Издирва се 4 годишната Ана Мария гр.Пловдив

  • 22 083
  • 198
  •   1
Отговори
http://www.youtube.com/watch?v=s-KelFL2-l0&feature=channel_page



Изчезналото дете е високо около 80 см, с дълга кестенява коса. Момиченцето е било облечено с дънково яке с качулка и обуто с бели маратонки на розови цветя. Полицията и близките умоляват всички, които имат информация, да се обадят на тел. 166 или в най-близкото районно управление на МВР.

Малката Анна-Мария Василева Чолакова е напуснала дома си около 7.30 часа в неделя и оттогава е в неизвестност. Сигналът за изчезването й е подаден от бащата.

Oт Близките

Ще помолим всеки да помогне да стане достояние на възможно повече хора

Последна редакция: ср, 06 май 2009, 00:44 от denko

# 1
  • Мнения: 2 471
Гледах новините, ужасна история. Дано детето се издири.

# 2
  • Мнения: 478
нямам думи с които да изразя съпричастността си ..
Дано се спаси детето, не искам и да си помислям за най-лошото, 2 дни в неизвестност е твърде много време .. много е тежко ..
може би от съображение за сигурност не предлагате повече информация около случая, вероятно полицията разботят по различни версии и са ограничили информацията, но все пак предполагам че живущи и разботещи в квартала не могат да помогнат ако не се каже мястото и начина по който детето се е отдалечило от дома ..дали става въпрос за къща с двор в тиха уличка или как? 7.30 ч в неделя сутрин .. отвлечане или домашен инцидент.
дано се спаси, дано добри хора помогнат
аз съм пропуснала тези новини.

# 3
  • Мнения: 1 251
Дано се намери живо и здраво, според новините майката е намерена удавена в река Марица и се надяват детето да не е било с нея, а оставено някъде при близки или познати!  Confused Според пловдивските ежедневници майката е напуснала къщата след скандал с бащата!
Дано се намери детето, но ако е само не знам как ще се справи, доста е малко!!
Нека има шанс и е добре!  Praynig Praynig

# 4
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
 Praynig Невероятна трагедия! Дано се намери живичко и здраво!

# 5
  • Мнения: 4 916
Четох за детето в днешните вестници и ми стана много мъчно. Дано да е добре и да го намерите бързо.

# 6
  • Мнения: 2 484
Дано да го намерят миличкото Cry но щом се подозира, че майката е скочила,си мисля най- лошото.От нашия квартал са но не ги познавам,представям си как са скитали цяла нощ и накрая е решила това Close,но детето ?Защо боже Close

# 7
  • Мнения: 4 916
Дано да го намерят миличкото Cry но щом се подозира, че майката е скочила,си мисля най- лошото.От нашия квартал са но не ги познавам,представям си как са скитали цяла нощ и накрая е решила това Close,но детето ?Защо боже Close

Леле, сега и аз си ги представих как скитат сами цяла нощ.

# 8
  • Мнения: 804
Още едно изчезнало слънчице,защо става така?!?Дано намерят детенцето скоро,мъничко е да скита саминко някъде.Още едно почернено семейство,но........надеждата умира последна!Дано всичко приключи благополучно!!!

# 9
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Съжалявам за детенцето.Но нещо не ми стана ясно, как 4 годишно дете напуска дома без придружител? Да отбележа, не съм гледала новини, ако случая там е разискаван с повече подробности.

# 10
  • Мнения: 19 526
Явно е било с майка си и заедно са напуснали дома си. Не е ясно къде е в момента, но се знае че майката се е удавила - дано се намери детенцето живо и здраво!

# 11
  • Мнения: 4 916
Съжалявам за детенцето.Но нещо не ми стана ясно, как 4 годишно дете напуска дома без придружител? Да отбележа, не съм гледала новини, ако случая там е разискаван с повече подробности.

В "Монитор" пишат, че е имало семеен скандал и майката е излязла на 2 май с детето.
Но има много объркани неща - в полицията детето е обявено за излязло само на следващия ден в 7,30 ч.

http://www.monitor.bg/article?id=197618

Както и да е, дано да е живо и здраво.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 956
Надявам се да се намери детенцето живо и здраво  Praynig
Много дребно ми се вижда за дете на 4г - високо само 80см ?

# 13
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Съжалявам за детенцето.Но нещо не ми стана ясно, как 4 годишно дете напуска дома без придружител? Да отбележа, не съм гледала новини, ако случая там е разискаван с повече подробности.

В "Монитор" пишат, че е имало семеен скандал и майката е излязла на 2 май с детето.
Но има много объркани неща - в полицията детето е обявено за излязло само на следващия ден в 7,30 ч.

http://www.monitor.bg/article?id=197618

Както и да е, дано да е живо и здраво.
Поредната семейна трагедия...

# 14
  • Мнения: 299
Дано да не е най-лошото и да намерят детенцето.  Cry

Общи условия

Активация на акаунт