В снежна красота Кюстендил засия- зимна белота!

  • 28 593
  • 735
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас
  • Мнения: 347
Здравейте, мами, как сте?
Ние скоро ще пътуваме с малката към вас... Най-вероятно в края на месеца и ще си постоим там при баба  Wink
Честит празник на пепел от рози със закъснение!!!  Blush

# 91
  • Мнения: 803
Привет, момичета... newsm51 smile3525 newsm51
Благодаря ви много за пожеланията за рожденика.Майките май повече се вълнуват от празниците на децата, отколкото самите деца. Mr. Green
Ето  малко  снимки  от  събитието, след което къщата ми приличаше на оцеляла след земетръс седма степен по скалата на Рихтер. Twisted Evil
Иначе ние сме добре вече, Денис изкара много тежка гнойна ангина и цяла седмица лежа с висока температура и на фотосинтеза почти.Май е някакъв вирус, дано скоро отмине, че е ужасно. Sad
Ако си заформяте срещичка някаква, свиркайте ми и на мен, ей! Heart Eyes

 Hug Hug Hug

# 92
  • Мнения: 16
добро утро и аз съм от кюстендил но съм от скоро във форума
приемате ли новички  newsm51 smile3525

# 93
  • Мнения: 803
Охоо, и още как...още повече, че си мама на две принцеси, аз пък обикалям с каруцата...чакам сливите да узреят, че черешите вече са към края си.Така де, все пак имам трима сина и като една типична свекърва, ще се заглеждам по момите вече. Mr. Green
Добре дошла от мен, другите мами нещо са се скатали напоследък, сигурно са на моренце... Crossing Arms

# 94
  • Мнения: 3 698
Привет сладурки,
ние вчера се върнахме от моренце, беше много хубаво и разтоварващо, пропуснахме лошото време и си починахме добре.
Нови попълнения винаги приемаме, добре дошла на анджето!

# 95
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Привет и от мен, момичета Hug
Аз съм от два месеца без работа, по цял ден се чудя какво да правя, а и вас ви няма никакви да пишете, няма с кой кафето да си изпия Crossing Arms Ама то май сама съм си виновна, като не съм си казала, че съм свободен електрон Crazy

Анжето, добре дошла в нашата дружина Hug

Пепел от рози, и с теб май не сме се засичали newsm78

# 96
  • Мнения: 3 698
Ама то май сама съм си виновна, като не съм си казала, че съм свободен електрон Crazy
Мда, сама си си виновна, ние как да знаем, че си на разположение  Laughing?
Аз утре сутрин ще водя Лорка на логопед и вече имам уговорка, но следобед докато е на тренировка мога да се освободя и да се видим  Hug, стига да ти е удобно около стадиона...от 17.30  Grinning !

# 97
  • Мнения: 803
Привет сладурки,
ние вчера се върнахме от моренце, беше много хубаво и разтоварващо, пропуснахме лошото време и си починахме добре.
Нови попълнения винаги приемаме, добре дошла на анджето!
Блазе ви... Mr. Green Като се съвземеш метни малко снимков материал, та да изплакнем окото и ние.

Пепел от рози, и с теб май не сме се засичали newsm78
Няма как, защото аз съм такова домашно гърне, че...и все сама си пия кафето. Sad Седя си вкъщи, дебелея си и така. Twisted Evil

# 98
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Сети, дай нещо телефонче и ще се уговорим за утре  Laughing

Пепел от рози, ами що така си седиш вкъщи, хайде и ти с нас утре на кафе, пък ще ти кажа как да почнеш да отслабваш Wink

# 99
  • Мнения: 16
сетони на каква тренировка ходи дъщеря ти в стадиона
че търся на нещо да запиша катето и се чудя какво

# 100
  • Мнения: 16
 като една типична свекърва, ще се заглеждам по момите вече.
добрасвекърва ли ще си да знам дали да ти дам момите ми Laughing Laughing Laughing Wink

# 101
  • Мнения: 3 698
Анджето, дъщеря ми е на художествена гимнастика,а докато е на тренировка, аз съм на аеробика  Grinning, ако решиш да записваш твоето момиченце по същото време, може да дойдеш да подскачаме заедно   bouquet .

# 102
  • Мнения: 16
с удоволствие бих поскачала
но дребното няма каде да го пласирам
иначе и аз си мислех за художествена гимнастика да я дам да тренира още повече че и стадиона ми е близко
то сега има състезание в неделя нали

# 103
  • Мнения: 803
добрасвекърва ли ще си да знам дали да ти дам момите ми Laughing Laughing Laughing Wink
Май не... Thinking , но пък имам "бол" коса за скубане, тъй че поне ще съм им удобничка. tooth

# 104
  • Мнения: 16
да ви попитам нещо  видях че коментирате този лунен пясък или нещо такова беше
а колко пари е това чудо

Общи условия

Активация на акаунт