123 DE:Папараци, воайори и сладкари, чакаме преразкази от завърнали се отпускари

  • 15 106
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: X
Десита, значи и ти си правила амнио в МД?
Освен чакането и грубостта по телефона, когато отказват да ти дадат информация, мен ме потресе и мизерията и безхаберието. Това миналото лято - бях бременна с Ани. Бях третата подред за амнио, направиха манипулацията в мръсен кабинет с мръсни марли по пода, на счупена клатеща се кушетка (за амниото презизността е от голямо значение) с несменен чаршаф с мокри петна от предните 2 пациентки, с допотопен ехограф. А когато лекарката изпусна опакованата игла , наведе се да я вземе и я помолих да си измие ръцете преди да я разопакова, ми се навика, че ако си миела ръцете заради всеки каприз на пациентите си, до къде щяло да го докара...
Изместихме темата, сори.

# 286
  • Мнения: 9 052
Да и на нас ни направи впечатление , че доста е понапълнял народа ... с малко повечко фитнес няма да изглеждат зле.
Центъра ... ако офис->подземен гараж цена няма да има, но да ти направят всички улици еднопосочни и всички тротоари в двете посоки паркинги и ... да се чудиш откъде да минеш  Sick
Парка на свободата е супер, както винаги, но новоасвалтираната алея между Комбината и басеина  Мария Луиза покрай булеварда има поне 10 канала , д-лбоки и широки и нито един нямаше капак! Аз можех да панда в някой от тях, камо ли дете ... а да не говорим , ако колоездач се спуска по нанадолнището. Или при ремонта капаците са откраднати или просто са ги изхвърлили със стария асвалт и нови не са предвидени ... но огромни дупки зееха насред асвалта.
Да не говорим, че откъм биологическия в посока Народна Армия и Колодрума си минаваха коли като по нормална улица  Sick
Областта Камбаните е станала нещо като сметище , да те е гнус да минеш  Sick цялото поле и цялата горичка е буквално покрита с боклук, като циганско гето. Същото е на рекичката в Симеоново и Драгалевци  Sick
Младост ... което блато не е било застроено е положено огромно усилие да се застрои .. е нищо , че тук тъме е хлътнало ... в някои блокове мебели на колелца няма да могат да стоят мирно  ooooh!
Движението е ужас , Дървеница покрай двойката е кошмар да се мине с кола ... покрай Семинарията е някакъв фокус , а на околовръстното видях знак как 4 ленти трябваше да се престроят в 1  Mr. Green
Но пък старите катерушки навсякьде бяха добре боядисани и цветни и детето игра много на тях  Wink
Да ... щази се оказа , че не спи  Wink

# 287
  • Germany
  • Мнения: 1 262
На мен ми я правиха в Шейново, д-р Велев, тогава беше главен лекар, много внимателен, разясни ни всичко, аз ревах 1ч. преди това, той обяснява на мъжа ми всичко, успокояваше ни, аз пак си рева и не чувам нищо. После манипулацията беше пред група студенти - 4-5 бяха, които вместо да гледат какво показва и говори, те ме гледаха как рева, защото аз не спирах и така..... после докато излязат резултатите ходих 2-3 пъти при доктора да си порева в кабинета и той си ме изслушваше човека  Whistling Whistling но тази, която ми се обади по телефона, беше ужасна идиотка, и да се разкрещи  #2gunfire След това бях толкова подплашена, че дори и след резултатите си запазих час при светилото Мазнейкова, чаках месец и половина за прегледа, защото само тя имаше тогава 3Д и тя каза, че можело да се мине първо на 3д да се огледа плода и да не се прази амнио, но аз вече бях свършила тази работа  Rolling Eyes

# 288
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Да разведря малко темата, ще попитам, сещам се че някой си беше купил ЕМУ ботушки, и понеже сега ще си поръчвам - вярно ли е, че е по-добре да си взема един номер по малък от моя?? Така четох на две места са написали като мнения хората  Confused Confused

# 289
  • Мнения: 1 242

...моята най-добра приятелка е пресен-пресен доктор по физика и след почти година търсене на работа стана преводач Crazy.
Гаджето и пък охранител. И той с докторат от същия Фак.
Едно друго приятелче пак от тяхната група беше във Физическия лепи изолации в старата ми фирма.
Останалите, които завършиха от групата им отлетяха или се омъжиха "сполучливо"...
Не, сърфи, те са просто мноого мързеливи и не са се замъкнали на 2-3 интервюта. Затова.
Мдаа, така извадено от контекста звучи интересничко  Whistling Whistling
Деси, напротив, опитвам се и тези да вкарам в по-горния ти контекст. Whistling

# 290

Общи условия

Активация на акаунт