любовника-начин на употреба

  • 15 884
  • 352
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 175
За какво използвате любовниците си?Само за секс,рамо на което да поплачете,финансова инжекция...........или за каквото там си го употребявате

Ами за всичко..
Понякога див секс, понякога як рев на рамото, по принцип и ми е "шеф"..че и на всичкото отгоре се обичаме.. #Crazy

# 61
  • Мнения: 2 196
Ако си хвана любовник, в никакъв случай не желая да ми реве на рамото.
Имам крехки рамене. Crossing Arms

# 62
  • Мнения: 0
За да си вдигам адреналина. Получава се всеки път когато звънне телефона и не съм сама. А когато сме заедно за да ми се отключват ендорфините. То не е любовник, направо химик.

# 63
  • Мнения: 2 448
Ако пиша от ника си, определението 'любовник' ще се трансформира в 'гадже на разведена жена' Whistling

Аааааааааа, има разлика между любовник и гадже, и какво като си разведена newsm78

Аз го разбрах, че ако пише от ника си ще се трансформира в разведена.С други думи, мъжът и ще разбере.  Laughing

# 64
Ако пиша от ника си, определението 'любовник' ще се трансформира в 'гадже на разведена жена' Whistling

Аааааааааа, има разлика между любовник и гадже, и какво като си разведена newsm78
Там е работата, че не съм, а ще бъда ако се изтипосам с ника си в ефир Peace

# 65
  • София
  • Мнения: 819
Аз го разбрах, че ако пише от ника си ще се трансформира в разведена.С други думи, мъжът и ще разбере.  Laughing

Аааааааа, ясно, днес съм леко руса Blush

# 66
  • Мнения: 184
Оказа се, че повечето от дамите, които взеха участие по темата нямат любовник.
Така, че това което прочетох са само догадки какво ЕВЕНТУАЛНО биха му направили... hahaha



# 67
  • Мнения: 647
За какво използвате любовниците си?Само за секс,рамо на което да поплачете,финансова инжекция...........или за каквото там си го употребявате

Само за развлечение и адреналин!   Hug

# 68
  • София
  • Мнения: 819
Оказа се, че повечето от дамите, които взеха участие по темата нямат любовник.

И как стигна до това заключение? newsm78 Аз не пиша предположения, например, а реални неща. И то без да съм гост.

# 69
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
За да си вдигам адреналина. Получава се всеки път когато звънне телефона и не съм сама. А когато сме заедно за да ми се отключват ендорфините. То не е любовник, направо химик.

И аз така Crazy

# 70
  • Мнения: 194
За да си вдигам адреналина. Получава се всеки път когато звънне телефона и не съм сама. А когато сме заедно за да ми се отключват ендорфините. То не е любовник, направо химик.

Това мнооого ми хареса  bouquet

На такъв ХИМИК и аз се давам Embarassed Crazy Joy

# 71
  • Мнения: 15 619
Оказа се, че повечето от дамите, които взеха участие по темата нямат любовник.
Така, че това което прочетох са само догадки какво ЕВЕНТУАЛНО биха му направили... hahaha




Чисти обещания дават, ако не питаш аз да ти кажа.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Наддават.... Whistling Whistling Whistling

# 72
  • Мнения: 1 731
 newsm62Голяма веселба сте.

Айде и аз да кажа:За всичко ,ама нямам.Затова вкарвам тия роли на мъжо. smile3502

# 73
  • Мнения: 4 965
Оказа се, че повечето от дамите, които взеха участие по темата нямат любовник.

И как стигна до това заключение? newsm78 Аз не пиша предположения, например, а реални неща. И то без да съм гост.

И аз се чудя това. Мен къе ме броиш - в реалните или във въображаемите.
Също пиша от ника си...

# 74
  • Мнения: 575
За мен е важно любовникът да не хърка... секс, гушкане и след това сън... мнооооого сън, че вкъщи няма как. Мъжо много хърка.. Трябва ми любовник, за да се наспя. Отучила съм се да спя сама, така , че опцията да се изнеса от нас... не важи
и понеже нямам любовник, ходя с огромни сенки под очите от недоспиване...

Общи условия

Активация на акаунт