На море в Турция - all inclusive, тема 4

  • 69 669
  • 457
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 535
Пише на 120 км от летището, да не бида има техническа грешка?

На по 100-120 са останалите (към Алания), а Дайма е на 60 (Кемер)  Peace

# 361
  • Мнения: 7 605
Здравейте  Grinning
Прочетох всички теми до тук и ми се завъртя главата, но може да се каже, че имам някаква идея за хотел вече.
Искам да попитам - в хотелите, в които има миниклуб за деца от 4 до 12 г., означава ли това, че не допускат деца под тази възраст?
Иска ми се хотел, който да има много зеленина за разходки и някакви катерушки за малкия ( на почти 2 г. ще е септември месец, когато искаме да отидем).

Не допускат деца под посо4ената въzраст, освен с придружител. Т.е. може да вzима у4астие в програмата, но ти или мъжът ти трябва да сте там.
КатеруШки могат да се полzват от вси4ки деца  Peace
Единствените хотели, които предлагат zанимания zа толкова малки деца, са Ела Кволити и Ликиа Уорлд във Фетие  Peace
Tatjana, благодаря ти за отговора.   bouquet
Мен именно това ме интересуваше - дали изобщо се допускат деца до 2 г. ..то иначе е ясно, че не мога да го оставя само детето, защото е малко.
Важното е като има такъв мини клуб да се възползваме и ние от него.
А всъщност какво точно представлява един мини клуб, може ли да ме просветлите?

Ако не те затруднява, може ли да ми дадеш линк на тези 2 хотела Ела Кволити и Ликиа Уорлд във Фетие?

Ами в миниклуба zабавляват децата, обикновено на групи според въzрастта. Търсят съкробиЩа с карта, строят zамъци на плажа, маскират се, веднъж бяха направили плодова салата и ни по4ерпиха с нея (минаваха край басейна), рисуват и т.н. Имай предвид, 4е едва ли Ще има неЩо на български еzик, просто няма достатъ4но български туристи  Sad Но на руски има  Peace
http://www.elaresort.com/
http://www.lykiaworld.com/

# 362
  • Мнения: 6 390
аз да питам района около Измир ... като Измир ли да го търся по офертите...

# 363
  • София
  • Мнения: 454
В Тез имат нови оферти - ПРОМОЦИОНАЛНИ ЦЕНИ АНТАЛИЯ за м. АПРИЛ и МАЙ ( 8 - дневна програма ), а до края на седмицата трябва да излязат и пакетите за 9, 11 и 13 нощувки.

# 364
  • Мнения: 835
Супер темичка..... Peace ще следя с интерес, защото искам да ходиме с децата в Турция тази година, със самолет.

# 365
  • София
  • Мнения: 6 749
В Тез имат нови оферти - ПРОМОЦИОНАЛНИ ЦЕНИ АНТАЛИЯ за м. АПРИЛ и МАЙ ( 8 - дневна програма ), а до края на седмицата трябва да излязат и пакетите за 9, 11 и 13 нощувки.


Нещо не се отварят тези цени. Sad

# 366
  • София
  • Мнения: 4 294
В Тез имат нови оферти - ПРОМОЦИОНАЛНИ ЦЕНИ АНТАЛИЯ за м. АПРИЛ и МАЙ ( 8 - дневна програма ), а до края на седмицата трябва да излязат и пакетите за 9, 11 и 13 нощувки.


Нещо не се отварят тези цени. Sad

Има и се отваря http://www.teztour.bg/downloads/SPO%20-%20ANTALYA_7-APR%20MAY2009.xls

# 367
  • София
  • Мнения: 6 749
А, благодаря!  bouquet

# 368
  • Мнения: 2 018
Здравейте момичета. Решили сме аз и мъжът ми да мръднем по Великденските празници до Турция и то точно на All Inclusive, но само за 4 нощувки. Гледам, чефирмите предлагат за 7-8 и повече, но ние нямаме такова време.  Rolling Eyes Дали някоя фирма има предложения за нещо подобно? Въобще нямам опит с пътуванията зад граница. Нямам набелязан

# 369
  • тук-там
  • Мнения: 4 276
моля, ако някой е пътувал с "Амадеус 7" до Турция да пише що за туроператор са- съвсем се ошашавих вече - то вярно че колкото повече чета, повече се огелпвам...ама....ми дават оферта с 200 лв по-ниска от он травел, алфатур и т.н. за еднакви условия. фирмата която посреща от към турска страна е Пенинсюла - мисля че така се пише.

# 370
  • Мнения: 1 243
 newsm78 az tezi i за пръв път ги чувам  newsm78 Дано някой даде повече инфо.
За себе си да кажа, че не рискувам с такива световно безизвестни фирмички - тези може и да са сериозни, ама знаеш ли?

# 371
  • София
  • Мнения: 6 614
Аз вчера си платих почивката на 100 % и мирясах най-накрая  Mr. Green. Пожелавам същото на всички все още търсещи и умуващи ! Peace

# 372
  • София
  • Мнения: 545
Е казвай накъде, за да завиждаме докрай  Party

# 373
  • София
  • Мнения: 6 614
Е казвай накъде, за да завиждаме докрай  Party
E аз вече казах, ама преди 10-на страници
http://www.holidaycheck.com/hotel-travel+information_Hotel+Palom … PA-hid_30745.html ето тук. ергенска почивка без чавета  Mr. Green

# 374
  • Мнения: 11 747
bibi , изглежда разкошно!  Peace И аз бих отишла там  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт