Кодове за Ларедут - 25

  • 54 007
  • 859
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 1 845
С 73768 имаше подарък ARTS DE TABLE, някой получи ли ги вече?

# 646
  • Мнения: 177
http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=6ee81ce37401b6a4d6

Момичета, с този код за БД пише че идва до 24 часа. В рамките на Франция предполагам. Но като поръчвам има ли нещо по-различно, което трябва да отбележа или кода е достатъчен за да дойде и по-бързо поръчката?

# 647
  • Мнения: 59
и аз тук!

# 648
  • Мнения: 72
Заедно с двете поръчки получих и два кода: 46159 и 56103, незнам дали са обсъждани, на първа страница ги няма. Незнам дали са изтекли, защото поръчките ми закъсняха ужасно. Моля, ако някой ги е получавал и ползвал да ми обясни какво намалят, нищо не разбирам от написаното.   bouquet

# 649
  • София
  • Мнения: 940
Cvetelinka , кода за тренча според мен не е персонален. Аз не съм го получила,а вчера пуснах поръчка с него и си намалих една машинка за подстригване. Беше ме страх че ще я откажат, но статуса и е A domicile  и я чакам вече Mr. Green.

# 650
  • Мнения: 1
Днес с поръчката си получих на фактурата код 56103, пише, че дава 30% за пролетната колекция.. някой да го е пробвал? Опитах с доста неща, но повечето са prix vert и явно не ги хваща тях..

# 651
  • близо до морето
  • Мнения: 85
Cvetelinka , кода за тренча според мен не е персонален. Аз не съм го получила,а вчера пуснах поръчка с него и си намалих една машинка за подстригване. Беше ме страх че ще я откажат, но статуса и е A domicile  и я чакам вече Mr. Green.
Благодаря ти много за идеята  Hug ,  четох вчера предния ти коментар за машинката и вече поръчах 2. Майка ми беше казала че търси за нейни познати ама да е по ефтина и 1 за подарък на мъжа ми че и на него му хареса много.  Grinning И цената която се получава е страхотна!  Party      
        dessitto    bouquet
 

# 652
  • Мнения: 123
Момичета, може би мястото за този въпрос не е тук, но незнам къде точно да го задам. Интересува ме има ли такива от Вас които са от малки градове или села и няма в населеното място митница или митнически клон и си получават пратките / дори и пратки по 10 кг и нагоре / в пощата ЗАПЛАЩАТ ЛИ НЕЩО ПРИ ПОЛУЧАВАНЕТО НА ПРАТКИТЕ СИ ?

Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 12:06 от maria_2103

# 653
  • Мнения: 378
Понякога ми искат по 2 лв за преопаковане на пратките над 2 кг, съдират кашона да ровят и после го опаковат в найлон и искат 2 лв. Малките ми ги носят в къщи или на работата.

# 654
  • Мнения: 14 514
аз съм в град, в който няма митница, два пъти съм получавала пратка, която е за митница ( получавам я на друго гише и по това разбрах, че е за митница, пък и беше в кашон, не в онези найлонови торби дето ги пращат иначе), плащала съм по 2 лева само допълнително.

# 655
момичета, какви ти 2 лв... по 5 и нагоре ме тарашат всеки път (и за колети 2 кг и за над 7 кг.) Затова и започнах да ги пускам на час по лъжичка - по две-три, да ми идват в торбички.
За справка - днес получих голям кашон, с прахосмукачката от кодовете вътре - на вид е много е хубава, още не съм я пробвала. Беше в отделен кашон, сложен вътре, заедно с дрехите - ефтинджос от албанците. На големия кашон отстрани имаше хуууубава дупка newsm78 пред която са вадили, тъпкали... явно не са им допаднали детски и дамски еФтини дрешки  Laughing

# 656
  • Мнения: 12
моля за малко помощ в превода, че от глупавия преводач нищо не разбрах. Благодаря ви Simple Smile

Bonjour Mme Petrova VIOLETA,

La réponse de notre service client vous a conduit à nous communiquer un complément d'information.

Nous avons bien reçu la demande complémentaire que vous nous avez adressée le 26 mars 2009.

Nous mettons tout en oeuvre pour vous apporter une réponse rapide et exhaustive.


 newsm78

# 657
  • Пловдив
  • Мнения: 1 279
Момичета, как се намаля с кода за бежовия тренч  newsm78 Извинявайте за тъпия въпрос, но досега ровя и не успявам да се ориентирам Blush

# 658
  • София
  • Мнения: 4 578
Момичета, как се намаля с кода за бежовия тренч  newsm78 Извинявайте за тъпия въпрос, но досега ровя и не успявам да се ориентирам Blush
От колекция пролет лято 2009, ненамалени и безцветни цени. Аз понеже вече трудно намирам такива, взех референтните номера от електронния каталог и ги вкарах така.

http://www.laredoute.fr/StaticPages/ContentPage.aspx?pagename=en … urecode=001RQ0683
Това от днес.

# 659
  • Пловдив
  • Мнения: 1 279
Мерси - сега ще се постарая   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт