Отговори
# 210
  • Мнения: 643
Пиърс май беше психиатър , той им продаде и къщата, дето са сега, на Тейлър и Ричо , но не помня как изглеждаше Tired

# 211
  • Мнения: 1
Пиърс Питърсън беше психиатърът, който беше влюбен в Тейлър и я хипнотизира да се държи като 15-годишна, само за да я накара да се влюби в него. Но дребния му помощник развали цялата работа.
Тейлър наистина става май по-развратна и от Брук. Първо с Рик, после Рик с двете й дъщери. В момента в Америка Ридж се опитва да убие Рик, защото не оставя и другата му дъщеря на мира. След като Фийби умря, Рик скочи и на Стефи. Ридж се опита да му запали къщата, но Рик се спаси. Вчера гледах част от епизода, в който му взриви колата, докато той вървеше към нея. И двамата с Брук бяха свидетели на всичко, явно горката не знае Ридж какви ги върши.

# 212
  • Мнения: 4 496
Ааа, вярно. Звънеше с някакво звънче. Даже беше я хипнотизирал да се дразни когато Рич се обърне към нея с "докторе"...
Добре дошъл на поредния мъж в темата ни. Flutter

Сега остава да се разберете с Марсия кой ще пише в червено /понеже нейните преразкази винаги са в червено, за да се открояват/. Mr. Green

# 213
  • Мнения: 1
Хаха, ами не знам. Аз от 5 години по всички форуми все в червено пиша, по навик. Ако трябва ще спра, за да се открояват резюметата. Sunglasses

# 214
  • Мнения: 4 496
Може би Марсия няма да има нищо против да пише преразказите в друг цвят по свой избор... Heart Eyes
Нека и тя да каже.  bouquet

# 215
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
А защо Брук не си вземе децата-едното при тати Дикън другото както при всички разведени родители-и при единия и при другия!То само нейните деца имат нужда от семейство,а на Тейлър-не?И да-домът си е нейн купен когато със Рич се събраха!Брук ако имаше малко повече мозък и достойнство щеше да си намери друг дом пък ако ще и с Рич да продължи да си хортува!Боже,ще ми дойде някоя на къщата,пък и претенции ще има.И как няма да се възползва от помощ Т,след като цяла армия от бивши любовници бранят "'честа" на онеправданата!Имали децата й нужда от семейство!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Имат нужда от истинските си бащи-това е!

velislava_f, че защо да го прави?? Някаква друга основателна причина, освен, че мъртвата "съпруга" се връща след 10 години.. Ще ме прощаваш, но това на Ридж и Тейлър отдавна е престанало да бъде семейство.. Rolling Eyes Дикън го батисаха някъде, Брук го е смятала винаги за грешка, що си мислиш, че иска да ходи при него? За дома - Брук има достатъчно мозък, за да огледа децата на Тейлър в дома, в който има най-много спомени от майка им, така че те никога да не я забравят Peace Да не мислиш, че на Брук и е било лесно да живее в къща, в която всичко напомня за Тейлър. Боже мой, не го взимай на вътре  Simple Smile Сега дай да следим хронологията - Брук никой не е молила за помощ. Това първо. Стефка сама намеси Ник в мръсните и игрички.. И второ - Тейлър въобще не възрази да се възползва от всичката помия която и снесе Стефка. Чак взе да говори за сексуални разстройства, чак Брук била лош пример за децата и, чак била на гости..А виж, Тейлър винаги е имала претенции за това, колко стойностен човек е, а се държи като дална интригантка.. точна като Стефка.  Peace

С последното ти изречение съм съгласна. Ар Джей има нужда от баща си. Или не?....

# 216
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
Ако аз се завърна след толкова голямо отсъствие, кома, и мъжът ми има друго семейство, може би няма да се намеся. Ще се виждам с децата си разбира се. Мисля, че бих приела случилото си, трудно, но бих го приела.

# 217
  • Мнения: 1
Сценаристите явно робуват на мотото, че рано или късно Брук е прецакана. Laughing

# 218
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Аз пък си мисля,че по-скоро е:Рано или късно Брук е победител. Laughing

# 219
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Историята на Ридж  Grinning

Кой съм аз

Казвам се Ридж и съм най-красивият мъж на света. Мога да прекарам часове наред гледайки се в огледалото ако имах време,  но винаги съм толкова зает да се справям с всичките жени около мен, че не мога. Аз съм син на известните Ерик и Стефани Форестър. Всъщност не мога да съм съвсем сигурен за това. Имаше слухове, че съм от друг, а не от Ерик. Или може би не съм от Стефани? Няма значение. Вече не се страхувам от нищо, защото съм преминал през толкова много проблеми в живота ми. Бил съм в затвора, преминал съм през много дела, анулирал съм браковете си много, много пъти (а колко развода? Почти нито един! Толкова съм велик, винаги намирам начин да ги анулирам), веднъж бях сляп и напоследък често съм в болница (бих се с няколко души, за да стигна до там, но те всички си заслужаваха)

Бил съм женен толкова много пъти, че и самият аз не помня колко. Освен това, не мога да броя до повече от три. Едно, две, три. Ето! Това е така и заради  това, колко важни жени съм  имал през живата си. Брук, Тейлър, Карълайн.   Имал съм разбира се и някои временни връзки, също и такива за една нощ...Всичко това е, защото съм красив, изключителен, прекрасен.

Дълга история с Брук

Когато чухте за мен за пръв път, трябва да сте чули и за Брук Лоуган. Една вечер дойде в къщата ми и си загуби главата в любов по мен.  И така е от тогава до сега.  Тя може да каже всичко, но не съм съгласен. В името на доброто ми душевно здраве трябва да го правя.  Или ще имам няколко жени тотално влюбени в мен по едно и също време или ще имам нервни раздели или нещо такова и ще полудея.  Както и да е. Брук и аз се женихме няколко пъти, тя забременя няколко пъти, прави тестове за бащинство, ходихме на милион вечери в Кафе Рус, разведохме се и анулирахме нашите бракове, борихме се за любовта си.  На мен никога не ми се наложи да се боря, тъй като аз съм толкова красив и прекрасен, че мога да имам всяка жена само като я погледна. Брук и аз споделяхме толкова много неща. Тя вярваше, че споделяме много химия. Но химията никога не ми е била силната страна, така че не занм.. Трябва да съм спал по време на уроцита по химия в училище сънувайки жени...

Не е чудно наистина, че Брук толкова ме обича. Бил съм до Брук през трудни времена, подкрепяли сме се, дори и помогнах при раждането на нашата дъщеря, която всъщност е дъщеря на моят баща.  Помогнах на Брук да отгледа децата от баща ми (е, поне за малко..) и те ме обичаха сякаш бях техен баща. И в това няма нищо чудно. Аз не само пръскам харизма, когато съм около жени, но също така съм добър  и мил с деца. Но вярвам, че когато децата порастнат нямат повече нужда от фигурата на бащата, а по скоро от някой, който да ги научи за реалностите в живота, така че по-късно топ приоритет ми беше да науча малкия Рики на някои истини от живота упражнявайки върху него целият си гняв, неудовлетвореност и злост. Сигурен съм, че един ден Рик ще осъзнае колко благодарен трябва да ми бъде.  Сигурен съм, че Брук е, не само за това, но и за всички велики неща, които съм правил за нея.  Брук и аз бяхме някога толкова щастливи.. Тогава всичко свърши..още преди да е започнало.. за първи път.  При втория път поради други причини и после отново, по други причини...

Краят на една ера

Да, един ден всичко свърши. Завинаги, както тя каза.  Тейлър и аз бяхме в Кафе Рус. Отидох някъде за малко, не помня къде и защо, и това наистина няма значение, защото сценаристите ме извадиха от картината за секунда, така че Брук да може да говори с Тейлър. Казала и, че всичко е свършило, че няма да се бори повече за Ридж - МЕН, това е - повече не.  Казала на Тейлър много неща. Тя беше толкова добра в това, че на Тейлър за секунда и се прииска да и стане приятелка. Това не продължи дълго, но достатъчно. Беше сърцераздиращо, въпреки че не позволих на никой да го види. Разбира се, какво друго очаквате, току що бях изгубил най-дълготрайната си любов и моят най-голям богомолец.  Сега имах само Тейлър, която не беше достатъчна, за да храни Егото ми. Както и да е, преструвах се на щастлив и бях..в известна степен.  

Тогава Брук започна да излиза с Торн. Прекрасната ми майка Стефани не хареса това, и за да бъдем честни, аз също. Тогава на Ерик му хрумна брилянтната идея как да ги раздели. Имах голяма роля в този план и въпреки че се опитах да кажа на Брук, че не ми е приятно да го правя, го направих. Беше приятно да бъда с Лоуган отново, разбира се.  Така че аз я прелъстих..само малко и в следващата секунда тя беше върху мен и искаше да я целуна, да я положа на леглото и да направя нещо.. виждах го в очите и.  Мисля че чух някой да казва думата НЕ или нещо такова, какво беше..де да знам..не знам значението на тази дума. Само се чудя защо за бога Брук има на лицето си този отвратителен поглед всеки път, когато се опитам да я прелъстя...Тази жена трябва да разпознае добро съблазняване, когато се сблъска с него. Тя би трябвало да е поласкана, все пак беше в ръцете на Най-големият Дар Божи на Земята.. Ридж Форестър.. аз! Този Торн е нищо, той никога не би могъл да бъде нещо реално за Брук.  Всички знаем, че Торн никога не получава това, което иска. Особено що се отнася до жени.  Помня, когато бяхме деца, мама ми даваше малко огледалце, когато си поисках, но когато Торн поиска нов комплект пастели не ги получи. Ха-ха!
Между другото сега осъзнавам, защо Торн не е такъв велик дизайнер като мен. Както и да е, извинявам се, че така се отклоних.. за какво говорех? А да, как прелъстих Брук във Венеция.  След като Торн ни видя, влезе Тейлър и ние казахме на Брук за малкият ни план. Брук ми каза, че никога повече не иска да я докосвам и всякави такива.  Наистина не разбирам защо..защо която и да било жена няма да иска да я докосвам, целувам, прегръщам..? Е, тя размисли. Защото аз съм толкова велик. Но за това ще ви разкажа по-късно..

Керълайн и решенията

Сега да поговоря за Керълайн. Тя беше първата ми съпруга. Торн и аз се борихме за нея (също) Но след като спечелих Карълайн (разбира се аз я получих, винаги получавам това, което искам), тя умря. Имаше левкимия. Имахме такъв прекрасен брак. Керълайн беше като ангел и сега наистина е.  Но всъщност тя не ми липсва.  Друга жена ме следваше по петите.  Всички ме искат. Най-малкото се надявам да е така.  Със сигурност се надявам да е така. Омъжен съм за една от тях, Тейлър,  след като пробвах и Брук и Тейлър няколко пъти, взех голямото решение. И все пак, не мога да извадя Брук от ума си, защото една жена не е достатъчна за мен, както съм сигурен, че вече би трябвало да знаете, и особена ако тя е с някой друг, тогава не мога да спра да ревнувам. Все пак не трябва да се притеснявам за решенията си, защото винаги мога да ги променя.  Няма значение колко често ги променям. Мдаа харесва ми да правя лупинги между тези две жени. Обичама да взимам решения, не ми се налага да ги сменям, мога само малко да ги подсиля. Мога да кажа отново “ Моля, имам нужда от малко време” и те ми го дават.. Времето през което човек взима решения е толкова прекрасно.  Хижата Биг Беар е велико място за това.  Всичките ми жени идват там, за да подхранват егото ми казвайки ми, колко много ме обичат.  Просто не мога да се наситя. Тооолкова съм велик! Ще видим, къде ще изкарам края на следващата седмица..Ще видим..С Керълайн никога не ми се е налагало да взимам такива решения.  Просто знаех.  Тя беше единствената..до толкова, до колкото някоя може да бъде единствена за Ридж Форестър...Разбира се винаги има и други жени в мислите ми.. Отне ми време да осъзная колко невероятна беше тя, въпреки че беше по време на дивата ми младост, когато не можех да се сдържам да не си свалям панталонита при всеки удобен случай. Все пак тя беше моя за известно време. Беше лесно да бъда с нея. Никога не ми се наложи да избирам, трябваше само да се боря за нея, но не много, защото в края на краищата, кой може да устои на обаянието на Ридж Форестър.

Щастливо женени.

Както и да е, въпреки другите ми любовни чувства към всички красиви жени на света и въпреки мен самия аз съм женен за Тейлър в момента. С нея съм от доста време..
Разбира се да съм женен за Тейлър веднъж не е достатъчно. Жених се за нея няколко пъти, но не мога да запомня колко точно, защото както и преди казах  мога да броя само до три и понякога дори това е друдно. Поне веднъж провалих брака си с Тейлър, когато Брук трябваше да се омъжва за Грант.  Изтичах при нея, но не можах да я хвана. Тейлър беше ядосана.  Торн и казал, че съм изтичал при Брук, и че няма да мога да спра сватбата и без да и предложа брак.  Тейлър и аз трябваше да се оженим на следващия ден, но Тейлър каза че не иска да се омъжи за мен.  И всичко това заради малкия подъл Торн! Той искаше Тейлър и използваше всеки случай, за да се докопа до нея.  Но не успя.. никога не получава това, което иска..



Утре ще преведа за историите му с Тейлър  Grinning

Последна редакция: пт, 13 мар 2009, 14:03 от Izida

# 220
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Ванко2,ако не те притеснява,моля те да пишеш в друг цвят,не заради мен,а заради хората,които нямат възможност да гледат ежедневно и наваксват  с тези преразкази.От миналото лято ги пиша в червено и ако сменям цветовете ,момичетата ще се объркват. Embarassed Peace

# 221
  • София
  • Мнения: 9 977
Хелоу....
първо да не забравя, Ванко 2, да не си помислиш, че не си ми симпатичен заради псевдонима, няма такова нещо, но информацията ти е доста невярна. Още от вчера ми направи впечатление.

Някой питаше за последователността при Т: след раздялата с Ридж - неизвестен брой непознати мъже, забърсани по баровете, Стивън (one night stand), Торн, Ник, Рик. Като развали годежа с Рик искаше да се върне при Ридж, но за щастие той я отряза. Тази раздяла с Рик предизвика доста от събитията, които сега се случват (вкл. И смъртта на Фийби), но да не мислите че се чувства виновна - няма такъв филм. Както и да е, не трябваше да обсъждаме бъдещето.

Аз пък споделям мнението, че Брук трябва да се изнесе, има си хубава къща, подарък от Ридж, да си го взима заедно с децата и да си ходят. Тейлър може да си остане в нейната, заедно с нейните деца, тя сега има най-много нужда от тях, доколкото я разбрах.
А вчера правилно ли съм дочула, че близначките пак са отишли на някакво училище? Гледах "в оригинал" и може да не съм чула добре.

# 222
  • България
  • Мнения: 757

velislava_f, че защо да го прави?? Някаква друга основателна причина, освен, че мъртвата "съпруга" се връща след 10 години.. Ще ме прощаваш, но това на Ридж и Тейлър отдавна е престанало да бъде семейство.. Rolling Eyes Дикън го батисаха някъде, Брук го е смятала винаги за грешка, що си мислиш, че иска да ходи при него? За дома - Брук има достатъчно мозък, за да огледа децата на Тейлър в дома, в който има най-много спомени от майка им, така че те никога да не я забравят Peace Да не мислиш, че на Брук и е било лесно да живее в къща, в която всичко напомня за Тейлър. Боже мой, не го взимай на вътре  Simple Smile Сега дай да следим хронологията - Брук никой не е молила за помощ. Това първо. Стефка сама намеси Ник в мръсните и игрички.. И второ - Тейлър въобще не възрази да се възползва от всичката помия която и снесе Стефка. Чак взе да говори за сексуални разстройства, чак Брук била лош пример за децата и, чак била на гости..А виж, Тейлър винаги е имала претенции за това, колко стойностен човек е, а се държи като дална интригантка.. точна като Стефка.  Peace

С последното ти изречение съм съгласна. Ар Джей има нужда от баща си. Или не?....
Хич не го вземам  hahaha навътре,има много по-зле от мен newsm78 ама да се твърди,че децата й (със знайни и незнайни бащи) имали много голяма нужда от Рич си е направо смехотворно предвид обстоятелствата във филма!А,и да-на Брук и беше много лесно да си живее в къщата на Тейлър и Рич!Даже много!И защо не чух поне едно "БЛАГОДАРЯ,че те простреляха вместо МЕН,Тейлър"? newsm17 Тц,тц,тц!!!

# 223
  • Мнения: 4 496
Изида, това направо кърти миФки! smile3501 Страхотен превод!

# 224
  • София
  • Мнения: 9 977
И защо не чух поне едно "БЛАГОДАРЯ,че те простреляха вместо МЕН,Тейлър"? newsm17 Тц,тц,тц!!!
Извинете? Ако "умната ни докторка" се беше сетила да се обади на полицията, вместо да влиза в къщата, когато видя Шийла, нямаше да се случи нищо фатално. А ако не помниш Брук също беше простреляна...

Общи условия

Активация на акаунт