по-скъпи цени, което поне мен ме заблуди. Помислих си, че са увеличили просто срока. Срокът им беше 1 седмица и това си е чисто безобразие.
Увеличението го писах че е 130 евро за 3ма възрастни и предполагам че е процент от цената. Така че е нормално при по-евтин хотел и само 2 човека увеличението да е 30 евро, което обаче не означава че процентно цената не е поскъпнала със същото.

# 354
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
След много мислене се реших - в Аква фентъзи - аз и малката /9г/за седем нощувки - с автобус - 1000 лв. - от 12 юни. докато се натуткам и за 5 юни вече нямаше места. ако някой е ходил да пише как е Hug

# 355
  • Мнения: 326
Аз вече се побърках от ровене, разглеждане и сравняване на хотели и оферти  ooooh! Не мога повече, нямам сили. Мисля, че успях да се огранича до 4 хотела, като май имам предпочитания към Incekum beach resort или Insula club. Много ще съм благодарна, ако някой има информация за тях да наклони везните към един хотел, защото аз определено не мога да реша. За мен най-важното е да има добри условия за малко дете на 1,3 год. Ето хотелите:

Insula club
Incekum beach resort
Hotel royal vikingen resort
Daima resort



Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 14:35 от Roniboni

# 356
  • София
  • Мнения: 1 835
Здравейте  Grinning
Прочетох всички теми до тук и ми се завъртя главата, но може да се каже, че имам някаква идея за хотел вече.
Искам да попитам - в хотелите, в които има миниклуб за деца от 4 до 12 г., означава ли това, че не допускат деца под тази възраст?
Иска ми се хотел, който да има много зеленина за разходки и някакви катерушки за малкия ( на почти 2 г. ще е септември месец, когато искаме да отидем).

Не допускат деца под посо4ената въzраст, освен с придружител. Т.е. може да вzима у4астие в програмата, но ти или мъжът ти трябва да сте там.
КатеруШки могат да се полzват от вси4ки деца  Peace
Единствените хотели, които предлагат zанимания zа толкова малки деца, са Ела Кволити и Ликиа Уорлд във Фетие  Peace
Tatjana, благодаря ти за отговора.   bouquet
Мен именно това ме интересуваше - дали изобщо се допускат деца до 2 г. ..то иначе е ясно, че не мога да го оставя само детето, защото е малко.
Важното е като има такъв мини клуб да се възползваме и ние от него.
А всъщност какво точно представлява един мини клуб, може ли да ме просветлите?

Ако не те затруднява, може ли да ми дадеш линк на тези 2 хотела Ела Кволити и Ликиа Уорлд във Фетие?

# 357
  • Мнения: 535
Аз вече се побърках от ровене, разглеждане и сравняване на хотели и оферти  ooooh! Не мога повече, нямам сили. Мисля, че успях да се огранича до 4 хотела, като май имам предпочитания към Incekum beach resort или Insula club. Много ще съм благодарна, ако някой има информация за тях да наклони везните към един хотел, защото аз определено не мога да реша. За мен най-важното е да има добри условия за малко дете на 1,3 год. Ето хотелите:

Insula club
Incekum beach resort
Hotel royal vikingen resort
Daima resort


И ние между тези се колебаехме (без Hotel royal vikingen resort) и в крайна сметка резервирахме за Daima resort - първо е Ултра ол инклузив, после е по-близо до Анталия и летището (все пак и с автобус се пътува, а с малко дете е кофти), пълнят мини бара със сокове и бира (не че е най-важното нещо, де) и има плажни хавлии безплатно, а в повечето се плащат (мен никак не ме блазнеше мисълта да помъкна и плажни хавлии, които да ми заемат половината багаж, и без това кой знае колко ще помъкна с малко дете...), та това е, дреболии са, но все пак ми наклониха везните .... пропуснах да кажа и за а-ла-карт ресторантите - в Daima пише, че са 7 (а не по1-2 като в останалите) и има по 1 посещение безплатно на всеки от тях, а не само на един (поне така пише в офертата  Mr. Green)

Иначе като условия са сходни, може да се каже  Peace

# 358
  • София
  • Мнения: 1 724
Аз вече се побърках от ровене, разглеждане и сравняване на хотели и оферти  ooooh! Не мога повече, нямам сили. Мисля, че успях да се огранича до 4 хотела, като май имам предпочитания към Incekum beach resort или Insula club. Много ще съм благодарна, ако някой има информация за тях да наклони везните към един хотел, защото аз определено не мога да реша. За мен най-важното е да има добри условия за малко дете на 1,3 год. Ето хотелите:

Insula club
Incekum beach resort
Hotel royal vikingen resort
Daima resort


И ние между тези се колебаехме (без Hotel royal vikingen resort) и в крайна сметка резервирахме за Daima resort - първо е Ултра ол инклузив, после е по-близо до Анталия и летището (все пак и с автобус се пътува, а с малко дете е кофти), пълнят мини бара със сокове и бира (не че е най-важното нещо, де) и има плажни хавлии безплатно, а в повечето се плащат (мен никак не ме блазнеше мисълта да помъкна и плажни хавлии, които да ми заемат половината багаж, и без това кой знае колко ще помъкна с малко дете...), та това е, дреболии са, но все пак ми наклониха везните .... пропуснах да кажа и за а-ла-карт ресторантите - в Daima пише, че са 7 (а не по1-2 като в останалите) и има по 1 посещение безплатно на всеки от тях, а не само на един (поне така пише в офертата  Mr. Green)

Иначе като условия са сходни, може да се каже  Peace

Пише на 120 км от летището, да не бида има техническа грешка?

# 359
  • Мнения: 1 243
Добро утро на всички  Simple Smile Чета вече за 100-тен път офертите на туристическите агенции за Турция и ...... не знам дали да използвам ранните записвания или да изчакам - тези цени сега ми се виждат доста високи?  newsm78  Искам да помоля и за предложение за хотел.... била съм само в Кушадасъ в хотел Festival 4* и тази година ми се иска да сменя или хотела или курорта? Сумата, която сме си определили с компанията е около 500лв на човек. Ако някой има предложение за хубав хотел на тази цена моля да сподели .  А забравих да кажа, че смятаме да почиваме септември месец. Благодаря на всички предварително и хубав ден   Grinning

 Погледни в началото на темичката. Аз лично съм коментирала 2 хотела. И двата са 3 звезди, но са с много добра база и обслужване. (Виктория Клуб в Кемер и Бегонвил в Мармарис). Вярно е , че тази година цените са увеличени, но за края на септември мисля, че ще вместити до 550 лв и то със самолет.
Заповядай, тук можеш да сравниш цените http://www.alfatour.bg/show_hotel.php?id=13912
Можеш да погледнеш и офертите с автобус. В момента се опитвам да организирам почивката на родителите си и за 7 нощувки-алл инклузив, в Мармарис, хотел-4*, с автобус им излиза 466лв на човек.

Общи условия

Активация на акаунт