любовника-начин на употреба

  • 15 903
  • 352
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 448
Оказа се, че повечето от дамите, които взеха участие по темата нямат любовник.
Така, че това което прочетох са само догадки какво ЕВЕНТУАЛНО биха му направили... hahaha

Ти не стига, че не си писала нищо по темата, ами влезе да се запишеш да я следиш с категоризиране и коментари на другите писали вътре.  Thinking

# 76
  • София
  • Мнения: 819
Ти не стига, че не си писала нищо по темата, ами влезе да се запишеш да я следиш с категоризиране и коментари на другите писали вътре.  Thinking

И то крайно необосновани коментари Thinking

# 77
  • София
  • Мнения: 2 623
Еххххххх  ooooh!
Аз съм пас - нямам любовник,
но ако имах щях да го използвам за всичко
друго, но не и за секс  Naughty

По - абсурдно твърдение, не бях срещала..... Crazy ooooh! Лелееее

Самата дума ЛЮБОВНИК.......

Абе, няма кво да обяснявам.

П.П. И аз нямам такъв Peace

То пък си е моя работа за какво ще го използвам  Naughty Капиш  Thinking

И още нещо - аз правя разлика между любов и секс.
Всяко от тях може да съществува без другото,
но ти не можеш да ме разбереш. Не се и напъвай. Безмислено е !!!

# 78
  • Мнения: 313
Само за секс, стане ли с любов, не е само любовник.

# 79
  • Мнения: 0
Честно да ви кажа аз го ползвам за развлечение преди всичко! За бягство от сивотата и ежедневието! Няма общи проблеми, няма общи сметки .... Има чудесно чуство за хумор и ме забавлява много! Секс, разговори, гушкане .... понякога и рамо на което да поплача ....

# 80
  • София
  • Мнения: 819
Само за секс, стане ли с любов, не е само любовник.

Мда, вече става гадже Mr. Green

# 81
  • Мнения: 15 619
Само за секс, стане ли с любов, не е само любовник.

Мда, вече става гадже Mr. Green
или двенки... Whistling Whistling Whistling

# 82
  • Мнения: 184
Оказа се, че повечето от дамите, които взеха участие по темата нямат любовник.
Така, че това което прочетох са само догадки какво ЕВЕНТУАЛНО биха му направили... hahaha

Ти не стига, че не си писала нищо по темата, ами влезе да се запишеш да я следиш с категоризиране и коментари на другите писали вътре.  Thinking


Да, но вижте колко весело стана  Joy
Според мен начинът на употреба на един любовник зависи от типа жена, която ще го употребява.
Разделям ги на пет основни групи, като не претендирам, че с това се изчерпват типажите на цялото женско царство.
Първа група - енергичните, самостоятелни, компетентни забързани в ежедневието си жени, планиращи и изчисляващи живота си - наясно са дали нещо им липсва, наясно са как да си го намерят и дресират. Обикновено намират по-млад, способен да им се възхищава мъж, който точи лиги и обикновено се влюбва в тях.
Втората група са непоправими романтички, желаещи да осъществят с някого всичките откачени сцени от филмите и романите, които са оставили отпечатък в тяхното нежно, крехко и розово същество.
Търсят идеалния - висок, рус, умен, красив и най-важното популярен типаж от сорта на Леонардо Ди Каприо при вида на който в корема им да "пърхат пеперуди", но най-вече да "пърхат" в коремите на жените, които ги виждат заедно.
Третата група са авантюристките, които всячески са готови да докажат, че е възможна на пръв поглед абсурдна връзка.
Страх ме е да си помисля за крайностите, които могат да се срещнат тук.
Четвъртата група са жените на  смотаняците. Те копнеят за мъж, който решава проблемите с поглед. Пред който няма затворени врати и който се справя без усилие с всяка ситуация.
За края оставям т.нар мутреси - те търсят спонсор - вида на който няма да описвам.
Сетих се за "Етруската ваза" на Проспер Мериме - който има време, нека я прочете.  Peace


# 83
  • Мнения: 607
Само за секс, стане ли с любов, не е само любовник.
Peace

# 84
  • София
  • Мнения: 911
Запис и от мен.Следя темичката с интерес. Grinning

# 85
  • София
  • Мнения: 819
Хм, аз пък не се намерих в никоя от групите Thinking

# 86
  • Мнения: 194
Еххххххх  ooooh!
Аз съм пас - нямам любовник,
но ако имах щях да го използвам за всичко
друго, но не и за секс  Naughty

По - абсурдно твърдение, не бях срещала..... Crazy ooooh! Лелееее

Самата дума ЛЮБОВНИК.......

Абе, няма кво да обяснявам.

П.П. И аз нямам такъв Peace

То пък си е моя работа за какво ще го използвам  Naughty Капиш  Thinking

И още нещо - аз правя разлика между любов и секс.
Всяко от тях може да съществува без другото,
но ти не можеш да ме разбереш. Не се и напъвай. Безмислено е !!!

Не само аз. И други не могат да те разберат.

Аз само разбрах, че за теб, това/този с когото правиш секс, се казва ВИБРАТОР.

Айде да не оспамваме темата Peace

# 87
  • Мнения: 4 965
Хм, аз пък не се намерих в никоя от групите Thinking

Аз пък се намерих. Само възрастта му не пасва... Whistling

# 88
  • Мнения: 2 448
Цитат
Търсят идеалния - висок, рус, умен, красив и най-важното популярен типаж от сорта на Леонардо Ди Каприо при вида на който в корема им да "пърхат пеперуди", но най-вече да "пърхат" в коремите на жените, които ги виждат заедно.

Ей, туй любовник , не е гадже, забравила си , че най важното е никой да не те вижда с него.  Mr. Green

п.п. Жените с любовниците обикновено минават през различни етапи и групи, най малкото защото се променят, животът им се променя, изискванията към статута на любовника също. Да не говорим какви шеги си прави съдбата, днес си нахаканата авантюристка, утре се превръщаш в лапнала шарана влюбена глупачка. С тези работи шега не бива. От група в група и не се знае на къде ще те отведе.  Laughing

# 89
  • Мнения: 494
Азаф,поzволи ми да позная!В първа група,нали Whistling

Общи условия

Активация на акаунт