Гоблени-52

  • 54 820
  • 453
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 70
Честито и от мен момичета!  bouquetМакар и в края на деня Ви пожелавам на Вас и вашите семейства здраве,късмет и любов!Аз днес от ходене не можах да седна да шия, Whistlingтози контур на йероглифите така ме мори,но малко остана и ще показвам.
Иначе големия син Димитър днес казва: Мамо,нали има цвете димитровче ,значи и аз имам имен ден  Joyако е така почерпете се Hug
/ не си създадох навик да показвам разни вкусотийки като вашите/
Иначе думи нямам вече да  хваля ушитите  красоти #CrazyВие сте моят стимул newsm53

# 301
  • Мнения: 86
                      ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И ОТ МЕН!

доста късно, ама от сърце пожелавам на всички ви всичко най-най, а поздрава нека да е това котенце


    и разбира се - цветя                                                                     



аз тия два дни не ших не заради празниците, а просто вчера разкачахме парното, днес по гости цял ден, утре пак по задачи, ще чистя с новата си парочистачка  Mr. Green

дано намеря малко време да си пошия от орхидейте

и да се похваля, че все забравям - чакам си и аз Дименшъна - стола с рози, ама как ще оправям цветовете #Crazy ще ми помагате, нали Praynig


лека вечер на всички желая

# 302
  • Мнения: 131

Ето още нещо крадено от Милена стил

# 303
  • Мнения: 439
Добро утро,
ще пием ли кафе?


Честито на именниците от вчера,пожелавам най-вече здраве!

Здравче  bouquet

хубав ден от мен Heart Eyes

# 304
  • Мнения: 81
Здравейте, искам да ви попитам,знаете ли къде се изкупуват гоблени?Имам няколко за продажба!

# 305
  • из България
  • Мнения: 25
Добро утро и Белла как човек да не изпие едно кафенце,щом е поднесено по такав начин.Аз съм към края на моя гоблен,днес мисля вече да съм го свършила,че довечера съм нощтна смяна.Лек ден,няма да е слънчев,ама поне да е лек.

# 306
  • Мнения: 161
bella - отново страхотно кафенце си ни поднесла   bouquet

Мен вчера ме нямаше, затова днес ще поздравя всички празнуващи през тези дни! Да сте живи и здрави и много щастливи и обичани!


Днес малкото ми момченце за първи ден е на ясла и сърцето така ми се е свило  Tired Сама съм си в къщи, а даже не ми се шие.... Дано всичко мине мирно и тихо  Praynig
Ехххх... порасна малкото ми юначе  Heart Eyes Стискам палци и за другите дечица и мамчета дето ги чака същото  Peace

# 307
  • Мнения: 434
Дано всички именници са имали хубав празник.Аз също ших.Аме не напреднах.Завърших си фъканицата,затова гоблена леко изостана.Участвах в Пловдивската изложба на гоблени с два гоблена.Не присъствах н аоткриването,но за мен беше истинско удоволствие да разгледам снимките.Did-tag е направила албумче,към което ще си позволя да дам линк.Надявам се да нямаш нищо против,просто искам да споделя тази красота.

http://dianaat.multiply.com/photos/album/309

# 308
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Най- напред със закъснение честито на всички празнуващи тези дни. Да сте живи и здрави и много, много щастливи.   bouquet

sissak, естествено нямам нищо против  Joy Трябва да ти кажа, че дамата ти на живо е още по хубава. Останаха ми очите в нея! Shocked

# 309
  • Мнения: 439
vvvitality,напълно те разбирам...много е тежко,дано бързо се адаптирате и двамата,то май за нас е по-тежко и трудно.Аз в началото се прибирах и ми беше толкова тъпо и празно,че само броях минутите да стане време да отида и да си го взема ooooh!,въпреки че първият ден Васко изобщо не плака,но след това ми късаше сърцето с рев и искам мамамама Sad
Дано при вас не е така! Има дечица,които не плачат и ходят с удоволствие Hug

аз тия дни малко изневерих на шиенето с плетене на една кука и така са ме засърбяли ръцете...

# 310
  • Мнения: 2
Здравейте вълшебници! Аз хвърлям по един поглед и ми спира дъха от красотите ви. Поздрави за всички smile3501.Поздрави и за празнуващите от вчера  bouquet .Ето аз до къде стигнах                                                                                                                                                         http://www.snimka.bg/album.php?album_id=316287&pid=11561585

Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 10:39 от son4eto16

# 311
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Ехх, радост за окото е изложбата на гоблени в Пловдив! БРАВО! Благадаря че пуснахте снимчици Wink. С удоволствие бих разгледала такава изложба, но при нас не съм чувала да се организира.

# 312
  • Мнения: 315
здравейте,

да ви покажа и последните си неща за Великден
 
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=232450&pid=11563084

# 313
  • Мнения: 260
Здравейте, момичета!  Hug

Не знаех за тази изложба, но задължително ще я посетя!

Исках да питам пловдивчанки от къде купувате панама. Посетих 2-3 магазина, но имаше само конци и готови комплектовки. В Интернет намерих адреси на магазини, но повечето не ги открих - зад Центални хали, някъде до Кукления театър и един около Гроздовия пазар. Виждали ли сте магазини за гоблени на тези места? А някъде в града продават ли тонирана панама?

# 314
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Това до гроздовия пазар е главно за прежди... Можеш да си купиш панама от Мистър Гоблен при подлеза след тунела в посока към Тримонциум, аз си купих хубава и евтина панама от едно магазинче при събота пазара... има магазинче и срещу гарата, зад спирката  Peace

Я! Изложба  Heart Eyes Страхотни са снимките, сигурно наживо е още по-хубаво  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт