Отговори
# 285
  • Мнения: 8
 Вале много целувателен Теди. Сладурче. Hug
И нашия от вчера раздава целувки, до скоро само с ръка даваше.
Добре дошла на диди поли1.

# 286
  • Мнения: 804
Вале,сладурчо е твоичкият малък мъж.Маги дава само целувки на кака и на мама,на тате - не-срами се,нали е мома.Иначе въздушните ни са коронният номер.Диди Поли 1,добре дошла при нас!!!  welcome Със сигурност тук ще ти е добре,много е весело и полезно прекараното време тук за мен,надявам се и за теб!!!За шофьорката - да пазиш колата и успешно вземане на книжка!  newsm10

# 287
  • Мнения: 3 971
Lina dm Аз книжката съм я взела преди 7г  Laughing Мерси все пак Hug

# 288
  • Мнения: 804
Аууууууу,посипвам се с пепел...................извинявай!    smile3505

# 289
  • Мнения: 1 554
тя може и да е е взела преди 7 години,ама като не е карала Mr. Green

пазете се ДЗ,шофира Joy ей базикам се,с най-добри чувства Heart Eyes

# 290
# 291
  • Мнения: 109
 Peace
хей,суперско временце се задава!!!
Десита- видяхме се с баба Дари- каза,4е тя имала "мамита" и затова искала твърдо да си знае детенцето ,4е тя е баба!!!;-)

Морска- Вале,ти си го научила Теди...или ви е гледал двамата с татко му какво правите и той - "повтаря"Wink)

Данинка- хич не искам тропическо лято- с дъждове проливни! Искам да има места - да си сложа хавлийката,да няма кърлежи!!!,да е чиста водата в морето / не ходете на Южен плаж!ТАм ,50 м.навътре се изливат л...на в морето!!!/ !!!и да най-ве4е да ни пе4е слънцето дупето!!

ДЗ- Дилянка,защо ходи на такива курсове???

Хубави събота и неделя!!
ааа въпрос- някой от вас да е ходил скоро в ПАТЛЕЙНА????

# 292
  • Мнения: 1 554
Мери ред,не съм го учила,а и той няма от къде да е виждал от 8 месечен спи в самостоятелна стая Whistling

# 293
  • Мнения: 3 971
ДЗ- Дилянка,защо ходи на такива курсове???

Ами защото не съм карала от тогава  Rolling Eyes Освен 2пъти извънградско и 1 път на един паркинг  Wink
Ама в града последно карах на изпита ми преди 7г  Blush

# 294
# 295
  • Варна
  • Мнения: 893
Mery_red не съм ходила от 4 години, но познавам собственика...какво те интересува , мога да питам  Wink

айде в новата тема

# 296
  • Мнения: 0
здравейте имам един въпрос.какво легенче да си взема за къпане на бебока?от обикновенните или анатомична?

# 297
  • Варна
  • Мнения: 893
didi каквото решиш че ще ти е удобно...
аз имам обикновено, отделно си купих приставка анатомична. според мен има повече място в обикновените да си играят после децата Peace
а гледам са изкарали ванички със сифонче, за оттичане на водата, голям бонус! като си спомня какво преливане беше с кофите ooooh!

и между другото имаме нова тема  Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=395153.new#new

# 298
  • Мнения: 0
Благодаря ти за съвета Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт