''Парфюмни размисли и страсти'' 15

  • 20 526
  • 506
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 202




      Момичета, нека помечтаем - ако сте звезда на червения килим, кой аромат бихте избрали за този специален повод Simple Smile



                 

 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

Последна редакция: вт, 12 май 2009, 11:49 от Tess d`Urberville

# 1
  • Мнения: 2 013
първа Hug
Тес,страхотна тема  bouquet  bouquet  bouquet

# 2
  • Мнения: 4 202
 Hug Благодаря ти, това са моите предложения, давайте вашите  Simple Smile bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 1 311
Oлелеле колко желания виждам тук!  Crazy
Тес ,ще ни побъркаш с тези картинки!  Hug   bouquet

# 4
  • Мнения: 4 202
 Heart Eyes Grinning и аз се побъркавам с тях, благодарение на теб, една от тях пътува към мен  bouquet

# 5
  • Мнения: 64
Их за малко и аз първа!  Hug

# 6
  • Мнения: 4 202
Опитвам се да си представя кой парфюм бих избрала - вероятно ще се побъркам от чудене Laughing Laughing, размисъл сложен колкото и избора на рокля, обувки, прическа и грим Grinning

# 7
  • Мнения: 200
Присъединявам се и аз.  Grinning Отдавна ви чета. Тес, поздравления за темата и оформлението, чудесни както винаги. На прима виста аз бих сложила Alien. От вчера ми е № 1 в уиш - листата.

# 8
  • Мнения: 2 013
Hug Благодаря ти, това са моите предложения, давайте вашите  Simple Smile bouquet

Аз не мога да давам предположения,тъй като само Коко Мадмоазел знам как мирише:))Но ще ви чета с интерес Hug

# 9
  • Мнения: 4 202
mizinya  Simple Smile страхотно предложение, не знам защо съм пропуснала Ейлиън, но веднага го добавям Peace

# 10
  • Мнения: 133
Страхотна тема, но какъв да е парфюма Thinking

# 11
  • Мнения: 3 748
Здравейте! Интересна тема-ще я следя и аз! Не знам какъв аромат бих използвала,ако съм на червения килим,но не бих искала да е такъв,който всеки може да си позволи! Бих искала да е много специален и по възможност разработен само за мен!  И малко не по темата...как да намеря старите теми?

# 12
  • Мнения: 4 202
Естествено, най -добре би било да си с парфюм разработен специално за теб Grinning, но да предположим, че славата ти е светкавична и си нямала време да се обърнеш към някое парфюмно светило Laughing, можи би трябва да публикувам и старите теми най -отпред Peace

# 13
  • В сърцето на един мъж
  • Мнения: 145
може ли да добавя Shiseido Zen - .летния аромат. Очарователен е
http://beauty.bg/article39_26_837.html

# 14
  • Мнения: 4 202
може ли да добавя Shiseido Zen - .летния аромат. Очарователен е
http://beauty.bg/article39_26_837.html

разбира се  Simple Smile, който смяташ за подходящ Peace

Общи условия

Активация на акаунт