Откакто сме на режима на Дюкан сантиметърът ни е приятел най-голям - 172

  • 20 334
  • 482
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 158
Има един сорт, френски боб му казва майка ми,кръгъл,дълъг,като въжета,стига до 1.5 м,може и а греша,не съм го мерила,но го отглеждахме на вилата,хем за храна,хем страхотна сянка прави и цъфти красиво,та той същия се бере млад и зелен,докато няма още бобчета вътре.Но не съм виждала по магазините.

# 136
  • Мнения: 31
Здравейте!
Зоритка ме разкри и ме извика, явявам се.  Joy Joy. Наистина от няколко дена само чета, нещо нямам ищах за писане, и аз не знам защо........ newsm78
Всъщност едно ми е такова никакво - сигурно затова. Детето продължава да си кашля, явно нещо на алергична основа. Ни лекарства помогнаха, ни хомеопатия. И аз не знам. На работа - проблеми, както при доста хора, предполагам. Та малко ми е чоглавичко, но ще ми мине, обещавам.
Иначе гледах снимките от срещите (Бургас, София, VenerasHug и ти си супер, а какви коли само ) и не само, много ми харесаха, много сте хубавички, усмихнати, щастливи, а за тези преди-след  какво да добавя - те сами достатъчно говорят. Браво на всички момичета!
На всички с поводи - да честитя, макар и със закъснение, желая всичко най-добро от сърце!
При мен всичко е наред, третата върви нормално, кг са ОК, най си ги обичам 55,8  hahaha hahaha, това най-често виждам на кантара с леки вариации. И аз не знам защо точно тия, но .... е факт.
Да кажа - Добре дошли на всички момичета, които са решили да сваляъ излишните си кг с нашия режим, не сте сбъркали и няма да съжалявате!
Какво друго - освен, че ви обичам и ви прегръщам  Hug Hug
Приятен ден!

# 137
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708

Стелхен, прочетох рецептата ти за козуначени кексчета. Има ли такава есенция? Не съм виждала. Би ли споделила откъде си я взела?
  bouquet


Да, има. Долче прима се казва, произвеждат я "Меркурий". Виждала съм я във вериги СВА, Била, Европа. Ето я как изглежда:

Тази фирма произвежда и есенция шоколад и много други още.  Peace
Лори Хю  Shocked Имам чувството че на двете снимки са две различни жени. Великолепна си!
Бижу,  Hug Радвам се че успя да се обадиш.
Снежке, рецептата даже вече е публикувана. Върти ми се в главата още нещо да опитам, но може би утре ще е.

# 138
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
mmmStelxen_m, да не си измислила и някой дюкански козунак случайно ?  newsm78

# 139
  • Варна
  • Мнения: 2 767

Исках да питам за един подсладител дали е режимен - салвия, това е извлек от градиснки чай мисля...
Че с този аспартам не се погаждам, вече ми се повръща от него.

Сигурно имаш предвид СТЕВИЯ, А?
http://dukanskirecepti.wordpress.com/2008/03/14/стевия/

# 140
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Момичета, къде беше рецептата за палачинка.

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 15:09 от Снежка

# 141
  • Мнения: 3
ЛориХю, и аз да се присъединя към всеобщото възхищение! На последната снимка не повярвах, че си ти, та се върнах напред, да проверя! Невероятно!

Марипоса, Ако имаш предвид Стевия, може, но има особен вкус, а и на мен ми горчи, когато е в топла напитка. Лично аз се отказах от нея, и аспартама не го ща... Има и други изкуствени подсладители, ще ги пробвам един по един.

# 142
  • София
  • Мнения: 462
Ух, да бе...точно Стевия имам предвид...от къде я измислих тази салвия  hahaha
Ако изнамерите някой изкуствен подсладител който не съдържа аспартам , свиркайте .

# 143
  • Мнения: 0
здравейте аз съм нова от 8 дни съм на диета, 7 дни бях на П от днес съм на ПЗ свалих 2.5 кг но не спазвах всичко ядох сладко и сега ме е яд защото поне 3.5 кг можеш да постигна но........отсега нататък ще спазвам стриктно,моля някои да ми каже какъв е този продукт от рецептите за сладкиши през П фаза "екскузия фитлайн 0,2%"

# 144
  • Варна
  • Мнения: 2 767
Тъкмо ровех в нета дали съществува сладка салвия  Joy която де не е психотропна  Rolling Eyes

За Стевия ти дадох линк, където се коментира в нашия блогсайт. Доколокото помня, вече е забранена за продажба в Бг и я изтеглиха от търговската мрежа.

# 145
  • София
  • Мнения: 462
Тъкмо ровех в нета дали съществува сладка салвия  Joy която де не е психотропна  Rolling Eyes

За Стевия ти дадох линк, където се коментира в нашия блогсайт. Доколокото помня, вече е забранена за продажба в Бг и я изтеглиха от търговската мрежа.


Вчера я гледах в едно магазинче за здравословни храни ...
за салвията и аз видях че е психотропна  Laughing

# 146
  • Мнения: 359
Имате всички много поздрави от Тунинга  Flutter

Нелсън Hug

# 147
  • Мнения: 158
 Mr. Green tooth  Stuck Out Tongue Winking Eye  Stuck Out Tongue Winking Eye повече вяма да прекалявам с любимия си чай
Иванджелин,,Ескуиза е Единственото обезмаслено сирене,позволено във 1 и 2 фаза,но не в големи количества,а за намазване и подправяне.Някой ще докара и снимка предполагам,защото аз не съм по тая част.
Hope,щом е станало така,и без това не можеш нищо да направиш,яж си млякото,пий повече вода и като се върнеш си изяж обяда.

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 15:20 от zorita

# 148
  • Мнения: 11
Няма ли кой да ми отговори  Confused Sad Cry

# 149
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Имате всички много поздрави от Тунинга  Flutter

Нелсън Hug
О мерси. А той къде е?

Общи условия

Активация на акаунт