подсъзнанието може всичко 10

  • 45 641
  • 447
  •   1
Отговори
# 360
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Здравейте ,аз бях писала преди известно време в темата ,и казах че ще ми е нужна помощ, но не намерих тогава думи да ви кажа каква.
   Аз много исках да имам второ дете и си казвах, че дори да е с проблеми, пак ще си го обичам. През август 2007г запалих свещ пред чудотворната икона в Троянския манастир. Месец по-късно бях бременна. До последно изследвания и ехографи бяха в ред, но аз все си мислех, че нещо не е наред. В 35 сед. ми се плиснаха водите и се роди синът ми, след половин час взе да се задушава ,преместиха го веднага в друга болница, после се разбра, че има рядкосрещан дефект- затворена носоглътка. Не можеше да диша и е истинско чудо, че оцеля - след 3 операции и 2 месеца по болници си отидохме вкъщи с клапа в главичката, заради хидроцефалия. Кръстихме го в една от болниците на 28 дни.
 Детето ми не иска да се храни ,много трудно го храня заспал и доста често повръща на фонтан.
 Като се роди дори не ми го дадоха да го гушна, после седя в неонатология 1 мес. ,където го видях 3-4 пъти за по няколко мин. през кутията. Непрекъснато мислех за него и си представях, че го гушкам ,но изпитвам страшна вина, че не бях до него ,макар, че не зависеше от мен.
 От самото начало най-големият ми страх беше, че няма да мога да го нахраня, защото 1 мес само със сонда го хранеха..Но бързо успях да го науча да се храни с биберон, после се наложи друга операция, и след нея стоя 3 дни в реанимация ,където вечер не ме пускаха. На сутринта ми казаха, че цяла нощ е плакал .Оттогава храненето е кошмар и за двама ни. До към 7 я мес. успях да цедя кърма и го хранех с нея.Но се оказа,че с Ам се храни по-лесно и не повръща толкова. Откакто спрях, се чувствам много зле, имам чувството, че ще гръмна.
 Друг въпрос са ми непрекъснатите лоши мисли ,които ме спохождат за усложнения  на състоянието му. Опитвам да се справя с тях ,но един от страховете ми вече се сбъдна Sad
 Година по-късно аз съм на края на силите си, което още повече влошава нещата. Усещам ,че трябва да направя нещо за да му помогна ,но не зная какво.
 Нямам време да изчета всичко ,моля, ако някой знае техники за хармонизиране на връзката майка -дете  и за лечение на дете с мисли и др. под. да ми ги каже. Аз зная за майчината хипноза и я прилагам понякога, но когато е буден, преди да заспи иначе се събужда веднага.
 Объркано стана,т о много нещо имаме като премеждия, опитах се накратко да ги обясня.

# 361
  • София
  • Мнения: 606
Здравейте ,аз бях писала преди известно време в темата ,и казах че ще ми е нужна помощ, но не намерих тогава думи да ви кажа каква.
   Аз много исках да имам второ дете и си казвах, че дори да е с проблеми, пак ще си го обичам. През август 2007г запалих свещ пред чудотворната икона в Троянския манастир. Месец по-късно бях бременна. До последно изследвания и ехографи бяха в ред, но аз все си мислех, че нещо не е наред. В 35 сед. ми се плиснаха водите и се роди синът ми, след половин час взе да се задушава ,преместиха го веднага в друга болница, после се разбра, че има рядкосрещан дефект- затворена носоглътка. Не можеше да диша и е истинско чудо, че оцеля - след 3 операции и 2 месеца по болници си отидохме вкъщи с клапа в главичката, заради хидроцефалия. Кръстихме го в една от болниците на 28 дни.
 Детето ми не иска да се храни ,много трудно го храня заспал и доста често повръща на фонтан.
 Като се роди дори не ми го дадоха да го гушна, после седя в неонатология 1 мес. ,където го видях 3-4 пъти за по няколко мин. през кутията. Непрекъснато мислех за него и си представях, че го гушкам ,но изпитвам страшна вина, че не бях до него ,макар, че не зависеше от мен.
 От самото начало най-големият ми страх беше, че няма да мога да го нахраня, защото 1 мес само със сонда го хранеха..Но бързо успях да го науча да се храни с биберон, после се наложи друга операция, и след нея стоя 3 дни в реанимация ,където вечер не ме пускаха. На сутринта ми казаха, че цяла нощ е плакал .Оттогава храненето е кошмар и за двама ни. До към 7 я мес. успях да цедя кърма и го хранех с нея.Но се оказа,че с Ам се храни по-лесно и не повръща толкова. Откакто спрях, се чувствам много зле, имам чувството, че ще гръмна.
 Друг въпрос са ми непрекъснатите лоши мисли ,които ме спохождат за усложнения  на състоянието му. Опитвам да се справя с тях ,но един от страховете ми вече се сбъдна Sad
 Година по-късно аз съм на края на силите си, което още повече влошава нещата. Усещам ,че трябва да направя нещо за да му помогна ,но не зная какво.
 Нямам време да изчета всичко ,моля, ако някой знае техники за хармонизиране на връзката майка -дете  и за лечение на дете с мисли и др. под. да ми ги каже. Аз зная за майчината хипноза и я прилагам понякога, но когато е буден, преди да заспи иначе се събужда веднага.
 Объркано стана,т о много нещо имаме като премеждия, опитах се накратко да ги обясня.

Аз бих ти препоръчала да прочетеш това : http://www.emozdrave.info/forum/viewtopic.php?t=339&postdays … r=asc&start=0  Мен ме разтърси! Аз също търсех в този момент как да помогна на детенцето ми.

И ти препоръчвам да си помолиш на ангелите. Препиши текста по-долу и го закачи на някой шкаф или етажерка в детската стая.

Благодаря Ти Господи за идеалното здраве на детето ми. Благодаря ти за покоя в тялото му. Благодаря ти, архангел Рафаил, за мощната ти лечебна енергия, която толкова бързо изцелява всичко с всяко дихание на детето ми. Благодаря ти , Дамара, че така нежно успокояваш и ободряваш мен и детето ми. Благодаря ти. Хатор, че ми даде ясни указания как най-добре да помогна на детето си. Благодаря ти, Богородице, че бдиш над всички нас и ни изпращаш целебната си Божествена любов.

Източник: Архангели и Извисени учители


Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 23:02 от Lilian_V

# 362
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Мила orhid ,това също ще ти е от полза майчина хипноза Simple Smile

Кураж майчице  Hug никога не губи вяра и търпение ....

# 363
  • Мнения: 3 674
Мила орхид и аз препоръчвам Ангелите!

Цитат
Друг въпрос са ми непрекъснатите лоши мисли ,които ме спохождат за усложнения  на състоянието му

И още едно нещо... опитай се  мила ,да махнеш потока от лоши мисли! Те  наистина са пагубни!!! Rolling Eyes Нали знаеш, че от каквото ни е страх, това ни сполетява...защото фокуса подсъзнателно  е все там. Замести лошите мисли само с хубави . Казвай си,  че имаш.../не ЩЕ имаш,а  че вече имаш/ здраво детенце! Мисли го , искай го и го вярвай! Прегръщаме те...и кураж! Ние сме с теб и детенце!  Praynig

# 364
  • София
  • Мнения: 606
Нали знаеш, че от каквото ни е страх, това ни сполетява...защото фокуса подсъзнателно  е все там. Замести лошите мисли само с хубави . Казвай си,  че имаш.../не ЩЕ имаш,а  че вече имаш/ здраво детенце! Мисли го , искай го и го вярвай! Прегръщаме те...и кураж! Ние сме с теб и детенце!  Praynig[/b]

Подкрепям Червено винце  Hug  И аз стигнах до извода, че като казваш ЩЕ винаги се случва така, че все чакаш Simple Smile Като казваш, че ИМАШ се случват нещата много по бързо.


# 365
  • Мнения: 3 117
Благодаря, Дессс!  Hug
Вела, ЧервеноВинце   Hug

Знаех си аз, че нещо не е както трябва, ама....
Сега ще изчакам новолуние и ще следвам вътршното си усещане  Mr. Green

orchid, казваш че много си искала детенцето си! Поискай също толкова силно оздравяването му! Най-мощното лекарство е вярата ти, че то е здраво! Успех ти желая!

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 14:03 от Пит

# 366
  • Мнения: 836
orhid , опитай терапията на д-р Бах с цветовете на цветята и по-специално Rescue Remedy за да се пребориш с паниката първо.
има теми по въпроса тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=165501.0 (старата тема) и тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=366128.msg9916395#msg9916395 (новата)
в тях можеш да се запознаеш с мат'рЯла и да попиташ за нещата , които те вълнуват.

а иначе, слава Богу, вече има огромен брой книги, които могат да ти бъдат полезни.
аз лично бих препоръчала книгите на Кехо "Подсъзнанието може всичко" и "Подсъзнанието може всичко за деца" поради подробно описаните техники.

ето малко линкове за кураж и вдъхновение:
 Heart Eyes http://zashto-kak.hit.bg/saznanie.htm
http://www.spiralata.net/ (има доста книги и се добавят непрекъснато)   bouquet
http://nel-anel.blogspot.com/

и най-вече - НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!
хората се преборват с какви ли не уж "безнадеждни" и "нелечими" болести!
Ще се справите!!!

# 367
  • Мнения: 471
Аз си направих снимка на екрана докато картата беше активния прозорец.

Мерси, за това пък не се бях сетила   bouquet

# 368
  • Мнения: 1 652
ohrid, твоята история ме трогна.  Hug
кураж и от мен! Hug

# 369
  • Мнения: 624
orhid  Hug ! Като ти прочетох публикацията и тръгнах да търся "Мама терапия", но виждам, че Desss вече е дала линк!  Grinning
Момичетата са ти дали много ценни съвети!  Peace  Няма нищо по-силно от любовта и вярата, а майчината любов е най-великото лекарство!

Можеш също да се обърнеш към момичетата в темата за Рейки: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=402197.0;topicseen  да ви изпратят Рейки!

Надявам се всичко да се оправи и да имаш едно здраво и щастливо дете!  Heart Eyes 

# 370
  • Мнения: 288
Лили   Hug ,Благодаря за линка към "емоздраве". Отдавна не бях влизала там.Днес докато се рових   ,попаднах на доста полезна статия за утвърдителните мисли. Има и пример за сваляне на килограми. Пускам линк  за желаещите да прочетат :

http://www.emozdrave.info/palace3.html

orhid   Hug Бъди много силна и Обичай себе си ,детето си и всичко около теб.
Ще се справиш   Praynig Praynig Praynig . Успех   bouquet

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 371
  • Мнения: 957
Цитат
И още едно нещо... опитай се  мила ,да махнеш потока от лоши мисли! Те  наистина са пагубни!!! Rolling Eyes Нали знаеш, че от каквото ни е страх, това ни сполетява...защото фокуса подсъзнателно  е все там. Замести лошите мисли само с хубави . Казвай си,  че имаш.../не ЩЕ имаш,а  че вече имаш/ здраво детенце! Мисли го , искай го и го вярвай! Прегръщаме те...и кураж! Ние сме с теб и детенце!  Praynig

И аз подкрепям думите на ЧервеноВинце Вярвай в себе си,в детенцето си,в живота,в ангелите.Живота ни изпраща премеждия и трудности понякога не защото не ни обича,а за да ни направи по-силни.
С теб сме кураж и НИКОГА не унивай и не се предавай. Hug Hug Hug Hug

# 372
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Благодаря ви, за съветите, ще почна с по-лесно изпълнимите, а като имам време ,ще чета повече от това, което сте ми дали. Hug

# 373
  • София
  • Мнения: 39 117
Момичета здравейте.
Искам и аз да се включа тука с мойто проблемче.
Много обичам книги за самопознание и популярна психология.
"Силата на твоето подсъзнание" през 2000 - 2003 ми помогна да изплувам от калта.
Но сега отново съм в дупка.
Не мога да си намеря работа. От май месец 2008 работя за по 2-3 седмици и все нещо се случва.
И по принцип, от години имам проблем с тоя пусти ЮНИ месец!
Винаги оставам без работа тогава!
Търся си непрекъснато, ходя по интервюта, когато започна, се старая максимално.

Но сякаш има някаква магия, някаква стена, която ме спира. И не мога да я прескоча, и съм принудена да стоя на едно място. А живота си минава!

# 374
  • Мнения: 288
Дилянка   Hug,
И по принцип, от години имам проблем с тоя пусти ЮНИ месец!
Винаги оставам без работа тогава!

Според мен на първо място трябва да промениш нагласата си. Винаги оставам без работа тогава- означава ,че ти очакваш да се случи точно това и го предизвикваш с мислите си , дори и да не го осъзнаваш .
"Силата на твоето подсъзнание" ,за мен също беше една от първите ми книги ,благодарение на която стартирах по този път. Препрочитала съм я 5-6 пъти.
Сега ти препоръчвам да прочетеш " Закона за привличане " на Хикс.Ще намериш отговори на въпросите си  Peace.
Ето малко:
Добре е да знаеш, че ти твориш живота си със силата на мисълта си и само ти си отговорен за съдбата си, само ти можеш да си помогнеш.Единствено ти мислиш мисълта си, никой друг не може да мисли вместо теб, а мисълта и убеждението са точката на привличане. Със сигурност от време на време има някой, който те подкрепя, но най-накрая трябва да откриеш как да си помагаш и да подкрепяш себе си; да намериш начин да правиш нещата така, че те да работят добре за теб; да се отучиш от вредни навици и да научиш полезни такива.

Най-важното е да си изясниш какво искаш, да знаеш къде искаш да отидеш, а след това да разучиш начините, които да те отведат до желаното място. Започва се с изясняване на целта на пътуването, т.е. с края. Преди да се започне пътуването, трябва да се знае къде искаш да отидеш, къде искаш да стигнеш.


Ти си творец; твориш с всяка своя мисъл.

Според Вселенския Закон за Привличането ти привличаш същината на това, което си избрал да отдадеш вниманието си, без значение дали е желано или нежелано. И така често твориш неосъзнато., защото получаваш това, към което насочваш вниманието си, независимо дали го искаш или не. Но по начина, по който се чувстваш, разбираш дали това, което привличаш (сътворяваш) е желано или нежелано. (Към какво си насочил вниманието си в момента?)


Успех мила   bouquet

Щастлив ден на всички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт