Боя за коса blond 4

  • 55 917
  • 389
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 13 625
Много ще ти дойде цялата серия. Мисля, че маската ще ти е достатъчна. Вземи си шампоана за руса коса Шайн Блонд  (иначе от другия ще ти се омазнява по-бързо)

# 241
  • Мнения: 434
Аз ти препоръчвам професионалните Лореал. Фито съм ползвала - ефект никакъв (поне на моята коса). Рене Футер не са зле, но пак нищо особено! (освен един спрей за блясък, той беше жесток). От както ползвам маската Абсолют Рипеър косата ми стана като нова Simple Smile
Мерси!  bouquet Аз преди години съм ползвала на Фито ,Клоран и Рене Футер (но само по един продукт) и нямах някакъв особен  резултат.Та мисля да си взема http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=94&products_id=556 + http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=94&products_id=299 и тук вече се чудя между http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=94&products_id=384 и http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=94&products_id=581 .Едното са течни кристали ,а другото крем без измиване. newsm78

Няма да сбъркаш със серията Абсолют Рипеър. Peace
Можеш да си вземеш и ампулата,тя също е много добра. Simple Smile Аа...и този концентрат http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=94&products_id=590 е страхотен. Heart Eyes

# 242
  • Мнения: 4
Мерси! Ще пробвам  и после ще пиша.  bouquetМоже вместо 500мл шампоан на абсолют рипеър,да взема 250мл и един шампоан от серията шайн блонд и ще ги сравня. И дано спре да се къса,че май ще играе голямата ножица  Mr. Green Mr. Green, за голямо съжаление на мъжо.

Последна редакция: пт, 27 мар 2009, 18:29 от pebuls4090

# 243
  • Мнения: 13 625
Аз моята коса я подстигвам на 2 месеца по много малко, само колкото краищата да са винаги здрави!

# 244
  • Мнения: 4
И аз я подстригвам на 2-3 месеца,ама тоя път прекалих нещо с боите и бая взе да се къса smile3511 ,ама пусто нали все си намирам кусури на цвета ,та затова се докарах тъй.Направо ми иде да я скъся до ушите и после знам ,че ще ме е яд .

# 245
Zdraveite! Dosega ne sum pisala tuk, no mi stana mnogo interesno, izchetoh vsichkite 17 str. Nikak ne e lesno da sme blondinki, slojna rabota e , no puk si struva truda. Iskam da vi preporucham boiata na Cifelli 900 extra platineno rus.Mnogo sum dovolna , probvala sum kakvi li ne marki, no edinstveno s tazi postignah jelania cviat, pri tova bez obezcvetiavane. Iskam da vi popitam kak se spraviate s kusashtite se vruhcheta, na men nishto ne mi pomaga, osven podstrigvaneto na etaji ? Blagodaria predvaritelno!

# 246
  • Мнения: 4
Zdraveite! Dosega ne sum pisala tuk, no mi stana mnogo interesno, izchetoh vsichkite 17 str. Nikak ne e lesno da sme blondinki, slojna rabota e , no puk si struva truda. Iskam da vi preporucham boiata na Cifelli 900 extra platineno rus.Mnogo sum dovolna , probvala sum kakvi li ne marki, no edinstveno s tazi postignah jelania cviat, pri tova bez obezcvetiavane. Iskam da vi popitam kak se spraviate s kusashtite se vruhcheta, na men nishto ne mi pomaga, osven podstrigvaneto na etaji ? Blagodaria predvaritelno!
Ползвала съм на Чифели, 10 и нещо беше номера и ми станаха рижи корените,но много зависи от косата. Peace Аз много и се бях навила на тази боя и останах разочарована.За късащи се краища, освен редовно подстригване ,трябва и хубава козметика,не тази от хипермаркетите,а от фризьорските салони-професионална или от аптеките.Има и магазини,които продават професионални продукти за коса.

# 247
  • Мнения: 434
С накъсаните краища аз се справям с подрязване(при фризьор) и в момента с ето това кремче http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=94&products_id=384  Peace Но по принцип не "играе" ли ножицата...няма оправяне. Wink

# 248
  • Мнения: 3 414
Както винаги меня мнението си за 2мин. С Гарниер 113 се получава много добре,но мисля,че е голяма грешка да се впускам към сивото,смятам,че то не е русо..Сега съм се насочила към цвят,който е "естествено рус" или  "натурално русо" .Хареса ми на Гарниер много много светло естествено русо,другия път (ако не отида на фризьор) ще се направя.Пък и с това сивото винаги има разлика в корените!
Голяма грешка на блондитата тук е(+ и моя),че се опитват да стават мноого сиви/към бяло и никога не са доволни от резултата,особено ако им е по-шарена косата откъм нюанси..Тудно е за постигане,корените винаги са различни..
Ето за това говоря :

                              

Какво мислите?
Моля,Рошавка да ме поправи,ако някоя от тези постнати снимки не е "много светло натурално/естествено русо"

Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 12:20 от GodaiVa

# 249
  • Мнения: 3 414
Оносно снимкте,които щях да показвам- с фолиото не можа да стане нищо,в смисъл,че то направо се разпадна и не можеше да стои на едно място,та го махнах.Радостната новина е,че шарени кичури вече нямам.Лошата е,че това сиво вече ме дразни и по-скоро съм баба,не блондинка.На някои им отива сивото,но на мене не-след 20-30 год. тогава  Laughing

# 250
  • Мнения: 0
Това русо е перфектното русо Wink

# 251
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Здравейте, Блондита.По-точно бъдещи колежки  Grinning От сума ти време се каня за русо, но все нещо ме спираше, но откакто се регнах в бг-мама ви чета редовно и съм станала нещо като професионалист  Laughing.
Планирала съм промяната за другия месец и се надявам да не се разколебая, защото ми е един вид мечта  Laughing
Намерила съм си и идеалната фризьорка, само чакам финансова помощ. Wink Sunglasses

# 252
  • Мнения: 3 414
Здравейте, Блондита.По-точно бъдещи колежки  Grinning От сума ти време се каня за русо, но все нещо ме спираше, но откакто се регнах в бг-мама ви чета редовно и съм станала нещо като професионалист  Laughing.
Планирала съм промяната за другия месец и се надявам да не се разколебая, защото ми е един вид мечта  Laughing
Намерила съм си и идеалната фризьорка, само чакам финансова помощ. Wink Sunglasses
Успех.Иначе сега с какъв цвят си?

# 253
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Ами тъмнокестеняв  Simple Smile

# 254
  • Мнения: 3 414
Чака те не кратка метаморфоза.Докато станеш блонди,такава ,каквато си се представяш ще похабиш доста нерви и коса  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт