ПърВа СоФиЙскА сРеЩа нА ОктоМвриЙки 09

  • 7 830
  • 154
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 197
Така .... тук ще е по - лесно за всички да даваме и получаваме информация на едно място Peace
да поставя въпросите и тук
1. работен ден?
2. почивен ден?
3. дата?
4. предпочитания?
5. какво ще кажете за една репетиция в събота на 16 05? кой може и кога?
вие сте!!!

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 14:05 от atadar

# 1
  • Мнения: 22 913
1.предпочитам работен ден,късен следобед.
2.и в почивен мога,събота,но да е преди или около обяд.
3.За дата нямам претенции засега.
4.някъде навън,да не е задимено.
5.Аз мога около обяд.
 Grinning

# 2
  • Мнения: 20
Предпочитам почивен ден,поне за следващите 2 седмици( после ще съм боличен най-вероятно та ще мога и през работен)
Тази събота съм ОК
Хубаво ще е да е навън на въздух
За съм за репетицията на 16-ти Grinning

# 3
  • Мнения: 5
И аз съм ЗА за репетицията на 16.05. Тогава няма да съм на работа и ще се радвам мн да се видим Simple SmileХубаво е да е навън, за да подишаме чист въздух, било то на разходка или на сядане някъде, за това нямам претенции. За часа, също не съм от претенциозните, каквото каже болшинството, ще се съглася, защото нямам планове засега за деня.
По принцип за други срещички, съм с вас, живот и здраве, докато съм в София, до към 15.07, най-късно. Мисля да работя, ако мога до последно, така, че ще имам възможност единствено почивните дни, пак нямам като цяло претенции за час или място. Ще е хубаво да се запознаем и да си общуваме и на живо, както се казва. Поздравления за идеята за срещите Hug

# 4
  • Мнения: 27
Аз не работя и затова съм за всичко , което решите Hug.Единственото ми предпочитание и на мен е да е на открито .Свиркайте , когато е решено .Идвам  bouquet

# 5
  • Мнения: 311

1. не
2. да, без значение колко часа
3. само да не е 30 ( иначе ще съм булка беглец Mr. Green)
4. никакави
5. може, след 18 аз лично ( на работа съм)

# 6
  • Мнения: 1 668
За мен е по-добре почивен ден или работен след 6.30-7. За тази събота също мога вечерта към 6.30-7.

# 7
  • Мнения: 958
За мен е по-добре почивен ден или работен след 6.30-7. За тази събота също мога вечерта към 6.30-7.

също като Герчо, и аз ще съм с чавето Simple Smile Така че ако има и градинак няма да е зле.
От мен предложение за Заимов или Борисовата например.

# 8
  • Мнения: 27
За мен е по-добре почивен ден или работен след 6.30-7. За тази събота също мога вечерта към 6.30-7.

също като Герчо, и аз ще съм с чавето Simple Smile Така че ако има и градинак няма да е зле.
От мен предложение за Заимов или Борисовата например.

Аз съм за Борисовата  Peace

# 9
  • Мнения: 5
И аз мисля, че Борисовата е супер местенце за разходка, евентуално, ако искате можем и да поседнем някъде да се освежим, Там пак има възможност.

# 10
  • Мнения: 3 641
И аз съм тук, за сега ме бройте Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 48
1. работен ден: ДА - само да е по по-късния следобяд, вечер... за съм!!!
2. почивен ден: тези, следващите и по-следващите няма да съм в София, но когато съм на Сф-линия съм ок
3. дата: Х  Rolling Eyes
4. предпочитания: само да сме навън... иначе съм за навсякъде
5. - пас

Иначе това си мислех - ще е супер лесно да се разпознаем, отправна точка: много мацки с леко закръглени кореми  pregnant pregnant pregnant pregnant pregnant

# 12
  • Мнения: 571
Аз също нямам против за събота.
И наистина навън е по-добре. Дано само да е готино времето.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 197
съжалявам за липсата си вчера - вече съм на линия!
мисля да оставим темата и аз другата среща а тази в събота ще нарека ''репетицията!'' Crazy Борисовата градина и за мен е супер вариант за другата среща ще трябва малко повечко да обсъждаме, срещите в искам бебе винаги са били вечерни, но се ходи на кръчма, не че имам нещо против Crazy, но и вие си кажете а и вечер след работа за работещите е много по удобно Peace съботно неделните могат да се случват по през деня и са по - удобни за разходки и открито - според мен!
за РЕПЕТИЦИЯТА:
кога: 16.05 - събота
час: ? трябва да решим по обяд или привечер! поставям го на обсъждане!!!
къде: Борисовата градина - предлагам на орлов мост до езерото да се търсим, ако някой се сеща по конкретен ориентир да свирка Praynig
кои:
1. atadar
2. ДесиХ2
3. megs
4. seagirl83
5. bunsy
6. icyangel
7. Ger4o
8. joya
9. *Jeny*
10. edira

за сега това от мен  Peace

# 14
  • Мнения: 22 913
Аз съм за обена среща,но ще се съобразя с останалите.

Общи условия

Активация на акаунт