Общонационална среща Юнки 2008

  • 7 656
  • 158
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 657
Галче, Притито ще пътува с нас в петък и ще си плати цялата стая за петък вечерта, а ти като пристигнеш в събота ще се настаниш при нея и за съботната вечер ще си поделите парите. Wink

Времето го дават да е страхотно. newsm44

Ей, събрахме се 15тина значи, чудесно!  Hug

# 151
  • Мнения: 3 743
Мимченце   bouquet. Сега ми се изясни схемата Wink

# 152
  • Мнения: 13
Мамчетаааа... мамчета....

Тъкмо се прибрахме от доки. С гнойна ангина Cry . Много ми е тъжно. Всеки месец е болно малкото ми момченце...

Така че нас ни отпишете от срещата. А ТОЛКОВА много ми се ходеше. От кога броя дните до петък... Ама то при мен винаги става така - като си направя план за нещо и не става. Най-искрено се извинявам на Галчето, че с нея сме се уговорили за една стая. Ама няма как.  Cry  Cry  Cry

Желая на всички ви страхотно изкарване, много да се забавляват мъниците, мами и татковци да си починат малко, и много снимки да правите, че после да има такива като нас да гледат и да завиждат  Wink

Много ми е мъчно че няма да дойдем, наистина!!!  cry

# 153
  • Мнения: 3 743
ГалиHugза Пепо. Бързо да оздравява Praynig

То и нашето идване май е под въпрос. Диди е с Т и зачервено гърло. В петък пак сме на преглед и в последния момент ще решим дали да дойдем Tired

# 154
  • Мнения: 1 404
Здравейте!Първо да пожелая бързо оздравяване на болните мъници и спокойствие на мамите Hug

Офи,чудесно предложение за съботно кафенце,приемам с удоволствие Simple SmileВиан има и едно сутрешно спане към 10.30,но там баща и отговаря,та мога да се включа и в културната програма с каката Mr. Green

Само аз и Веси ли ще сме от петък?

Нещо ми се прецака скайпа и сега нямам връзка с никой Confused

# 155
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Само да добавя и мама lubka73, която ще е с нас.Ние ще дойдем в събота, но незнам по кое време.Знам само, че ще тръгнем от София в 8:00 и предполагам, че докъм 11 ще сме пристигнали.

# 156
  • Пловдив/София
  • Мнения: 92
Я кажете как го планувате това съботно мероприятие,че ние ще пътуваме рано сутринта по хладно и може да се включим.

# 157
  • Мнения: 194
Я кажете как го планувате това съботно мероприятие,че ние ще пътуваме рано сутринта по хладно и може да се включим.


И ние, и ние!

# 158
  • Мнения: 616
Хайде да се оправят бебоците бързо!
И Митко е с Т и червено гърло, ама той е "куча марка" и му мина светкавично, сега само пие там някакво лекарство за да избегнем усложненията, но пак се разминахме  Mr. Green
За събота идея си нямам;
може, като се наспят тези, които са отседнали в хотела, да дръннат един телефон кога ще дойдат до града, и да се срещнем там; пристигащите ще се обаждат кой когато може, и ще се намерим някъде Simple Smile

Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт