120 ДЕ цветущи изрази и фрази на мулти-култи обществото

  • 13 001
  • 308
  •   1
Отговори
# 300
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Прочетох, регистрирах се, видях!

Отивам да пийна водица, като след напасала тревица! Mr. Green

# 301
  • Мнения: 2 907
Прочетох, регистрирах се, видях!
Отивам да пийна водица, като след напасала тревица! Mr. Green
Joy

Аз пък отивам да полегна малко, че иначе рискувам да умра от смях.

Вечке, нямаш проблеми. Утре не работя, във вторник и сряда работя, в четвъртък почивам. Ако искаш ми звънни утре по някое време.

# 302
  • Мнения: 4 138
ерго сряда вечер е най-добре, а Twisted Evil

# 303
  • Мнения: 1 817
Мистик, значи нещо се е прецакало!  Wink Ще ти пиша пак тогава... Laughing Много готини снимки - като две сестрички сте!  Grinning Пак ли в 5 се прибра, бе жена?  Joy Голяма си скица!  Heart Eyes
За майсторите в бг знам, че има много калпави, ни има и доста кадърни!  Peace За немските мога цяла ода да напиша. Живеем тук от 3 години. Плочките ни падаха 6 пъти и все на едно място, сменихме 3ма плочкаджии. Каналът се запушва на всеки 2-3 месеца. Газовото отопление постоянно има проблеми и издава шумове. Ел. инсталацията е под всякаква критика - не работеха контакти, после нямаше ток в определени стаи. Всичките врати скърцат, от прозорците духа. Газ изтичаше в жилището, сега и в мазето. Ток тече по газовите тръби и т.н. И всичко това при положение, че всеки месец седя по 2-3 дни с майстори в нас и постоянно едно оправят, но 2 неща развалят. Не вярвам вече, че ние сме каръци, щото фирмите се смениха няколко пъти.
Мате, не ми яж ушите! От майстори пишман станах  Outta Joint и до сега съм намерила само един добър електричар!  Peace  За това Мишката трябва да се подсигури правно с договори и т.н. , че при мен хазяите плащат, ама ако сам плащаш, може да се разориш и пак да не ти е свършена работата. Конец.
Относно МГМ- не я яжте де!  Hug Няма нищо лошо в това да й давате съвети, но защо трябва да я нападате?  newsm78 Мисля, че точно в такива моменти темата става неприятна! Все пак не сме тук да се съдим!  Heart Eyes
МГМ, стегни се малко  Peace ! Аз такъв не бих търпяла! И то първия! Ми ти сега, ако не си събереш опит с мъжете, кога?!? Явно нещо не ти е точно в държанието! И следващият вероятно няма да те зачита! Бий му шута и да си ходи при гаджето! Секс ще получиш от много мъже, ако си поискаш!  Peace Имам чувството, че не се грижиш достатъчно за себе си. Грозна си била. Ми що не отидеш на фитнес, направи малко диета, купи 2 по-джиджани поли и 2 бюстиета, пръсни си малко парфюм с аромат на цвета, сложи малко грим за раскош и излез на разходка в парка. Толко е красиво навън сред природата, която се пробужда от зимен сън!  Grinning А за парите...Ами защо не си намериш почасова работа? Щом през деня не можеш, може да продаваш билети на касата на някое кино вечер или да работиш като сервитьорка, или, или, или... Аз самата съм студентка и знам, че човек може да е много зависим в това си положение, но когато има желание, може да си намери работа и да си стъпи поне малко на краката! Да не говорим, че можеш и тук да идваш през ваканциите, да изкарваш малко пари и после да си живееш с тях през семестъра в бг. Та в този ред на мисли - стегни се и си вземи живота в ръце!  Peace Оплакването във форума няма да те направи по-щастлива!  Hug

Ох, огладнях. Отивам да хапвам палачинкен  Laughing и да правя пробен козунак.  Crazy

# 304
  • Мнения: 7 605
Не смятах да се вклю4а по темата, ама нà, не се стърпях  Laughing МГМ, това е форум zа мами, нормално е тук да се споделят неЩа около децата, това ни свърzва. Сигурно има и студентски или тийн форуми  Thinking може би там Ще се 4увстваШ по раzбрана от нас лелките.  Peace

# 305
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Ей, на мене ми стана жал за Мърморанката. Не може всеки на всекиму да е приятен и интересен.  Една споделя за едно, друга за друго.. Peace

# 306
  • Мнения: X
Ами да си кажа право, и на мен ми стана достадно напоследък, така че благодаря че зачекнахте темата. Немската тема се обърна на тийн дневник.
МГМ, бих те посъветвала да си по-активна. Във всичко. От постингите ти съм си изградила мнение за теб като за пасивен мърморещ индивид. Ти определено си интересна, но по този начин по който живееш, няма как да намериш нещата, към които се стремиш.
Твоето малко като вица за тотото. Вървял си един човек и се жалвал - Ех, Господи, как пък на мен не ми се падна един път печалба от тотото. Ех Господи, ех... Господ слушал, слушал, пък му писнало : " Ами ти поне веднъж да беше си пуснал фиш бе...".
Повечето от нас на 22 са били активни, агресивни дори към живота. Нищо не идва даром. Хубавите неща в живота трябва да ги потърсиш, за да те намерят.

# 307
  • Мнения: 7 605
Хайде тон zа нова песен  Peace

Ситуяцията е следната. Имам колело, което последно го карах в Берлин, демек, преди 7 или 8 години  ooooh!  От тогава сме се преместили 9 пъти, барабар с колелото  Laughing Та днес искахме да иzлеzем с малката с колелетата, мъжът ми ги напомпи и вси4ко, но съм zаклю4ила колелето и zапо4на великото търсене на клю4ът, който е на една стара връzка пак оЩе от Берлин. Имаме оЩе сума ти нераzопаковани каШони, оЩе пове4е торби, но пусто не можахме да намерим клю4ът.
Дайте идея какво да направим.  newsm78  Колелото е хубаво, не ми се иска zаради такава глупост да си купя друго  Stop но и помоЩ не можем да потърсим беz да иzглеждаме много съмнителни  Laughing

Отиваме до гжелатерията  Sunglasses

# 308

Общи условия

Активация на акаунт