МАГИЧЕСКАТА ЗЕЛЕВА СУПА - ІІ

  • 45 341
  • 458
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 116
Хей,здравейте  Simple Smile Да ви питам пили ли сте зелева супа на таблетки и има ли ефект?

# 451
  • Мнения: 144
Здравейте момичета, аз нещо хич не съм добре  днес,лошо ми е кръвното ми  ниско, направо съм като парцал.Чудя се дали да спирам с зелето?Днес малко наруших диетата,преди половин час хапнах шопска салатка сега пия количка - не че е фатално де.Дано се пооправя че мъжо ако разбере че ми е зле ще ме  #2gunfire

Исайкова май ще се присъединя към теб, опрявай се бързо момиче.

Поздрави на всички слабеещи и много минусчета.

# 452
  • Мнения: 2
Момичета оправяйте се бързо! Първият път когато правих диетата на втория или третия ден и на мен ми прилоша и си хапнах една ябълка и един портокал и малко кафе и след това всичко беше наред. Желая Ви много минусчета и никакво предаване и много бързо оправяне. newsm51  love001
SunnySummer, не съм пробвала зелева супа на таблетки, но мила, ти си направи сама супата, ще ти е и по-вкусна и по-хубава и ще можеш да я направиш по твой вкус.
Аз днес съм добре, кантарчето пак ме зарадва, но да видим утре, че днес ще имам доста отклонения освен вече направените дотук Embarassed
Успех на всички!!! newsm10

# 453
  • Бургас
  • Мнения: 6 344
И на мен особено лятото и ако съм била навън ми се случва да ми пада кръвното и да ми отмалява  ,добре ,че я има Колата лайт  Wink Всъщност аз пия кола лайт най-вече като съм на диетата,през останалото време не ми се пие  Peace

# 454
  • Мнения: 57
здравейте, момичета!   bouquet
от днес съм отново с вас. много се чудех дали да го пускам този пост, защото винаги, когато пиша тук, не издържам докрай- и аз не знам защо. но пък може този път да ми се обърне късметът  Laughing.
аз направих една мноооого дълга пауза с доста прегрешения, но не качих килограми! направо съм изумена от ефекта на диетата.
днес почнах вече с един голям резен диня, имам и ябълки, а съм се наточила и на едни ягоди, но тях ще си ги купя следобяд като ме подгони гладът  Mr. Green. засега няма да си варя супа. мъжът ми обаче е голям фен на зелевата супа и ако почне да ми идва много нанагорно, ще ядем всички дружно от магическата супичка.
успешен ден на всички  Hug!

# 455
  • Мнения: 564
  Еееей, здравейте и от мен, зелчици!  Hug
Аз от днес съм на стог супен режим, пък да видим какво ще стане Simple Smile Аз събота и неделя яко злоупотребих  Embarassed И ме е яд, не толкова за всичкото това дето го погълнах (а то беше какво ли не - от бял хляб и кърначета до шоколадови бонбони) ами най-вече, че не можах да се удържа Sad Бях като невидяла, все едно е последната храна на света... #Cussing out Ама.. айде, м..а му, от днес  - най-стриктна!  Mr. Green

Исайкова, Слави, съжалявам, че така се е получило при вас! Sad Да се оправяте бързо. Явно това не е бил вашият режим. Със зеле или не, сигурна съм, че ще намерите начин да се преборите с излишъците. Стискам палци  Peace

GalaUSA се затри по чужбинско и ни забрави .... newsm78

Пожелавам ви успешна седмица и силна воля!  Wink

# 456
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен! Събота и неделя и аз му отпуснах края, но сега започвам с тиквена супичка. Да видим какъв ще бъде ефекта newsm78. Успешна седмица и много минусчета!  bouquet

# 457
  • Пловдив
  • Мнения: 14 070
Здравейте момичета! Само да напомня, че темите в "Диети" трябва да са по 30 страници. Не ви давам зор, но го имайте предвид и се ориентирайте към нова тема тия дни Simple Smile

# 458
  • Мнения: 564
Добро утро момичета!  Hug

Ето, веднага се залавям да изпълня модераторските препоръки  Wink

Заповядайте в новата ни темичка:
МАГИЧЕСКАТА ЗЕЛЕВА СУПА - ІІI 

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт