LIPOVON - ultimate weight reduction ?

  • 263 352
  • 749
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 958
Здравейте, някой чувал ли е за LIPOVON - ultimate weight reduction - 30 капсули - по 1 дневно (50 лв.) Препоръча ми го фитнес инструктор - сваляло се по 10'на килца месечно  Shocked

На опаковката пише: Hoodia Gordoni Extract, Garcinia Cambodia Extract, Cactus Hoodia Gordoni Extract. Пие се по 2 литра вода дневно, подтиска апетита, ускорява метаболизма и спомага за загубата на тегло. И не на последно място: Produced in Mexico  Rolling Eyes

Някой има ли инфо за това? Потърсих в Гугълчо, но нищо  newsm78

# 1
  • Мнения: 0
Няма такова хапче, не си го запомнила добре, затова Гъгъл нищо не знае, има Липовокс, но то няма худия в него, така че сигурно е различно хапче. Питай пак инструктура си за името на препарата.

# 2
  • Мнения: 6 958
Няма такова хапче, не си го запомнила добре, затова Гъгъл нищо не знае, има Липовокс, но то няма худия в него, така че сигурно е различно хапче. Питай пак инструктура си за името на препарата.

Прощавай, но не казвай "няма". Не пиша несигурни неща, опаковката е пред мен и цитирам на 100% написаното на нея  Peace

Не вярвам на прахчета и хапчета и не се хващам като удавник за сламка и да разчитам единствено на тях да се отслабне, но съм "за" като добавка и ускоряване на метаболизъм и т.н. в комбинация със спорт, диета и т.н., но това са други теми за разговор.  Peace

Конкретно питането ми е за някакво инфо от някой запознат или чул нещо за този продукт  newsm78

# 3
  • Мнения: 0
Странно е Гъгъл да не знае нищо за нещо Wink Както и да е, от съставките които си упоменала препаратът потиска апетита, Худия гордони е билка, която прави точно това. Garcinia Cambodia - това е плод, който прилича на тиква, също потиска апетита и спомага въглехидратите да се изпозлват за енергия, а не да се трупат като мазнини. Не съм ползвала това, но от съставките които си написала ефектът ще е, че няма да ти се яде. Дано съм помогнала този път Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 1 544

Kak se razprostranqvat tezi hap4eta?

# 5
  • Мнения: 6 958

Изглежда се предлагат във фитнес залите, аз лично от другаде не бях чувала  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 2
Миранди би ли написала по колко мг е всяка съставка Simple Smile

# 7
  • Мнения: 6 958
Миранди би ли написала по колко мг е всяка съставка Simple Smile

Hoodia Gordoni Extract - 350 mg.
Garcinia Cambogia Extract - 50 mg.

За останалите не пише количество. Нещо знаеш ли за този Липовон?  newsm78

# 8
  • Мнения: 3 461
Миранди би ли написала по колко мг е всяка съставка Simple Smile

Hoodia Gordoni Extract - 350 mg.
Garcinia Cambogia Extract - 50 mg.

За останалите не пише количество. Нещо знаеш ли за този Липовон?  newsm78

Худията я рекламират отдавна като средство за подтискане на апетита, даже Опра имаше предаване посветено на нея преди време.  Би ли написала и останалите съставки, има ли такива или е само худия?

# 9
  • Мнения: 36
И аз съвсем на скоро чух за липовон. Явно е нов продукт. Знам, че е много ефективен. Разказвали са ми за хора, които за 2-3 седмици са свалили по 5 кг минимум. Номера е, че въобще не им се яде. Общо взето ядат насила. Поръчах си го и чакам да ми го доставят тази или другата седмица. Ще пиша после как ми действа.

# 10
  • Мнения: 77
А от къде си го поръча?

# 11
  • Провинция
  • Мнения: 509
От къде се поръчва-да питам и аз?А цената каква е и самия цикъл колко време трае?

# 12
  • Мнения: 6 958
Миранди би ли написала по колко мг е всяка съставка Simple Smile

Hoodia Gordoni Extract - 350 mg.
Garcinia Cambogia Extract - 50 mg.

За останалите не пише количество. Нещо знаеш ли за този Липовон?  newsm78

Худията я рекламират отдавна като средство за подтискане на апетита, даже Опра имаше предаване посветено на нея преди време.  Би ли написала и останалите съставки, има ли такива или е само худия?

Съставките съм цитирала дословно от шишенцето в 1 пост  Peace

И аз съвсем на скоро чух за липовон. Явно е нов продукт. Знам, че е много ефективен. Разказвали са ми за хора, които за 2-3 седмици са свалили по 5 кг минимум. Номера е, че въобще не им се яде. Общо взето ядат насила. Поръчах си го и чакам да ми го доставят тази или другата седмица. Ще пиша после как ми действа.

Започнах да го пия от днес - ще пиша за резултати  Peace

От къде се поръчва-да питам и аз?А цената каква е и самия цикъл колко време трае?

Аз го взех от един фитнес инструктор. Цена 50 лв. - 30 таблетки - пие се по 1 на ден сутрин на гладно  Peace

# 13
  • Мнения: 77
Аз проверих в десетина онлайн фитнес магазина и нищо. SadНяма такъв продукт. newsm78

# 14
  • Мнения: 77
Хайде момичета! Нали обещахте да докладвате. NaughtyКъде изчезнахте?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт