ДЕКЕМВРИ ние ще родим, хайде да се преброим!

  • 12 579
  • 288
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
 
[img=http://img108.mytextgraphics.com/eastertext/2009/04/15/6a4a … 9fe98.gif]http://



   





Нашите Ноемврийски Декемврийки


Cantariny      preggo
nedalinchi     preggo




Декемврийските бремелинки



pebs 25г., втора    preggo , Костинброд
llotus     preggo
rainy...   26г., Първа  preggo , София
гъбка   31г., Първа preggo , София
venka     preggo
kostadinka79 30г.,Първа   preggo
bambiM     preggo
mimi_p   32г., Първа  preggo , София
Elf Princess 33г., Втора preggo , София
Джема 33г. Първа     preggo , София
mausidreams     preggo
Fior 32г.,Втора    preggo
Cheryl  28г., Втора  preggo , Варна-Париж
nimfi4ka     preggo
ani_bebeto     preggo
mama Anny 35г., Втора  preggo , Варна
Bobby_Alex     preggo
ku[d]ku[d]yaka   preggo
Потайна 34г., Трета preggo , София
scrye 23 г., Първа preggo , Велико Търново
mi4ona 26г., Втора  preggo , Бургас
dimancho 25г., Първа preggo , Стара Загора
bashaa   preggo
sunnyflo  30г, Първа preggo , София
walia78 Втора  preggo , Варна
portman   preggo
a_l_e_x_   preggo
pamivo 28г.,   preggo , София
Jennie 31г.   preggo  Toronto
allba_a   preggo
GERITO_77 32г., Първа preggo , Бургас
пипилотки preggo
portman, 30г., Втора preggo , София
AdelF 32г., Втора  preggo , Оряховица
She_R 25г., Втора  preggo , Варна
mepsi   preggo
Амбър 32г., Първа  preggo , София
eta 33г., Трета  preggo , Варна
Huntress   preggo
Yoskrek  preggo






Декемврийския албум
 
Паролата се дава на лични!


 



Полезно за четене и разглеждане

 
Всичко за б … 85;ка
 
За бебетат … 72;ми
 
Подготовк& … 77;то
 
БИБЛИОТЕК& … 7;то!
 
Калкулатори
 
Размери на … 80;ци
 
3D календар  … 90;та
 
Какво поем … 72;са
 
Витамини и … 86;ст
 
Ръководст& … 86;ст
 
Бременнос& … 72;не
 
Бременнос& … 72;не
 
Съвети за д … 89;ън
 
Бременнос& … 84;ци
 
Ние чакаме … 76;ар
 
Биология н … 90;ие
 
Развитие н … 77;то
 
Видове улт … 85;ия
 
Пренаталн& … 80;ка
 
"Смешно" л&# … 7;то?
 
За страха о … 77;то

 



 
Хранене, спорт и секс по време на бременност

 
Здравосло& … 86;ст
 
Калкулато& … 90;та
 
Секс по вре … 86;ст
 
Как да конт … 85;на
 
Кой е най-дl … 6;ст?
Видове спо … ;ст 1
Видове спо … ;ст 2
Йога за бре … 85;ни
Курсове по … 85;ни
Плуване по … 86;ст
 
Гимнастик& … 76;но
 
Водна гимн … 85;ни



Дрехи за бременни

Дрехи Миа
Дрехи Conti
Дрехи Дева
Дрехи Orchid



Училище за бременни

Организац& … 085;а"
Център съв … 77;ли



Имена и астрология

Избери име
Български& … 77;на
Български& … ;на 2
Имена
Имена от це … 74;ят
Имена от це … ;ят 2
Тълкуване  … 80;ме
Behind The Name
Номерология



Майчинство, Обезщетения, НОИ

Всичко за болничните и майчинството- обобщено
Права на бъ … 81;ка
НОИ и обезщ … 90;во
Обезщетен& … 72;не
Закон за се … 77;ца
Молба-декл … 86;ст



Всичко необходимо за бебето
Какво ни е l … 7;то?
Списъци за … 72;не
Списък за б … 85;ем
Oще един спl … 72;ма
Къпане на н … 7;че)



Старите декемврийски теми
 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35,
36, 37, 38, 3940, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56,57,58, 59,
60





Благодарим за идеята за заглавието на pebs !

Идеи за нови заглавия!


В декемврийското тумбаче вече,тупка сърчице на мъничко човече  - nedalinchi
В декемврийсаката ни група сърчиценце вече тупа - nedalinchi
Пролетта/лятото на вън е вече, за съжаление срещата с малкото ДЕКЕМВРИйче е тъй далече...  -  rainy...
"Чакам те вече - мое ДЕКЕМВРИЙСКО снежно човече" – Джема
Всички декемврийки в хор,тук да си направим сбор – nedalinchi








Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 14:47 от december2009

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 288
Браво rainy... много хубава темичка. Доста си се постарала да събереш всичката полезна информация Simple Smile
Поздравления отново  newsm74

# 2
  • Мнения: 1 485
Страхотна е новата тема!
rainy...   bouquet  bouquet  bouquet
Да ни е честита и още много нови мами да се включат!!! Grinning
За протокола:на 32г.съм,втора бременност,имам дъщеря на 5г7м,вероятен термин според калкулатора
7.12,а според доктора-10.12 Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 5 255
Благодаря момичета  Hug

Fior: можеш да се логнеш с ник-а и да промениш на заглавната страница тази информация.
За сега не съм сложила термините, на следващата ще сложим  Peace

# 4
Страхотна тема!
Ей, какво бебче само , каква лукава усмивчица!!!
Да гушкаме всички през декември такива сладкиши!!!
Благодаря ти за труда rainy... !!!  Grinning Grinning Grinning

# 5
  • Мнения: 685
rainy... страхотна тема!   bouquet
Благодаря за усилието и старанието, което си положила.
Перфектна е, толкова информация има, която ще ни много полезна.

За протокола, при мен няма сътресение, малко ми е кофти сутрин на стомаха, но не бих казала, че е кой знае какво. Чакам с нетърпение 21.04, защото сме на преглед.


Момичета желая ви приятен и спокоен ден!  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 104
rainy...  Браво и от мен - страхотно се е получило  bouquet

# 7
momi4eta az predi sedmica razbrah 4e sum bremenna i o6te ne sum hodila na lekar njkoi znae li ne6to za anemijta po vreme na bremennost nepij i folieva kiselina na lekar moga da otida 4ak vuv vtornik .Novata temi4ka e prosto strahotna         na 25g. sum ot ruse purva bremennost                                                                                 

# 8
  • Мнения: 18
Поздравления, rainy  Hug И аз се влкючвам с удоволствие

# 9
здравейте !
имам положителен тест от 4-ти април и от този момент нататък ви чета всеки ден . бях на лекар във вторник и видяхме плодното сакче . предстои мн. чакане    , да чуем сърчицето , да минат някои важни изследвения , а  неискам хората наоколо непрекъснато да ме питат или пък да изпадат в еуфория , което може да ме затормози. имам момченце на 2години и половина , това ми е втора бременност. както можете да предположите , влизала съм мн. пъти в бг. мама , но с друг ник . като събера повече смелост ще се представя  тук с него.
ама направо и аз  незнам какви глупости върша . реших като потайна , да съм за известно време потайна - като гост , само дето неразбрах как става номера и си направих нова регистрация .

rainy   , чудна темичка си спретнала . впечатлена съм от разнообразната  и полезна информация!

# 10
  • Мнения: 67
хелоу от мен.Да се запиша в новата темичка.Да ни е честита!Рейни се е справила отлично като за първи път  bouquet HugДобре,че има хора,които поемат инициатива.
ламборджини мнооого ми харесва името ти CrazyНякой ден аз такава кола искам да карам.Ама то ще стане сигурно чак като стана бабичка Mr. Green Blush
На всички новодошли - 9 месеца без проблеми и здрави бебчета след това  bouquet
Аз вчера викам да отида да си купя малко ягоди като вас.Отивам и казвам там на пазара да ми дадат една кофичка.Онази ми даде една и бързо я сложи в торибчка.Ама аз видях,че са гнили,и то много и и казах да ги смени.И продавачката като ми се развика,направо кръвното ми вдигна #Cussing outНай-лошото беше,че малката се разплака и на мен ми стана мъчно,и аз си поплаках с нея.Явно от хормоните ще да е baby_neutral Crazy

# 11
  • София
  • Мнения: 5 255



ламборджини : Добре дошла и безпроблемни 9 месеца   bouquet

Cheryl : От умиление вчера се разплаках на победата на Челси  Crazy А ти откъде пазаруваш? Навсякъде аз си избирам
коя купичка ягоди искам, че даже и от съседните си крада по някоя друга ягодка и си ги слагам в моята   Crazy
На мен сутринта една продавачка в магазина ми каза, като си купувах закуски, че й писнало вече хората да си развалят
парите и че вече и в банките искали пари за това. Представяте ли си, аз съм длъжна в магазина да плащам с точно пари  newsm78
Добре, че съм тихичка, та шефа й не се наложи да дойде и да ме успокоява  newsm48 Голямо шоу беше  hahaha



Аууу ето сега разбрах - вече всички ще разберете какво е да си жена зодия Близнаци! Това е положението, при мен не по-различно,
така съм цял живот - честа смяна на настроенията, мога да се разплача от всичко, даже когато аз искам... Какво заключение:
да си бременна е все едно да си зодия Близнаци (говоря за типичните представители разбира се.. да не се обиди някой сега Simple Smile )

Последна редакция: чт, 09 апр 2009, 13:52 от rainy...

# 12
  • Мнения: 160
Rainy, страхотна темичка, поздравления за усилията, които си положила  bouquet
Cheryl, разсмя ме искрено твоята случка - представих си как си ревнала на пазара, но това си е изцяло от хормонките Laughing Аз също съм станала доста нервна и ревлива, а по-гадното е, че състоянията ми се сменят за отрицателно време Crazy Само на реклами по телевизията не съм започнала да подсмърчам още...

# 13
Еееех, момичета, много ми е мило да ви чета, честно! Много ви обичам  Hug Hug Flutter Crazy хахахаха-  това е доказателство или за бременни или за пролетни хормони! Току що се разхождах навън и толкова харесах един парфюм в магазин за парфюми, че се напръсках и сега си мириша невероятно на пролет и цветя - толкова ми харесва че ще се гръмна!
То нали е засилено и обонянието!
http://parfums-bg.com/catalog/incantocharms-p-254.html
или този беше http://parfums-bg.com/catalog/incantocharms-p-254.html
ноооо е вълшебен!
И казвам на мъжа ми за тази ми страст - и той ме бъзика - ще ходиш вика всяка сутрин в магазина преди работа да се пръскаш да си щастлива хахахха  Mr. Green, вместо да каже че ще ми го купи хихихи
 Crazy Hug
Това не е обичайно за мен, така силно да се изкушавам, но сега е неудържимо, нещо като истерично харесване на парфюм хахаха  Grinning

Ламборджинка!!, добре си ни дошла и ти! Ей, ще се скътаваме с теб, докато мирясаме явно - но ко да се праи... мен вече почнаха да ме хващат... да се усъмняват. Казах на 3-4 приятелки, които са на "ти" с темата бременност да споделя да ми олекне.
а в работата знаят че ходя на спорт 2 пъти седмично по обяд, и сега нали не ходя и всеки ме подпитва, щооо , квооо, аз тук ломотя някви неща, но ме виждат как хапвам ягодки и морковени сокчета и се глезкам, и съм леко по притихнала от обикновено и вече май загряват, щото ми намигат хмммм  - сякаш нещо тайно не доизказано вече усещат въх...
Дано да има за какво де...
Днес си пуснах сутринта ЧХГ и прогестерон - да видя какво е дереджето. Поне се чувствам добре. Нямам някви оплаквания сериозни. Леееко гадене, но не страшно - иначе съм ок.

А вие?

# 14
  • Мнения: 67
Потайна,обожавам този парфюм,наистина  bouquet Mr. GreenТози пробвала ли си http://www.mimifroufrou.com/scentedsalamander/i/Gucci%20by%20Gucci.jpg
най-любимия ми е,но усещам,че май имам непоносимост пък тях CrazyТака беше и с първата бременност,9 месеца парфюмите бяха непипнати

Общи условия

Активация на акаунт