Цветя перваза ни огравят и с усмивка всеки озаряват- 41

  • 32 632
  • 438
  •   1
Отговори
# 360
  • Бургас
  • Мнения: 610
Честито на всички празнуващи!
Чудесни цветенца и петунии!Браво! Heart Eyes
Моята мини роза съм на ръба да я хвърля #Cussing out и купя нова ЗДРАВА РОЗА
Направо вече ме дразни пфуууу….Два пъти я пръсках със фунгицида
И пак такава умряла ми стои….ужас #2gunfire

# 361
  • Варна
  • Мнения: 25 292
poepie,
подрежи я, да се махнат повредените части, според мен ще избият нови клонки Peace

# 362
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Честито на всички ,които празнуватили са празнували   Hug bouquet

poepie  я не се отказвай ,остави розичката на подходящо местенце иосвен да я поливаш за друго не и досаждай Peace

# 363
  • Бургас
  • Мнения: 610
Не виждам живот във тая роза, на нея просто не и се живеее Thinking...ще я хвърля на терасата и ако иска да се оправя..
Най много аз да прихвана от нея брашнеста мана и да побелея Crazy Или пък най вероятно ще се здобия със толкова много брашно, че ще спра да купувам.. rotfImbo Много ме дразни :whistle Whistling(надрънках  доста глупости за това изчезвам преди да ми е хрумнало  още нещо)

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 11:53 от poepie

# 364
  • Мнения: 1 692
poepie, не й се ядосвай. Къде я държиш? Вкарай я под душа да я изкъпеш малко и после я прати в някой полусенчес ъгъл на терасата. Ако има много унищожени просто ги изрежи, но не до долу. Ще се оправи явно вътре не й харесва.  Naughty
Сега ви пускам малко снимки, а след малко ще има и още. Просто в момента ги качвам.
От тук нататък е отново нашето село но вече с други цветя. http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=12669431
Ще се оправи розата. Измии я с веро и вода и да си продължава стоенето навън.

Последна редакция: ср, 03 юни 2009, 10:38 от viki_hrisa

# 365
  • Бургас
  • Мнения: 610
На източна тераса е!

# 366
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
poepie я покажи тази безжизнена розичка  Peace

viki_hrisa  срахотни цветя и твоето цвете е прекрасно  Hug , а малкия умира за динозаври   Hug

# 367
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 192
Сега ви пускам малко снимки, а след малко ще има и още. ....
От тук нататък е отново нашето село но вече с други цветя. http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=12669431


яяяяяяяя, тоЗ крокозъбел  Mr. Green не е ли малко преди Шипка?
и къде е т'ва "наше село" с тез къщички отзад на ГБ ми мяза  Laughing
миналата година имах точно такива ярко жълти ниски тагетеси  Hug сега има самонасяли се, дано има и от тях, като слънчица са  Praynig
 
poepie - моята почти умря, но като я засадих на двора - дъжд, вятър, бръмбари и гадинки, с една дума всички екстри, живна и цъфтя цяло лято  Confused кой да се сети, че няма да издържи зимата  ooooh!

цъфна и фуксията  Crazy такава е хубавица, нищо че се пече няколко часа в багажника при 40 градуса навън  Blush - розови връхни листенца и тъмно лилЯва кичеста "поличка" сега ми е жал да я чистя чак Tired

вятъра в отчупил гооооолямо клонче на сакъзчето  Confused начупих го на по-дребни и довечера ще ги бодна  Praynig дано имат късмет

# 368
  • Мнения: 1 692
Goody, не е на Шипка. На много хиляди километра е от там.  А ти да пуснеш няколко снимки.
Кажете ми този ириси имат ли шанс да се хванат по това време? http://media.snimka.bg/3208/012670377.jpg
А това е гругката на бегонията, но ще я садя след обяд. http://media.snimka.bg/3208/012670370.jpg
Чародейка, благодаря за цветето.  Hug Както и за останалите.
Моята и тя е луднала по динозаври  Grinning

# 369
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 192
моите такива вече прецъфтяха  Confused нямаше кой да ги снима, че бяхме на път - мисля, че ако се поливат редовно не би трябвало да имаш проблем 
Thinking не знам защо моите цъфтяха чак на втората и третата година  ooooh!

тази каскадна бегония ми е влязла под кожата от миналата година   Crazy

а снимки довечера или по-късно  ooooh! че с тоя (уж) болник не мога и до ... да ида  Crazy

# 370
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
viki_hrisa  сей си ирисите поне да заякнат луковиците  Peace

Goody така както описваш фуксията ,ми прилича на моята ,чакам снимки  Hugа тази бегония и на мен ми е на сърце ,обаче моите нещо ги е изгризало ,глориозата също е изгризана на половин ,и семенцата за магнолията са оръфани  от мравките  ooooh!направо се отчаях с тезигрудки ,миналите години гладиолите сега бегониите  #Cussing out

# 371
  • Мнения: 1 692
Чародейка и аз това си мисля. Поне да имат малко повече сила.  Тук пък има много голи охлюви и те правят беля.  #2gunfire

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 13:42 от viki_hrisa

# 372
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Същите гадини ги имам и аз  #Cussing out много са гадни  Sick в тревата е пълно   Confused

# 373
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 192
ей я УбосТницЪтЪ  Sunglasses



взех я нарочно тънка и дълга, подпрях я и ми се искаше да почистя всичко отдолу и да я направя на дръвче  Confused сега вече ми е жал, но ще чистя  Rolling Eyes къде ще ходя  Hug

ПП не знам колко е вярно, но съседките садят тагетеси около лехите. твърдят, че гонят всякакви твари и гадинки. екстрата е, че покрай съседката имам и аз половин двор тагетеси  Joy разсеяли са се сами Hug

Последна редакция: вт, 02 юни 2009, 14:34 от Goody

# 374
  • Мнения: 43
poepie , и аз те съветвам да не хвърляш розата, поливай я, подрежи я ако трябва, не я мисли много и ще видиш как ще живне, после ще ни се похвалиш. Grinning
viki_hrisa, сподели ако не те притеснява кое е селцето ви, страхотно е там, и море ли си имате?Много хубави снимки, много обичам да гледам снимки от чужбина, понеже не съм излизала извън България.Дано някога стане.
Блу Джей я няма, да покаже и тя от хубавите си снимки.
Гуди, много е красива фуксията ти, моята ще я снимам пак и най-после ще кача снимки, намерих батерията снощи.
На наш роднина от село са му казали да посипе пепел около растенията, за да не достигат до тях охлювите да ги ядат.

Общи условия

Активация на акаунт