Отговори
# 195
  • Мнения: 2 312
Днес Т  има безочието да каже, че вече свършила с гостоприемството.. Crazy

Да и търпението й се било изчерпало....Абсолютно нищо психоаналитично няма в тази жена.

Сега коя ще избере Рич? А Тейлър в каква последователност ще започне да ги минава мъжете?

# 196
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Сега коя ще избере Рич? А Тейлър в каква последователност ще започне да ги минава мъжете?

Ричко мамин златен ще избере Тейлър, щото майка му ще се погрижи да го изманипулира като за последно.. Simple Smile За цялата последователност, ще трябва Лана да се включи  Grinning Аз знам, че след Ник, се хвърля на Рик и след това започва отново да мята белтъци на Ридж.. Grinning

 Joy нещо смешно.. (за мъжете на Тейлър)

MY MEN
But let me list some of the people I've had a relationship with. I'm going to be completely honest for this one time.  Ridge, Pierce, Ridge, Thorne, Ridge, Eric, Ridge, Prince Omar, Ridge, James, Ridge, Blake, Ridge... Ridge Ridge ridgeridgeridgeridge... He's super. Understood? My other men don't matter. I don't even think about them.

от тук http://members.lycos.co.uk/bbangels/taylor.htm

това си заслужава да се прочете.. Joy

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 12:51 от Izida

# 197
  • Мнения: 4 496
А Торн? Нали са заедно, когато той разбира, че тя е блъснала Дарла? Торн е преди Рик , нали? Thinking

# 198
  • Мнения: 400
До края на миналата година даваха филма по ZDF и мога да ви кажа със сигурност,че Устището скоро се беше хванала със сина на Брук и точно започнаха да съобщават за връзката си на всички.Брук беше отвратена.Така че не мисля,че Устището има каквито и ад било намерения към Рич,нито пък той към нея.тяхната "любов" спира завинаги съвсем скоро в сериите по БНТ

# 199
  • Мнения: 2 312
Ама Брук как ги търпи 2-те змии да и съскат и да се бъркат така?Що ли не им тегли една майна и не им се озъби?

# 200
  • Мнения: 4 496
Да се озъбиш на змия не е добра идея. Стъпване на врата е по-добрия вариант, струва ми се. Crazy

# 201
  • Мнения: 400
не,най-добрия вариант е по една #2gunfire в мутрите на двете

# 202
  • Мнения: 2 723
Ама Тейлър изглеждаше да се замисли, когато Ник я попита дали може да погледне Хоуп в очите и да и каже, че тати няма да се върне   Thinking

# 203
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Ооо тук е голяям смях Joy Ако искате мога да преведа това за Тейлър..

http://members.lycos.co.uk/bbangels/ridgewt.htm

Това през очите на Ридж..
...I have annulled my marriages many many times (and how many divorces? Almost none! I'm so great, I've always found ways for annulling) Joy

# 204
# 205
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
За Мен

Здравейте! Казвам се Тейлър Хамилтън Хейс Форестър Форестър и аз съм най-добрата. Аз също съм и най-великият хипократов светец. Аз съм велика майка. Аз съм истинската любов на Ридж, което само по себе си ме прави толкова невероятна.  Също така имам син наречен Свети Томас, две красиви малки близначки, Фийби и Стефи, прекрасен, невероятен, очарователен, луксозен дом в Бел Еър (може би повече не живея на плажа, но имам басейн, не правили това очарованието на сапунката още по-голямо) Също така имам невероятен терепавтичен ум, аз съм велика психоложка, нали знаете. Както виждате аз имам щастливо СЕМЕЙСТВО (семейство е любимата ми дума). Томас е..хммм..кой знае на колко години вече, а малките ми момичета са толкова сладки и.. малки. И Ридж е стар разбира се, но това няма нищо общо.  Имам най-добра приятелка, която се казва Стефани, която ми е свекърва също. Тя е толкова невероятна, обожавам как изтезава Брук. Мисля, че имах куче, но не знам какво стана с него. Уппсс...възможно е да съм го забравила на плажа един ден преди две години. Така.. имам също дълъг лист от екс-любовници, но разбира се списъка ми не е по-дълъг от този на Брук, никога! Та как е възможно, аз съм Светец.

Моите мъже

но нека ви предоставя списъка на част от мъжете, с които съм имала връзка. Ще съм напълно честна за пръв и единствен път. Ридж, Пиърс, ридж, Торн, Ридж, Ерик, Ридж, Принц Омар, Ридж, Джеймс, Ридж, Блейк, Ридж, Риджриджридж...Той е супер. Разбрано? Другите ми мъже нямат значение. Дори не мисля за тях..

Ридж, аз и дългата ни история

Ридж и аз се познаваме от толкова отдавна. Първо, аз бях онколога на съпругата му или нещо такова, както и да се нарича.. няма значение.. наистина, не може да очаквате от мен да помня всички тези имена, нали? Вече не съм онко..-каквото и да е било там. Аз съм психиатър. След това съпругата на Ридж - Керълайн умря, казвайки ,че Ридж ще има нужда да го подкрепям. Така я разбрах тогава най-малкото. Оженихме се след известни трудности причинени ни от жена наречена Брук, която е толкова подла, но това, наистина е много незначително. О, ние бяхме много щастливо женени преди да ме обявят за мъртва. Тогава се омъжих за принц Омар, който ме спаси и ме държеше като пленник, беше толкова жесток. Той не ми казваше коя съм (не съм сигурна, че и сега знам, дори.. нали занете, трудно е човек да се намери. Би трябвало да знам, все пак съм психиатър) и след като ми каза, ме сложи в тази малка стаичка и трябваше да гледам Брук и Ридж на меденият им месец.
Но тогава аз се върнах обратно и Ридж и аз си върнахме брака обратно, но Ридж, каво направи той! Избра Брук! Не мога да повярвам! Е, ние все пак се събрахме на края и всичко приключи щастливо. Ридж ми предложи на..., докато аз моделирах сватбената рокля на Форестър и в същият този ден Брук предложи на Грант (само, зада си го върне на Ридж, сигурна съм, тази кучка..). Ридж и аз щяхме да се женим, но тогава Ридж изтича да спасява Брук от това да се омъжи за Грант ден преди сватбата. Защо? Не съм ли аз тази, която обича? Ни ми ли каза толкова много пъти, че ме обича? Както и да е, егото ми беше доста надуто и казах на Ридж, че не мога да се омъжа за него.  След това вкараха Ридж в затвора, защото простреля Грант. Забременях с дете от Ридж, но не му казах. Торн ми помогна през бремеността. Почти се омъжих за Торн! Ох, толкова се радвам, че не го направих. Толкова се радвам, че имах такава кратка връзка с него, така че никой да не ме обвинява, че съм била с всички Форесторовци.  Да запазим тази чест само за Брук. Както и да е, след като казах на Ридж той ме прие обратно и за съм доволна, защото сега имам суперско семейство и аз съм перфектна майка-гъска за моето голямо семейство.

Психиатър

Като психиатър имам дълга кариера зад гърба си.  Знам толкова много за психиатрията и особено за душевното здраве на семейство Форестър.  Когато и да имат проблеми ми се обаждат за помощ...и аз винаги съм готова да отида, и особено съм готова да отида, когато не ме искат. Брук предпочита Джеймс пред мен и няма да и простя за това. ( това не е единственото нещо, за което не бих и простила, но няма значение). Но както и да е, полезна съм, защото семейство Форестър са толкова шизофренични, депресирани, психотични, стресирани и какъвто  там още психиатричен термин можете да се сетите.  Освен с Форестерови работих и по проект за хипнозата с моят бивш любовник Пиърс. Като велик психотерапевт разбира се започнах да вярвам в силата на хипнозата след известно манипулиране от страна на Пиърс.  Както знаете обаче, моят любим психиатричен проблем е Брук. Тя е вманиачена на тема мъже от Форестър и това я прави толкова болна.  Нуждае се от помощ, но не го осъзнава..

Проблеми

Не много отдавна бях щастлива, всичко вървеше толкова добре за мен. Не трябваше дори да се притеснявам повече за Брук. Тя беше проблем на Мейси (с главно П разбира се) преди Мейси да умре и тогава тя се ожени за Торн. Разбира се, никога не съм вярвала, че тя напълно е преодоляла Ридж, тя е обсебена от Ридж  а аз съм единствената, която някога е обичала Ридж. Както и да е, не трябва да се тревожа за нея, до тогава, докато стои на миля далеч от Ридж.  Разбира се, винаги ще я мразя.  Тя също ме мрази, така че какъв е проблема? Само се преструвах,че искам да и помагам и че искам да съм и приятелка и всичко това.
Така, бяха наистина щастлива. Но щастието никога не трае вечно. Моята най-добра приятелка Морган забременя и научих, че бебето е от Ридж. Трябваше ми малко време да го осъзная, но накрая го разбрах, знаете, умна съм.  Така, бутнах я от терасата и бебето умря (Какво? Кааакво? Не, абсолютно невинна съм, това беше злополука!) Когато видимата част но проблема изчезна (т.е растящият корем на Морган), Ридж ме заведе на Сейнт Томас, за да подновим брачните си клетви. За нещастие акула изяде малката ни дъщеря Стефани. Или така мислехме..това не беше далеч от истината, защото тя всъщност беше отвлечена от акулата Морган. После Морган и мен отвлече. Бях бясна на Ридж заради смъртта на дъщеря ни, вината беше негова разбира се. (Брук беше твърде далеч от Сейнт томас, когато се случи инцидента, така че не можех да обвиня нея за него). Това че бях бясна на Ридж ме накара да го напусна и се отбих до Морган за да се разговорим. Не само направих това, но и намерих дъщеря ми. После Морган ме държа там дълго време и тъкмо да ме застреля, моят красив мъж Ридж ме намери и ме спаси. Вече почти бях изгубила надежда, имам в предвид, че инаистина имам вяра в моя велик съпруг, но нека не се лъжем..той не е много умен. Пробвах няколко трика да се измъкна (трябваше да използвам малкото си мозъчни клетки активно, че да измисля план как да се измъкна в случай, че Ридж се очарова от Морган и ме забрави..) За щастие всичко завърши добре и отново можехме да бъдем щастливо семейство.

Щастието никога не е вично, макар че.. не го ли казах вече? Ние живеем в сапунка и ако си много щастлив, ще бъдеш мъртъв преди да си го разбрал.  Така че не искам всъщност да съм твърде щастлива, знам, какво е да си мъртъв  Joy  Както и да е, един ден от историят Брук започна отново да преследва Ридж. Това винаги се случва, нали занете. Имаше много ядосване от моя страна и известно затопляне от страна на Ридж, знам си го. Но Брук не го получи и сега Ридж я мрази и иска да и вземе цялата Форестър Криейшънс. Наистина нищо не знам за това, не ме интересуват много тези бизнес неща. Иска ми се Ридж да е щастлив с това което е. В последно време се държи доста арогантно. Най-накрая обаче ме предложи за борда на директорите във Форестър. Това е супер, ще имам малко власт. Аз съм много важно предимство там, защото мога да се справям с хората. Също така ще се обличам в умни дрешки и ще се чувствам като жена с кариера по начин, по който не може да се чувствах човек, когато е велик психиатър..



Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 14:38 от Izida

# 206
  • при принцесите
  • Мнения: 90
Привет и от мен Simple Smile

Който питаше за Джеймс и Тейлър: Аз пък мисля, че тая история си я дъвкаха едно време, когато се случи. Всички трябва да знаят. Какво ни баламосват, че чак сега ще излиза наяве Rolling Eyes

А пък в най-сегашните епизоди според мен Рич и Тейлър пак ще се събират hahaha Нещо много драми разиграват между него и Брук и си мисля, че е заради това Thinking

# 207
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Кои са тия Пиърс и Блейк  newsm78

# 208
  • Мнения: 4 496
Блейк е първият съпруг на Тейлър, а Пиърс  не помня кой беше. Но помня, че беше готин /ако той беше един рус де/. Crazy

# 209
  • България
  • Мнения: 757
Ник беше абсолютно прав. Попита защо Тейлър не се оттегли и да остави Рич - да си взима децата и готово.

Miriel, не става душа..Тейлър колко пъти вече повтори, че си иска СЪПРУГА обратно, без значение, че има намесени малки деца, които имат нужда от семейство, без значение, че нейната поява ще ги накара да страдат по един или друг начин. Аз и се чудя на Брук как  така е по-ниска от тревата, когато говори с Тейлър. Днес Т  има безочието да каже, че вече свършила с гостоприемството.. Crazy И като заповтаря - това е моят дом..та моят дом. Че тя е живяла по-малко там, отколкото Брук..За какво си говорим въобще.. ooooh! Тейлър при всичките си претенции за това, колко стойностен човек е веднага се възползва от мръсната помощ оказана и от Стефка и продължава да се възползва..Не се замисли даже.. Crazy Че даже с Ник говори.. Tired За какво беше този разговор..Стефка, какво си мислеше, че Ник като я види и ще и каже и той "ти си божия благословия" и ще се хипнотизира от устните и  Mr. Green и ще клати само глава отговаряйки с "Да, госпожо", "Не, госпожо"
А защо Брук не си вземе децата-едното при тати Дикън другото както при всички разведени родители-и при единия и при другия!То само нейните деца имат нужда от семейство,а на Тейлър-не?И да-домът си е нейн купен когато със Рич се събраха!Брук ако имаше малко повече мозък и достойнство щеше да си намери друг дом пък ако ще и с Рич да продължи да си хортува!Боже,ще ми дойде някоя на къщата,пък и претенции ще има.И как няма да се възползва от помощ Т,след като цяла армия от бивши любовници бранят "'честа" на онеправданата!Имали децата й нужда от семейство!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Имат нужда от истинските си бащи-това е!

Общи условия

Активация на акаунт