Великденски яйца боядисват МАРТенските ни деца!

  • 14 906
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 361
Белла и моята Елия киха. Но не сме болни, вадим си сополчетата така.
Дез- моля те да споделиш малко повече за спиралата. Аз също смятам да я слагам, но доки каза след 6м.
за диетите- и аз ще се пусна, ама още незнам на коя. Немога без дене съвсем. Дайте инфо за Дюкянската.

Ние от бабетката имаме подаръчета- една розова рокличка със шапчица, розово одеалце и лампичка с прожектиране.

утре сме да ни четат чиста молитва и ще ви пиша наобяд.Целувки и лека нощ Hug

# 286
  • Мнения: 107
Дез и аз чакам отзиви за спиралата! Peace

# 287
  • Мнения: 25
здравейте, аз на бързичко да питам нещо днес ми тече едно такова леко кофяво и с неприятна миризма а от два дена ми е спрало да тече кръв, а и пъпчето не ни пада а сме вече на 20 дена. и след секцио кога мога да отида на кола маска е естествено като спре да ми тече ма горе долу след колко време и как махате сополчетата на малките бебоци и ние кихаме много че даже и хълца като влезе в серия няма спиране чак цялата се тресе миличката хайде лека и от нас Hug Hug Hug а а за чистата молитва ако може малко инфо много благадаря предварително  bouquet

# 288
  • Мнения: 645
Момичета имам предложение на кърмещите мами с незаспиващи бебета. А именно чай от маточина. Днес си направих един такъв и Яна днес много спокойно си спи почти цял ден Mr. Green А вчера не мигна през деня newsm78

# 289
  • Мнения: 108
Привет момичета, нещо няма много време за форума за съжаление. Аз на бебка отвреме навреме и пръскам физиологичен разтвор на Стеримар. За диетите май и аз ще почна Дюкан, защото тия кг. За чистата молитва  newsm78, кога трябва точно да се ходи. Спокойна нощ Ви,  желая момичета.   bouquet

# 290
  • Мнения: 267
Привет и от нас  Hug , днес ни четаха молитвичка в църквата,Крис беше много послушен, спинка през цялото време
Ние така се бяхме запекли 3 дни не беше акал,днес му бутнах термометъра и не спря да ака,всеки път изцапан до ушите  Mr. Green
бая съм изпуснала,връщам се назад да чета
Гледам обсъждате как реват - ние плачем на баа-баа,и само ссе шегувам с майка айде бабо,викат те  hahaha smile3521 и тя се разтапя .
За кихането и ние много кихаме,даже и покашляме,но не сме болни  Laughing

# 291
  • Мнения: 1 170
За диетите май и аз ще почна Дюкан, защото тия кг. ...

Нали знаеш, че не е подходяща за кърмачки Peace (за кърмещи изключително, а не смесенохранещите) ? Аз за това се чудя как да си я променя, за да я почна.

# 292
  • Мнения: 151
здравейте, аз на бързичко да питам нещо днес ми тече едно такова леко кофяво и с неприятна миризма а от два дена ми е спрало да тече кръв,
И на мен таков ми тече от много време.Кога ще спрат тия лохи???
Ха-ха-ха!
И Мария така реве, както казваш ти , зелено човече-Нееее, Неее, Неее.
И Денис така реве ха-ха-ха.
А и други звуци издава вече.Понякога казва нещо като "гееей" и ни става много смешно ха-ха-ха

Последна редакция: пн, 20 апр 2009, 22:46 от The_light_2008

# 293
# 294
  • Мнения: 819
Привет!

В крайна сметка взехме количката, ето я http://lh6.ggpht.com/_cx6Z_71DiXw/SezL7nUvp5I/AAAAAAAACYU/Omp3_k … s128/IMG_2301.JPG
Старата ни я бяха дали, не е лоша, но е доста амортизирана, вече няколко пъти и пада колелото и надали ще изкара 2 години, та решихме да вземем нова все пак.Не съжалявам, много и се радвам  Grinning

Ако знаете моето дете какъв сън му удря до този момент вкл....последно яде в 16.00ч и излезнахме в парка.Там заспа по някое време, може би към 18.30 някъде да е било, прибрахме се към 20 ч., само я преместих спяща в шезлонга и до този момент продължава да спи  Shocked Shocked Shocked т.е. вече 7 часа е без ядене, как издържа не знам...такова чудо до сега не е било  Crazy чак започвам да се притеснявам, само ходя да я слушам дали диша  Simple Smile Егати съня, сега, ако се събуди и реши, че денят започва, не знам  Grinning

Ауууу, ама ние днес ставаме на 2 месеца!!! Как щях да пропусна  Laughing Проспа си месечинката девойката  GrinningАма пък получи количка за подарък.

Ето снимка и от рождения ден на Никол http://lh5.ggpht.com/_cx6Z_71DiXw/SezLuRlHJbI/AAAAAAAACVs/hDmo0D … s512/IMG_2281.JPG

Общи условия

Активация на акаунт