В снежна красота Кюстендил засия- зимна белота!

  • 28 609
  • 735
  •   1
Отговори
# 105
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Привет и от нас
и ние поскитахме по моренцето - 16 дена - много добре ни дойде Simple Smile
Лунния пясък "за сефте" го видяхме там. По-малките разфасовки бяха по 27 лева, а по-големите по 37 лева. Една приятелка искаше да купува подарък на Деян и аз така се зарадвах, че с един куршум ще ударим два заека, но той пък се хвана за някаква глупава кола  Sad и сега трябва да се харчиме за лунния пясък ... Нищо, ще го купим за някакъв повод Simple Smile

Аз мисля наесен да го давам на народни танци, много обича хората ... трябва да измисля и аз нещо да се занимавам, докато го чакам Simple Smile

Събота и неделя ще идваме към Кн, ако организирате нещо - пишете Simple Smile
Добре дошли на новите мами Simple Smile
Хубаво е да се увеличава кворума Simple Smile

# 106
  • Мнения: 3 698
Радос, радвам се, че сте си починали.
Форумските срещи май трудно ни се получават, на мен събота и неделя са ми дните в които мога да обърна повечко време на любимия и да се разходим семейно и затова не се отзовавам.

Като говорим за форумски срещички, да кажа- ние с Лори се видяхме с Трепет, хубаво си поприказвахме и беше много приятно. Трепет, пожелавам ти успех в това с което си се захванала  Hug

А за разходки-горещо препоръчвам зоологическата градина, има нови еноти, от животните на нас любими са ни понито Стефан /Лора иска да го язди/, на мен маймунката Анчо, но той е доста възрастен вече и беше нещо тъжен последните пъти като ходихме.
Има доста красиви-ягуар, лъв, лъвица, мечки, сърнички, вълкът Гошо  Laughing , муфлончета,пауни...

А някой знае ли до кога циркът ще е в града Thinking?

# 107
  • Мнения: 16
благодаря ви за информацията за лунния пясък че и аз трябва да го взимам каката всеки път като го види на рекламата и го поисква ама с една такава мила физиономия че няма как да откажа
а що се отнася до зоологическата градина и аз чух че я оправят и че е много красиво станало
отдавна не съм ходила на горе по гората

# 108
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
 Hug
Как сте мацки?
Никакво време нямам ни за форума, ни за срещички, че време не ми остана за учене вече Crazy

Сети, благодаря Hug И на мен ми беше приятно, а Лорка е сладурка голяма  Heart Eyes Като мине лудницата при мен пак ще се видим Simple Smile
 Циркът ще е до 12.07 тук, мернах някъде плакати.
Хубав и усмихнат ден на всички  bouquet

# 109
  • Мнения: 933
Здравейтеее може ли да се присъединя към Вас. Аз също съм от гр Кюстенидл. Имам син на три години казва се Детелин

# 110
  • Мнения: 3 698
Добре дошла, bubaleche !Ако искаш кажи още нещо за вас ...Радвам се, че ставаме повече  bouquet !

# 111
  • Мнения: 933
ами какво да кажа, живеем в кв Запад, ще се радвам ако има мами от този квартал. Аз се казвам лилия, както вече писах детето ми се казва Детелин. В момента съм безработна. Детето ходи на ясла. Ако има нещо което искате да знаете само питайте

# 112
  • Мнения: 3 698
bubaleche, на първа страничка вписваме рождените дати, ако искаш мога да ви включа  Grinning .

Аз забравих да споделя, вчера бяхме на цирк, Лора язди пони, беше много щастлива Party, има и снимчица, но трябва да я сканирам и ще я кача  Grinning.

# 113
  • Мнения: 933
Да разбира се включете го и Дети, ако имате нужда от друга информация само кажете. Аз Дети не съм го водила на цирк, защото няма да седне да гледа не се впечатлява от такива неща, а и е доста плашлив ще се стресне. Понеже има доста теми, а нямам време да ги изчета дано се намери майче от Запад да се запознаем. Да те питам, къде се намират конкурсите тук, както вече писах нова съм и още не съм се ориентирала

# 114
  • Мнения: 3 698
bubaleche , само напиши кога е роден, за списъчето.
Не разбирам за какви конкурси питаш  ooooh!

# 115
  • Мнения: 933
Детелин - 07.08.2006 г.  скоро става на три години

# 116
  • Мнения: 16
здравей bubaleche и аз живея в квартал запад
а каде по точно живееш аз съм точно срещу парка

# 117
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Привет Бубалече, добре дошла, голям сладуран е малкия Детелин, пу-пу!
Наш Деян е с 6 месеца по-голям от Дети и миналия месец го водихме на цирк. Първите номера ги изгледа с интерес, но след това с негово приятелче пощуряха - скачаха по столовете, на хората по главите ... въобще направихме панаира в цирка. Но все си мисля, че ако бяхме само ние, без другото детенце, щеше да мине по-спокойно цялата работа  newsm78
Иначе за конкурсите във форума ако питаш  newsm78 не знам дали има определено място, в лентата с рекламите по-горе се появяват от време на време Simple Smile

# 118
  • Мнения: 933
анджето аз съм точно срещу двете каравани, едната дето е мегито - червената и синята. А ти за детската площадка над 63 - ти блок ли говориш? Още ми е малко трудно ориентирането в града, въпреки, че вече пет години живея тук.
Ради няма шанс моя син да седне на едно място, това е невъзможно. Той дори по Филмче не се заглежда, изобщо нито гледа тв нито нищо. Иначе като си го отведа на село при нашите и му показвам животинки, така е дърпа от тях плаши се. Не знам по нататък ще го отведа и на цирк, но когато знам че ще му е интересно

# 119
  • Мнения: 16
ами нали в двора на гимназията направиха парк та аз съм точно срещу входа му

Общи условия

Активация на акаунт