В снежна красота Кюстендил засия- зимна белота!

  • 28 561
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Марси, от Керамоти го хванахме, че пътувал по-кратко и уж бил по-евтин. Пък и спира в града Тасос. А този от Кавала спира в Принос. Вие ходили ли сте? Много хубаво и спокойно беше, страхотна почивка. И още от началото на месец май съм с тен, сега си нося с кеф късите дрешки  Flutter
Ние в събота ходихме на кръчма с групата по народни танци, където ходя. Много весело беше. Пратих мъжете на Кюстендил и успях два дена и аз да се почувствам човек  Laughing Та, една мацка от групата по танците, каза че е ходила в събота на рафтинг, може и да сте били заедно, ако е била голяма група Simple Smile
Сети, вие в 15-етажните ли живеете  newsm78 то няма къде другаде да сте на 11 етаж, нали  newsm78

Като казах танците, та се сетих. Преди няколко седмици имаше презентация на площада на сайта narod.bg и "колеги" от кюстендилската формация "Партньори" показваха най-различни народни хора. Успях да се включа почти навсякъде и накрая ме поканиха да тренирам с тях някой път като съм отпуска. Не знам някой от вас дали ходи, но е много забавно. Ако ви се занимава с нещо, а се чудите какво, препоръчвам ви, много е разтоварващо  Hug

# 76
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Радос ние от Кавала сме ходили само.Но най-интересното беше, че като пристигнахме веднага си харесахме едно страхотно заведение под някакво огромно дърво (защото навън беше над 40 градуса), с много хубава детска плащадка. Заприказвахме се с бармана кога е последният ферибод за обратно и накрая се оказа че той е собственик, а жена му е от Кюстендил. Joy
А за рафтинга може и заедно да сме били с тази мацка, ама то много народ имаше. Ние бяхме последната група от 16ч, преди нас е имало още 2 или 3 групи, всичките по 50-60 човека. Голям наплив е за там, ама то си е и голям кеф де. Laughing

# 77
  • Мнения: 3 698
... и накрая се оказа че той е собственик, а жена му е от Кюстендил. Joy
...
Joy  Joy Joy
Аз чакам твоите снимкиии  Whistling
Вики къде беше, при баба или при леля?
Радвам се, че сте си изкарали добре  Heart Eyes

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 347
Marci , една приятелка от Бургас също беше на рафтинг миналата седмица и като се прибра ми разказваше Simple Smile
В К-л живея близо до Текстила, учех в 6то и след това във 2ро, музикалната паралелка. След това учех и работех в Бл-д повече от 10 год. и от почти 2 год. съм в Бургас. От скоро си имам мъничка принцеса и прекарвам цялото си време с нея, разликата от преди е голяма, защото винаги съм работила ужасно много и не съм имала време за нищо друго.  Wink
Ще се радвам да си ви чета и да се включвам от време на време  Hug

# 79
  • Мнения: 3 698
Честит Първи Юни на всички дечица!
Да са здрави, усмихнати и щастливи !!!



На Лора подаръкът е лунен пясък, много му се зарадва, каза, че й било сбъдната мечта  Joy .
Возихме се на влакче, после тя се забавлява на един нов замък за скачане, след това колички, пързалки, люлки, сладолед... и така...
След като се върнахме у дома, заспа за няколко минутки, явно доста изморена  Laughing .Чакам след мъничко да стане и ще ходи на тренировка.Днес програмата й е много натоварена  Grinning.

# 80
  • Мнения: 3 698
Оперирах леко заглавието на темата- време е за слънчеви усмивки и настроение с морско ухание  Grinning!

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 347
Честит Първи Юни на всички дечица! Много здраве и късмет Simple Smile

# 82
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Честит празник със закъснение и от мен.
Вчера ми беше много натоварена програмата и нямах никакво свободно време за форума. Cry
Светле, какъв е този лунен пясък, от къде сте го взели? И Вики май от някаква реклама го е гледала и само ми мрънка за такова нещо. Mr. Green
Вчера майка ни беше на гости, за да може да я вземе поне на обяд от детска и да усети детето че има празник. Купували са си подаръци двете, черпели са се и се се глезели. Wink Донесе ни и ягодки и черешки от Кюстендил баба и. Wink
А ние и подаръхми дългоочакваната Алекса, от Барби и диамантеният замък. Не бяхме сигурни че ще пристигне за празника и затова я подготвяхме психически че може би Алекса ще дойде няколко дни по късно. Дадоха ни я в неделя вечерта и беше наистина огромна изненадата когато се събуди вчера и я видя в леглото до себе си. Laughing

# 83
  • Мнения: 3 698
...А ние и подаръхми дългоочакваната Алекса, от Барби и диамантеният замък. ...
Супееер, много се радвам, знам колко много я искаше Вики  Grinning !
Лунният пясък на рекламата дават, че го има в Комсет, Метро и още някъде май Thinking.Обаче в Комсет е имало само допълнителни грамажи, а не от "истинските" големи комплекти с фигури.Продавачките са казали на мъжа ми, че големите опаковки клиентите са ги разграбили в момента в който са получени  Shocked Joy .От Комсет е отишъл в Метро и от там го е купил, геройски се е преборил за последната кутия от този с понитата.От другите е имало още, но комплекта с понита показват на рекламата и явно всички искат него  Mr. Green .Има и със замъци, сладолед, някакъв камион...много има по принцип.Ако не се лъжа го има и в Хиполенд, а сигурно и в онлайн магазините има.

# 84
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Разбрахме къде го има, но какво представлява все пак тоя лунен пясък  newsm78

Ние си изкарахме една седмица в къщи с тия наште хреми и кашлици ... омръзна ми вече ... а на всичко отгоре ми се струва, че детето не чува, по три пъти трябва да повтаряме едно и също, само надува телевизора и крещи  ooooh! УНГ-то каза, че е алергична хрема ... другата седмица ще го водим на алерголог, само се надявам да не е нещо трайно  Rolling Eyes

# 85
  • Мнения: 3 698
... какво представлява все пак тоя лунен пясък  newsm78
Това е лунен пясък, не подлежи на описание, не прилича на нищо земно  Mr. Green !
Странен материал е, наистина  Thinking, може би прилича малко на мокър пясък като слепване, но всъщност си е сух.Много лесно се работи с него, приятен е на допир, аз също помагам с удоволствие при творенето на фигури.

Ради, ако се тревожиш за слуха, можеш да вземеш направление и да го заведеш да му направят аудиограма, за да се успокоиш   bouquet

Ние след един час сме на представление в театъра, дано да хареса на Лора, с голямо нетърпение го чака  Grinning

# 86
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Ами алерголога каза, че не е алергия, всичко идвало от третата сливица ... Каква е тази аудиограма, как я правят и какво показва  newsm78 във всеки случай ще питам педиатърката другия път като ходим  Hug

вие как изкарахте на театъра, ние още не сме го водили, крайно време е вече, в къщи само зяпа Том и Джери ... не можете да си представите колко глупаво са направили новите серии - с вампири, таласъми, чудовища, извънземни, призраци .... ужас

Но пък ходихме на цирк с едно негово приятелче. Изгледаха с удоволствие първите три номера и после качиха цирка на главата си - тропаха, викаха, скачаха на хората на главите  Rolling Eyes ужас но поне се забавляваха  Wink

трябва да го видим и ние този пясък  newsm78 сигурно е и цветен  newsm78

# 87
  • Мнения: 803
Дами, привет от една щастлива мама. Embarassed Сигурно сте ме забравили, че рядко се вясвам тук, но сега си имам повод.
Моят номер три днес става на три.Почерпете се-  cook

# 88
  • Мнения: 3 698
Честит Рожден Ден на Денис,
да е здрав и щастлив, желая му много късмет и усмивки!


Пепел от рози, честит празник и на теб, много да те радва рожденика!

# 89
  • София, България
  • Мнения: 2 222
ехооо, жив и здрав да бъде малкият рожденник. Обичайте го и му се радвайте!!!

Общи условия

Активация на акаунт