117 Deutschland: Ветрове гонят ни през немските клади ееее-еее-ееее

  • 12 393
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 521
Ако си щастлив с човека до теб, предполагам че няма да ти направи чак такова впечатление че е срещнал случайно някое бивше гадже или нещо такова.

Мдам, ама ако бившото гадже е точно това гадже, дето сега с такова нетърпение го чакаш да му чуеш стъпките дали няма да ти се свие стомахчето лекинко.

Реално и аз не съм изпадала в умиление пред Сърфов, но изненада в такъв мащаб не бих могла да прикрия - честно.
За останалото  - нито той нито аз търсим съзнателно връзка с бивши гаджета, но ако ги срещнем някъде не се правим на ударени. Crazy

# 286
  • Germany
  • Мнения: 1 262
И ние сме разчепкали де що има любов  Crazy за толкоз години, кво друго да правим освен да се чепкаме един друг  Wink Аз особено много обичам да разчепкам всичко от-до с пълни подробности, което леко изнервя разчепкването обикновено  Sunglasses , но пък хич не обичам да ме чепкат мен  Laughing Laughing

# 287
  • Немция
  • Мнения: 6 884
Жабке, що пък депресивна?  Thinking
А-а, аз бивши гаджета не подминавам като пътен знак(не че съм се "спукала" да ги срещам случайно), ама за повече контакти не се натискам. Което си е останало в миналото , там да си седи и да си събира прах.

За подробности от миналото обичам и аз да ровя, но на Бибитков май му идват в много моите.  Crazy

# 288
  • Мнения: 3 521
 Хайде нова тема за разчепкване -  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=383066.new#new Wink

Общи условия

Активация на акаунт