Боя за коса blond 6

  • 45 911
  • 384
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 155

Ето това ме заинтригува и затова попитах. Peace

За изсветляване

Сварете шепа и половина лайка в не много голяма тенджерка. Свалете от огъня и я оставете да кисне във водата около 20 минути.
С получения чай облейте косата си, като преди това сте го прецедили от лайката. Изстискайте един голям лимон и със сока му полейте още веднъж косата.
Изплакнете с топла, но не гореща вода. Нека косата изсъхне сама на слънце. Ефектът ще е по-светъл и блестящ рус цвят.

Клепала съм си толкова неща на главата,че и това ще взема да го пробвам понатам. Laughing


Ето и от мен една снимчица,от онзиден. Wink
http://img524.imageshack.us/my.php?image=photo0305z.jpg
Надявам се при следващото боядисване да ми стане още по-руса косицата. Flutter

Супер ти е, ама защо искаш по-светла?  newsm78 Забелязала съм, че при по-светлото русо цвета е по-измит така да се каже, а при по-средното русо е по-наситен. Аз за това искам среден тон русо. А с каква боя и как се правиш, а блондор ползваш ли и ако да на корените ли само и колко често?  Crazy Hug

# 376
  • Мнения: 434
Мерси,мила!  bouquet
Оф...тя моята история на косата ми е много дълга... Laughing
Последно се правих с Индола-много светло перлено рус,с окислител-6%.Много съм доволна от боята и пак мисля да се боядисам с нея.
Блондор не ползвам,може би...защото "гоня" по-естествено рус цвят.Един път през живота си съм слагала блондор и дълбоко съжалих!!!Това беше преди години,когато от черна исках да се изсветля.Няма да ти разправям каква ми беше станала косата. ooooh! Наложи се да я скъся и то доста.И така...моята коса е претърпяла какво ли не,само червенокоска не съм била.
Русото определено ми е най-дълго задържалият се цвят на главата,но отвреме-навреме имам моменти на умопомрачение да съм с тъмна коса,прасвам една тъмнокафява или тъмноруса боя...после естествено не се харесвам,чакам да се отмие и хайде пак русо. Laughing

П.С. Не,не искам да ми е много много светлоруса,а още малко по-светла. Peace

# 377
  • Мнения: 155
Мерси,мила!  bouquet
Оф...тя моята история на косата ми е много дълга... Laughing
Последно се правих с Индола-много светло перлено рус,с окислител-6%.Много съм доволна от боята и пак мисля да се боядисам с нея.
Блондор не ползвам,може би...защото "гоня" по-естествено рус цвят.Един път през живота си съм слагала блондор и дълбоко съжалих!!!Това беше преди години,когато от черна исках да се изсветля.Няма да ти разправям каква ми беше станала косата. ooooh! Наложи се да я скъся и то доста.И така...моята коса е претърпяла какво ли не,само червенокоска не съм била.
Русото определено ми е най-дълго задържалият се цвят на главата,но отвреме-навреме имам моменти на умопомрачение да съм с тъмна коса,прасвам една тъмнокафява или тъмноруса боя...после естествено не се харесвам,чакам да се отмие и хайде пак русо. Laughing

П.С. Не,не искам да ми е много много светлоруса,а още малко по-светла. Peace

Мила, не си само ти. И аз от руса станах, кафява, после черна и после пак руса, знам за какво става въпрос. И аз само червена не съм била. А естествения ти цвят какъв е?  Hug

# 378
  • Мнения: 434
Между 7 и 8 е естественият ми цвят.
Вече съм го позабравила... Embarassed Laughing

# 379
# 380
  • Мнения: 595
Между 7 и 8 е естественият ми цвят.
Вече съм го позабравила... Embarassed Laughing
Цветът е бомба, може ли номерче?

# 381
  • Мнения: 284
Моя е 3-4 етстетвения ми  Sad Ужасна работа Rolling Eyes

# 382
  • Мнения: 434
Между 7 и 8 е естественият ми цвят.
Вече съм го позабравила... Embarassed Laughing
Цветът е бомба, може ли номерче?

Този,който съм в момента ли?На снимката http://img524.imageshack.us/my.php?image=photo0305z.jpg ?   newsm78

Последна редакция: ср, 29 апр 2009, 16:57 от Sassie

# 383
  • Мнения: 4
Рошавка имам въпрос към теб.Решила съм да си правя корените при фризьор този месец.Моята работи като теб с Алфапарф.Та чудя се как да ме направи.Дали да ме обезцвети с DOLCE MECHES крем и да си купя шампоана за матиране PH SHAMPOO RIFLESSANTE -ОЦВЕТЯВАЩ ШАМПОАН или да ме намаже с боя от тази http://media.snimka.bg/2651/011557728-big.jpg платинум серията, като добави евентуално подсилвателя за изсветляване 0 SР.Искам да се правя на 4-5 седмици без да съм като трибагреник в главата. Thinking Кой вариант според тебе е най-удачен?

# 384

Общи условия

Активация на акаунт