В тази тема който влезе, с две чертички да излезе (06.04.09-12.04.09)

  • 14 231
  • 373
  •   1
Отговори
# 60
Здравейте и от мен
На всички стискам палци за  EFP , на мен трябва ми дойде на 12.04, ама се надявам дугата седмица и аз да видя  EFP
успешна седмица на всички

# 61
  • Мнения: 57
Здравейте и от мен. Много работа, и не мога да се включа Simple Smile Темата е страхотна, името е супер. Честито на всички с две чертички.  На останалите стискам палци.
Тази седмица е и моята, защото и аз скоро ще разбера, дали сме се справили този месец.   Hug
Навън е прекрастна пролет. Цъфнали дръвчета, носи се приятен аромат. Точно си е време за 2 чертички. Пожелавам ги на всички  Peace

# 62
  • Мнения: 879
Хей момичета, когато влизах сутринта към 8 нямаше темичка, нямаше нищо  Sad
А сега като гледам и 5 странички са изписани вече Hug  Hug  Hug
успешна седмица на всички! Аз другата седмица ще разбера какво става с мен!
Но се надявам и тази седмица да открие много бремелинки!!!!
 preggo stork-boy stork-girl

# 63
  • Мнения: 94
Здравеите момичета!Имам едно въпросче  Embarassed При хормонални изследвания кръв ли взимат или нещо друго? newsm78 Може би е малко тъп въпроса,ама не са ми правили,а утре ще ходя.Днес бях на гинеколог и ми каза че е наред всичко,поне това което се вижда на пръв поглед,и ме прати на хормонални изследвания!Дано да са наред Praynig
Успех на всички тази седмица и много EFP

# 64
  • Мнения: 234
Щица, благодаря за отговора  Hug

# 65
  • Мнения: 85
Айдееее и аз в новата прекрасна тема, пожелавам ви на всички по две ертичка тази седмица, и да отивате към отчетни, аз въпреки че ще пропусна 2 месеца, яма проблем че ще остаа сама ВСИЧКИ КЪМ ОТЧЕТНИ. Изпращам ви на всички многоооо целувки и прегръдни и спорна седмица

# 66
  • София
  • Мнения: 10 698
със засилка скачам в темата прекрасна Flutter
който има две чертички яко да поръси всички,който няма две чертички нека вярва че ще има Praynig

# 67
  • Мнения: 598
Вести от Прити има ли някой? Или нейн телефон?  Praynig

# 68
  • Мнения: 298
Здравейте момичета пожелавм на всички ДВЕ ЧЕРТИЧКИ.Не съм писала отдавна ,но не съм спирала да мисля за Вас и да стискам палци.
Мен лелката ме посети отново,но на пук на нея няма да се откажем - с нови сили пак на работа.
Пегръщам ви и продължавам да стискам палци.

# 69
  • Мнения: 94
Бързо, бързо се примъквам по терлички  tiptoe към желаещите 2 чертички smile3508
Само хубави новини от чакащите и успех на превещите fingerscrossed

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 10:45 от Kidman

# 70
  • Мнения: 28
Здравейте и от мен Hug Hug Hug,
 Реших и аз да се запиша в прекрасната темичка Heart Eyes и да пожелая на всички нова седмица нов късмет  Praynig PraynigSimple Smile))
 Аз съм чак за другата седмица с неочакването на лелката ама все пак не пречи да дам кураж на сега нечакъщите  Hug PraynigSimple Smile) Дано сте успели и всички да имате EFP
На останалите успех в бебеправенето luvbed
 Приятна вечер  newsm51 newsm51 newsm51

# 71
  • Мнения: 89
Здравейте и от мен, пожелавам на всички лека и ползотворна нова седмица, изпълнена с много, много  EFP EFP EFP, а на успелите - честито!!!

# 72
  • Мнения: 817
Това хубаво заглавие няма как да се подмине Mr. Green
На всички видели двете чертички лека и безпроблемна бременност,а на всички бебеправещи успех.
Здравеите момичета!Имам едно въпросче  Embarassed При хормонални изследвания кръв ли взимат или нещо друго? newsm78 Може би е малко тъп въпроса,ама не са ми правили,а утре ще ходя.Днес бях на гинеколог и ми каза че е наред всичко,поне това което се вижда на пръв поглед,и ме прати на хормонални изследвания!Дано да са наред Praynig
Успех на всички тази седмица и много EFP
При хормонални изследвания се взима кръв от вената,поне при мен беше така.
 Hug

# 73
  • Мнения: 1 541
Добър вечер, момичета.

Веднага искам да честитя прекрасните новини на виделите две чертички момичета и да им пожелая от все сърце една прекрасна, лека и успешна бременност  Hug   bouquet

Аз съм доста назад с повечето неща, за това ми простете, че сигурно пропускам доста важни неща, понеже ви чета доста диагонално напоследък, а и не се очертава това скоро да се промени, но искам да знаете, че палците ми са стиснати до синьо за всяка една от вас и чакам със затаен дъх нови приятни изненади през тази седмица  Heart Eyes

Джени, имаш много стисната палци от мен, миличка, за прегледа и после да споделиш с нас добрите новини   Heart Eyes

буена есперанса, прости, ако съм ти объркала името- много ми е сложно  Embarassed - пиши и при нас съвсем редовно- липсваш ми тук. А за аденома- направо съм изумена колко много жени имат този проблем.....Как го борите сега това чудо?

Трябва да изчезвам, но още веднъж орисвам седмицата да е пълна с добри вести и скоро да опустява тази тема, че аман вече...  Crossing Arms  bouquet

# 74
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Здравейте на всички момичета! Отдавна не съм се разписвала в седмична, но темичката на Marleen много ми хареса.
Marleen, чудесно заглавие  Hug  bouquet
marria, стискам палци да се е получило при теб  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
cvetimira, bibitsch,  welcome. Желая ви да не се задържате дълго в този подфорум, а скоро да се отправите към Отчетни  Hug
Ralipo, дано се похвалиш, имаш стиснатите ми палци  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Мамчеееееее, шпионирам те аз и плътно след теб в темичката се записвам   love001
elena vasileva, честито ви сърчице и дано бебчо не те шашка повече в оставащите месеци до края.
Ланна, миличка, и аз на патерици, но по-добре късно, отколкото никога, искам да ти кажа ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! НЕКА ВИНАГИ СИ НАЙ-КРАСИВАТА, НАЙ-УСМИХНАТАТА И НАЙ-ОБИЧАНАТА ЖЕНА!
галиа, Иринка, dorа, caritas, неземната*, bibi76, ралче, rainy..., ˙·٠•●◊°•Сливница•°◊●•٠·˙, etiiordanova, Siska24, keyt, ivap, ̶̶d̶̶e̶̶s̶̶p̶̶e̶̶r̶̶a̶̶t̶̶i̶̶o̶̶n̶̶, Прасковке, D'ete, ♥ Си-си ♥, bmanolova, Жени, Алчо, po, bgmamma123, mausbeni, Щица, tania16, me4ekle4e, zlitova, nimfi4ka, Жаки, Mileto, Wish~, iiiviii, shosho, ***ambitious***, rene88, nuclearbaby, miminca, Kidman, juliankata, vivianka1, курабийка, Милейди, поне половината от вас не познавам, но на всички желая една успешна и прекрасна пролетна седмица, изпълнена с много усмивки и по възможност повечко  EFP  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт