Навън разхожда се със часове малко МАРТенско дете!

  • 12 135
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 263
добро настроение, доколкото знам не е хубаво да си качваш на детенце чисто голи снимки в нета- че всеки може да си ги вземе, а гледам Мартинчо си го сложила така в албума newsm78
BiliBili - много симпатични снимчици Simple Smile  За да ги качиш тук - натискаш иконката и слагаш уеб адреса на снимката между двете [img]-та

# 286
  • варна
  • Мнения: 11
здравейте мамчета Hug
ние вчера бяхме на консултация стана ли сме 53см и тежим 4130
за къпането и ние плачем само като се обличаме

# 287
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Как сте бе мами и бебоци. Аз откачам пак в къщи - одеве излизахме и по едно време закапа и се прибрахме. Баткото спи а малкия звяр естесвено мрънка в кошарата ама да си мрънка. То не може цял ден в ръцете ми -  и аз душа нося  Mr. Green
Хайде още няколко дни живот и здраве и в петък си отиваме в Бургас  newsm44

# 288
  • Мнения: 5
oki4 щом казавш ще я изтрия, ама защо ли ще му потрябва на някой пък гола снимка  и то на бебе, а и колко мами са публикували снимки на къпещи се бебета, също голи... newsm78

# 289
  • София
  • Мнения: 5 757
Добро настроение, има всякакви болни мозъци. Помня един случай от форума - някаква жена беше сложила чуждо бебе в подписа си - ровила в Отчетни, харесало й и го изтипосала  ooooh! , разбира се - баннаха я  Crazy
Искам и аз в Бургас...  Mr. Green

# 290
  • Мнения: 0
Привет, и от нас.На 23 ходихме да ни бият ваксина.Мериха ни вече сме 4,400; 56см.Казха ми за 5валентна ваксина която струва 60лв.Това само ако ние искаме иначе някакви кадето си ги бият ако не си я купим тая от 60.Коликите са ни почнали и някои път направо незнам как да и помогна.Давам и капки САП симпле.Приятелки ми го препоръчаха.Казаха ми че на 40 ден бебето се носи в църква и попа му пее нещо .Незнам в другите градове може да е различно. Искам да пратя снимкина малката но незнам как.

# 291
  • София
  • Мнения: 263
Слънце, супер, завиждам ти за разнообразието, което ще си направиш! За колко време отиваш?
И аз се замислям дали да не отида за повче при родителите ми на морето, ама ще ми е скучно без нет там и беа компутар- няма да издърва много Rolling Eyes
Моичкия иска да ходи лятото на планина, а аз съм му поставила ултиматум, че ще го пусна ако ми купи лаптоп- че да отида пък аз на морето Embarassed

# 292
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
oki4 10 дена ще съм там интернет си имам и там

# 293

Общи условия

Активация на акаунт