125 Ной!Швайн-ауф-щайн в Германия

  • 11 606
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 669
Хех, и ние сме кандидати за среща Mr. Green

# 286
  • Мнения: 1 636
А zаЩо Риен не дойде в Мииzбах с торти? Хем Ще са по_вкусни, хем Ще си спестите 40км  Wink

# 287
  • Мнения: 3 880
Айде, свинксия грип дойде до Баварско ooooh!
Ужас Shocked А знае ли се този къде го е хванал, т.е. дали е бил по Мексикото някъде? Аз не съм слушала новини днес, само четох малко...

Пипе, щом ще идвате насам значи директно с апарата и касовата бележка в магазина. Но си калкулирай поне 2 седмици за тази работа, че хубавите неща стават бавно Wink

# 288
  • Мнения: 2 567
Петка, супер, че и вие сте навити Hug При нас има и малка верозтност да не дойдем, но аз поне да ви организирам Mr. Green
Биба, да, бил е в Мексико заедно с още 10тина човека  Rolling Eyes

# 289
  • Мнения: 3 880
А zаЩо Риен не дойде в Мииzбах с торти? Хем Ще са по_вкусни, хем Ще си спестите 40км  Wink

А аз с особено голям интерес очаквам след това снимките от декорацията на риенините торти на тема "1. Май- ден на труда" Laughing (сърп и чук, а може би цяла манифестация Joy)

# 290
  • Мнения: 1 636
А zаЩо Риен не дойде в Мииzбах с торти? Хем Ще са по_вкусни, хем Ще си спестите 40км  Wink
А аз с особено голям интерес очаквам след това снимките от декорацията на риенините торти на тема "1. Май- ден на труда" Laughing (сърп и чук, а може би цяла манифестация Joy)
hahaha Манифестацията Ще я правите вие  Laughing

# 291
  • Мнения: 3 521
Ако няма знаме с Ленин изобщо няма да ям никви торти! Crossing Arms

# 292

Общи условия

Активация на акаунт