LIPOVON - ultimate weight reduction ?

  • 263 349
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 164
И моите хапчета действат. Изобщо не ми се яде, но се насилвам на обяд да хапна една супа , а вечер един таратор. Обаче голяма безсъние ме гони и мен. В смисъл, не е като да не мога да заспя. Заспивам и после започвам да се будя буквално през половин час. Confused Интересното е , че с много натискане на очите в 6 часа вече ставам и се чувствам наспана. И през деня не ми е уморено и да ми се доспива. Много ми липсва пълноценния сън. Продължавам обаче.
За кафето- забранено ли е?  Rolling Eyes

# 736
  • София
  • Мнения: 384

ВВ , поръчах ги сега от този сайт : http://www.lipovon-bg.com/  .
А зимата не помня от кой  newsm78
Страничните ефекти веднага ми минават,но и веднага ме почват. Днес сутринта станах в 7, а съм изпила само едно хапче. Аз  по принцип едвам ставам в 8:30 за работа  Joy

# 737
  • Бургас
  • Мнения: 16
от днес сьм пак в отбора,за пьрви ден всичко е ок.Намален апетит,доста вода.

# 738
  • Мнения: 227
Аз да дам отчет. За един месец 3 кг. и 800 гр. Мисля че е добре, при положение че не съм се лишавала от нищо. Важното е че и на обиколки има ефект, казват ми че съм отслабнала Wink Щях пак да си взема, но този месец не разполагам с много пари, че съм заделила за море, но след това ще си взема отново. При мен няма неприятни странични ефекти, само пресъхването на устата. Дори след като ги спрях, усещам глад, но се наяждам с много по-малко количество, отколкото преди.
Успех в борбата с килограмите  Hug

# 739
  • Мнения: 26
BB, щях да отслабна, ако можех да се овладея!  Confused А пък то, айде малко винце, айде малко мезенце, айде после вечеря, айде после шоколадче и т.н. и то всяка вечер. Та такива работи. 

# 740
  • Мнения: 164
Аз го пия през ден , че много ме мъчи това безсъние. Абсолютно зомби съм през деня.

# 741
  • София
  • Мнения: 384
Аз го пия много рано сутринта 7-7:30,за да мога да спя.
Пия го от няколко дни вече, но имам чувството,че не ми действа като първия път.Тогава можех да не ям по цял ден.Сега си огладнявам,но пък се наяждам с много малко. Може да се дължи и на ПМС-то. Ще видим после как ще ми се отразява.  Simple Smile

Хубавото е,че откакто го пия кипя от енергия и спортувам всеки ден. Нещо , което е много нетипично за мен.  Joy

# 742
  • Мнения: 6
Момичета , може ли  да  приемам    Липовон    -   имам  Хашимото  ??? 
Доста  кг имам за сваляне  и не  знам вече  какво да  направя .

# 743
  • Мнения: 164
И аз не го пия много късно. В 9 сутринта го пия. Не че не мога да заспя. Заспивам, но се будя през половин час и съня ми е супер накъсан . В 6 вече не мога да заспя. Не ми се яде грам. Но ми се вие свят. Като замаяно ми е , някак си. Ще видим на края.

# 744
  • Мнения: 637
След 40-то хапче ги разредих - не умишлено, просто ги забравям.  Sunglasses
И в деня без хапче - никаква разлика: пак пия повече вода, пак хапвам много малко.
Май всичко вече си опира до навик и привикване, т.е. с хапче или без хапче - максимум ограничения и пак има ефект Simple Smile

# 745
  • Бургас
  • Мнения: 16
Здравейте и аз имам чувството че хапчетата са по-слаби от преди,иначе апетита ми е доста намалял и ги пия през ден-като се сетя.Нещо не ме гори на вода както миналата година и пия само по 2 литра на ден.Миналата година стигах до 3-4 литра на ден и изобщо не ми се ядеше,аз се насилвах да хапвам.От многото вода миналата година си изчистих целулита,което си е направо супер.За протокола почнах преди няколко дни от 56 кг. и сега сьм -1 кг.искам да сваля до 52 и си взех малка опаковка хапчета.Само да ви питам колко е годността на хапчетата,че ми останали 10 хапчета от миналата година но ми се е изтрил надписа на опаковката и нищо не мога да разчета.И е вярно че след спирането на хапчетата продьлжават да действат,стомаха е свит и се хапва по-малко.Някой може ли да пусне нова тема.

# 746
# 747
  • Мнения: 271
Момичета , може ли  да  приемам    Липовон    -   имам  Хашимото  ??? 
Доста  кг имам за сваляне  и не  знам вече  какво да  направя .

Аз също съм с Хашимото, но изпих две опаковки с прекъсвания и за 2-3 месеца свалих 6 кг.

# 748
  • Мнения: 0
Днес го почвам ще пиша за резултата Wink

# 749
  • София
  • Мнения: 587
Не пишете тук, а в новата тема:

Общи условия

Активация на акаунт