Отговори
# 105
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 968

Благодаря  bouquet

# 106
# 107
  • Мнения: 2 897
Новини

1 ) Подробен анализ на The Holywood Reporter - може ли Робърт да ста … е филмова звезда?

2 ) Нов проект за Робърт?

3 ) Робърт не е контузен!

4 ) 5 мини статии за Twilight (една от тях се казва Най-добрият актьор в света - Брад Пит, Робърт Патинсън или Джони Деп? Mr. Green)

5 ) Статия за ДВД-то и коментарите на Робърт

6 ) 10 въпроса с Кристен

7 ) МТВ интервю с Ашли

8 ) Не точно новина, но.. Нова снимка от ДВД-то



8 ) Раян Рейнолдс участва в новия филм на Кристен, женен е за Скарлет Йохансон, но...... какво го радва? Това, че екранното му партньорство с Кристен го е довело една стъпка по-близо до Робърт. На въпроса дали би искал да се снима във филм с Робърт, отговорът е... "Шегувате ли се? Робърт Патинсън е с една дума: невероятен! Вижте, не съм гей - но го обмислям."

He’s married to one of the most beautiful women in the world, and has established the type of successful Hollywood career that usually has actors excited to work with him. Yet, Ryan Reynolds’ new film “Adventureland” was a thrill to the 32-year-old star for a reason you might not expect: It brought him one step closer to Robert Pattinson.

“I love ‘Twilight’,” insisted the star, who shares some steamy moments in April 3rd’s “Adventureland” with Kristen Stewart. “Oh my God are you kidding me? Robert Pattinson in a word: dreamy. Look, I’m not gay - but I’m thinking about it.”

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 12:09 от Dеничка

# 108
  • Мнения: 95
Добро утро здрачни девойки Simple Smile
Идвам да се оплача..нали аз още мога да си лепя плакати по стените без проблем е да,ама от днес съм със свалени тапети  Close т.е. без плакати по новите кандидат тапети..ама родителските тела не са познали,ако си мислят,е така лесно ще ме откажат от Здрач...замъкнах плакатите при приятеля ми - страх го е да заспи да не слезел някой вампир да го изяде  Laughing сега имам 4 свободни стени,по които мога спокойно да олепя всички плакати..

# 109
  • Мнения: 200
Вижте какво забавно  клипче намерих, може да сте го гледали, но на мен ми харесаха  Peace

http://www.youtube.com/watch?v=T0tREbfia7c&feature=rec-HM-fresh+div - когато трябва не вали, а когато искат слънце вали и е студено Wink

Последна редакция: ср, 25 мар 2009, 13:10 от Aquariel

# 110
  • Мнения: 58
Аз плакати няма как да сложа, че вече не ми е подходящо за годините и приятелят ми ще има да ме гледа странно и да ги махне, докато изляза от стаята... За сметка на това съм сложила wallpaper-и и на двата компа и им се радвам. Аз намирам разни fanmade, които даже са ми по-готини от официалните към филма.




За съжаление обаче нещо не мога да си намеря за widescreen Rolling Eyes

# 111
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Eдно клипче от доста интересни снимки  Wink, и още едно

И малко снимки за изплакване на очите  Laughing

 

# 112
  • Мнения: 505
здравейте Twilight-фенки, и аз покрай 12 годишната си дъщеря станах от вас,...та да се запиша в редиците ви, за да съм в час със новостите около героите  Hug

благодарение на линковете тук, прочетох всички части на книгата, и сега мога само да очаквам филмирането им...  Praynig

# 113
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Oще малко снимки - в гората, черно-бяла, прегръдка, в 19 век  hahaha, отново в гората, Карлайл


Герба на семейството , и смс  Joy

# 114
  • софия
  • Мнения: 40
уоу Кога станаха 5 теми  Shocked
Исках да попитам някой знае ли кога Егмонт ще издадат следващите книги  от поредицата? Решила съм да си направя книжна колекция на сагата  Embarassed

# 115
  • Мнения: 3 521

Уау Shocked! Гербът на семейството се изкушавам да си го поръчам като ключодържател...Само мъжът ми да не ме пусне да си трърся "семейното" имение.

# 116
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 968
http://www.youtube.com/watch?v=-VAFOONczp4&feature=related

Момичета, кое е момчета, което участва в трейлър на "Нова луна"? На 53 секунда го дават. Това Сам ли е? Много е готин Wink

# 117
# 118
  • Мнения: X
Вес, този sms ме разби (тука ми липсва иконката от скайпа с онуй дето се хили с ръка на устата).
 Аз сега нали си препрочитам Здрача и Среднощното слънце и си мислех че бих се радвала, ако във филма имаше включена и частта с часа по биология и кръвните проби.
 Имам нужда от помощ-моля някой, който е прочел всичко да ми каже /да ме успокои, че накрая всичко завършва с happy end....надявам се ме разбирате за какво говоря. Може в бяло, червено, зелено-какъвто цвят предпочитате. И че "вие-знаете-кой" няма да залитне по някои....хм, руски девочки-Тани-мани, Ирини-мирини......да имат да 'земат, тяхната *********** вампирска (а уж съм дама).

# 119
  • Бургас
  • Мнения: 213
Miriel, не мога да те разбера - това е Джейкъб или имаш предвид човека "зад щанда"  newsm78, едва ли него си загледала, но не знам.

Общи условия

Активация на акаунт