Къде в България е най-добре с all inclusive?

  • 107 658
  • 726
  •   1
Отговори
Ще ме извинявате, ако такава тема има, ама аз тук съм малко нов, малко съм глупав и не се ориентирам добре, та да питам за съвети относно почивка на море в България (с малки деца). Ориентирал съм се към веригата Прима Сол, чудя се обаче доколко all inclusive-ът им е ALL. Може ли да се яде на плажа, децата по всяко време ли ще получават сладоледи и лакомства или не? На едно място в интернет пише: "Сладоледи от 14:30 до 17:00", на друго "сладоледи от 11 до 17 ч". Вероятно всяка година е различно, не знам...
Друг вариант, макар и малко по-скъп, е Албена и хотелите, които предлагат Ultra All Inclusive. Там обаче пак не разбрах дали по всяко време между 7 сутринта и 20 ч. вечерта например може да си поръчваме сладолед, сладки, кафета, бирички и т.н. Има един готин хотел, тук четох мнения за него, Ралица Супериор, но е далечко от плажа и ако трябва да се връщаме до хотела на обяд, ще е кофти - иска ми се да има на плажа възможност за пици-мици, цаца-маца и други такива за децата и за дъртите.
Ами какво да правим, у наше село досега такива екстри не е имало и аз като виден селски тарикат съм решил като ще си давам парите, да се възползвам максимално и гладен да не остана (иначе за какво плащам all inclusive), та затова питам мъдрите хора с житейски опит, да ми обяснят кое как е.
Много ще се радвам да налеете акъл в кухата ми лейка и да не ме попържвате много Wink

# 1
  • Мнения: 1 701
 Mr. Green Аз ще се цопна тук на аванта да чета!  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 71
Според мен най-добрия all inclusive в Б-я предлага Мирамар - Обзор.
Тази година ще ходим в Несебър - Сол Несебър маре. Много ми го нахвалиха. Ще пиша след това.

# 3
  • Мнения: 481
За най-добре не знам...
Но пък мога да изкоментирам Прима Сол на Св.Влас.
Екстра беше, сладолед на корем, пиене на корем, ядене в определените часове, но толкова начесто ми се струваше, че все си бяхме натъпкани. Да се храниш на плажа?! Ми до там не стигнахме  Laughing ако ти се разнасят посуда и ако не ти направят забележка от хотела може и да може. Кафе, сладолед и бисквити си носехме де.
Изобщо за семейна почивка с деца е много добре на прилична цена.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Виден селски тарикат, ето тук хранят и на плажа. Но сладоледа е под час... или поне беше.

До сега почивал ли си по тази система някъде?

# 5
  • Мнения: 3 695
Сол Несебър маре и на мен ми го хвалиха много миналата година, но аз искам по на север

# 6
  • Мнения: 3 423
Мирамар и Сол Несебър.

# 7
  • Мнения: 1 951
Има един готин хотел, тук четох мнения за него, Ралица Супериор, но е далечко от плажа и ако трябва да се връщаме до хотела на обяд, ще е кофти - иска ми се да има на плажа възможност за пици-мици, цаца-маца и други такива за децата и за дъртите.
Понеже последните няколко лета сме в този хотел да ти отговоря  Grinning
Пици-мици, сладоледи, сладкиши, спагети, салати и сокове има по всяко време до 23ч. На бара до басейна.
От това лято може на обяд да не се прибираш в хотела, а да се храниш на плажа в един ресторант, на който му забравих името  Blush Но е на сами пясъка зад чадърите.
Цаца, обаче няма да намериш лесно в целия комплекс.

# 8
  • София
  • Мнения: 403
Ако ще плащате тези цени, които са обявени в сайтовете на хотелите, по добре доплатете 400-500 лв. и отидете за една седмица в петзвезден хотел в Турция, където ще останете в пъти по-доволни от предлаганите храни и услуги, влизащи в all inclusive

# 9
  • Мнения: 2 730
Ако ще плащате тези цени, които са обявени в сайтовете на хотелите, по добре доплатете 400-500 лв. и отидете за една седмица в петзвезден хотел в Турция, където ще останете в пъти по-доволни от предлаганите храни и услуги, влизащи в all inclusive
И в това има доза истина.
Ние миналата година бяхме Долфин-марина в св.Константин и Елена и бяхме доволни и в Турция 4звезди пак останахме доволни,даже с повече плюсчета за Турция

# 10
  • София
  • Мнения: 4 294
Подкрепям мнението на Марго - за Турция, определено българския all inclusive няма нищо общо с този в Турция.
За мен системата all inclusive не включва само задоляването на стомаха - каквото е българското предлагане, ами спорт, анимации, дискотека, чадъри и шезлонги и т.н.  Whistling
Що за all inclusive е ако ще си плащам чадъра и шезлонга на плажа, да не изброявам още тарикатски номера на българските хотелиери  Wink

# 11
  • Мнения: 1 951
спорт, анимации, дискотека, чадъри и шезлонги и т.н.  Whistling
Що за all inclusive е ако ще си плащам чадъра и шезлонга на плажа, да не изброявам още тарикатски номера на българските хотелиери  Wink
Разбира се, че и това се включва в тази система.
То оставаше да си плащаме отделно за тези удобства и развлечения.
Говоря обаче само за там където съм била пряк свидетел  Peace

А, и темата не е за Турция.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 566
Има само един свестен ол инклузив в БГ, на ужасяващи цени... - Елените.

За децата има много забаваления и те забравят да се тъпчат през цялото време със сладолед.  Mr. Green  (Моите обаче не ги водя на такива места, щото сме с противоположен проблем - няма как да изконсумират тая сума... Ама това е друга тема)

# 13
  • Мнения: 1 014
Ако ще плащате тези цени, които са обявени в сайтовете на хотелите, по добре доплатете 400-500 лв. и отидете за една седмица в петзвезден хотел в Турция, където ще останете в пъти по-доволни от предлаганите храни и услуги, влизащи в all inclusive

Така е, ама да не ви се случва да попаднете в хотел с преобладаващо мнозинство на руски туристи (където попадаме най-вече ние българите, защото туроператорите ни работят с руските). А пък, ако сте и любител на водката - леле, толкова разредени питиета нЕма. И това го казвам като човек, който пие чаша вино само на нова година, а за любителите на чашката - предполагам, че това вгорчава почивката тотално. Истина е, че от 4 почивки в Турция само веднъж ми се случи, но риска не мож" го предвиди.

Забравих да напиша по темата - препоръчвам Сол Несебър.

# 14
  • Мнения: 3 695

Така е, ама да не ви се случва да попаднете в хотел с преобладаващо мнозинство на руски туристи

абсолютно, точно поради тази причина повече няма да посещавам курорти с преобладаващи туристи - руснаците, затова отхвърлих тотално Турция  Sick

Последна редакция: чт, 16 апр 2009, 22:27 от неземната*

Общи условия

Активация на акаунт