Какви тестове за овулация ползвате?

  • 13 542
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 13 206
Е как .. аз умувах 5 г. по въпроса.. ще се похваля  Wink

# 46
  • Мнения: 3 641
Най-доволна бях от Клиър Овю Simple Smile

# 47
  • Мнения: 44
Най-доволна бях от Клиър Овю Simple Smile
Jeny какво точно имаш в предвид като казваш,че си най-доволна от Клиър Овю?По-ясни са чертичките или..?Кажи,че аз не знам от кои да взема другия месец newsm78

# 48
искам да ви попитам теста за бременност на clear ovu ми показва много бледа втора черта, значи ли това че има бременност или не, или е като при тези за овулация при бледа втора черта да няма ову? на някоя от вас случвало ли и се е? възможно ли е този тест да греши?  newsm78

# 49
  • Мнения: 177
pisanka88, ако на теста за бременност има втора , макар и бледа черта, то това би трябвало да означава, че си бременна. Аз те съветвам, обаче,  да потвърдиш това с някой по-надежеден тест, като Sure Check например, защото точно тези тестове от комплекта на Clear Ovu, на мен почти винаги ми показват лека розова чертичка, без да има бременност. Вече не им вярвам на тях.

Пожелавам ти успех!

# 50
  • Мнения: 879
Този месец и аз ползвах Клиър Овю, но не съм много доволна, започнах да ги ползвам на 12-я ден, тогава имах 1 чертичка, на 13-я ден, имах 2, но едната беше малко по-бледа, като цяло тестовете не са много ясни. Спазва условието да не пия течности и да не ходя до WC поне 3-4 часа, но пак с много зор се появяват чертичките.... за другия месец ще взема други, преди си купувах 1 вид, в който няма тест за бременност, но не си спомням как се казва...  newsm78

# 51
  • Мнения: 177
Казват се Oview, тези, които са без тест за бременност и са в една розова кутийка. Аз от тях, определено, съм много по-доволна.

# 52
  • София
  • Мнения: 13 206
pisanka88, ако на теста за бременност има втора , макар и бледа черта, то това би трябвало да означава, че си бременна. Аз те съветвам, обаче,  да потвърдиш това с някой по-надежеден тест, като Sure Check например, защото точно тези тестове от комплекта на Clear Ovu, на мен почти винаги ми показват лека розова чертичка, без да има бременност. Вече не им вярвам на тях.

Пожелавам ти успех!

Абе тоя тест на мен ми показва отрицателен 2-3 дни преди датата на цикъла. Знам, че е рано по принцип, обаче ще съм адски разочарована ако не е станало  Rolling Eyes Сега ще чакам до петъка... и ще взема някой по-добър. Обаче аз наблюдавах теста за бременност... Първо нямаше никаква черта, освен контролната. После постепенно започна червеното оцветяване да се движи отдолу нагоре и оформи лека черта.. после тя изчезна.. много странна работа, все едно се разми  Confused И понеже съм затрита и изхвърлих упътването изобщо не знам след колко време се отчита тоя за бременност. Това с размиването се случи на около 15 минута.
Пък в същото време се чувствам не както пред цикъл. Понеже имам вече едно раждане и сега си чувствам гърдите така все едно слиза кърмата, едно боцкане особено, а не болка и напрегнатост  Confused Е, ще чакам... включих се, щото темата се вдигна и викам, чакай да споделя... Wink

# 53
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Vache, ти късно си го направила първия тест за овулация. Щом цикълът ти е 25 дни, вадиш поне 14 и тогава започваш, т.е. има логика овулацията ти да е била пр. на 11-я ден, аз бих започнала тестовете най-късно на 10-я  Peace

Знам, че е рано по принцип, обаче ще съм адски разочарована ако не е станало  Rolling Eyes Сега ще чакам до петъка... и ще взема някой по-добър.

Надявай се на най-хубавото, но бъди подготвена и за най-лошото. Знам, че звучи като клише, но в случая риск за разочарования има, чисто статистически малък процент от бременностите се случват на първия месец  Peace
Ние имахме месец, в който уж преизпълнихме петилетката, но бременност видях точно през крив макарон. И през следващия месец вече нямах никакво желание нито за секс, нито за бебеправене. Отрицателен тест за бременност или менструация направо ти разбиват сърцето  Sad И въпреки всичко написано до тук, ти стискам палци да не го преживееш  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover  Peace

# 54
Vache, на упътването пише, че пълната реакция на теста трае 5 минути и да не се отчита резултата след повече от 10 минути. Пише и да се потопи за 30-40 сек (по спомени говоря) и после да се извади теста и да се чака резултат.

# 55
  • София
  • Мнения: 13 206
Mentha, абе първият път стана от раз, само с изчисления и мерена БТ. Сега ще видим  Wink Wink Wink Понеже от раждането шийката ми е малко по-отворена се надявам това да е в плюс, само после да не е в минус де...  Wink
Абе няма да е драма ако ми дойде, ама понеже аз съм планьорка голяма не обичам да ми се изпортят плановете  Wink

А иначе теста го направих както преди 7 г. Ще видим в петък или преди това. Ако не стане, значи не е  трябвало и толкоз...  Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 8
Здравейте,нов потребител съм във форума и понеже вече планираме бебето и аз ползвам Клиър Ову и съм доволна от резултатите.

# 57
  • Бургас..морето
  • Мнения: 24
Здравейте момичета! Отдавна Ви чета и намирам отговори на въпросите които ме интересуват,но сега имам едно питане Simple Smile))))))))))))) не ми се смейте много моля Ви побърках се да давам на гинеколожката по 50 лв...та се надявам вие да ми ги спестите.....та сега срам не срам....дръжте се здраво за стола...АЗ МАЙ МАЙ НЯМАМ ОВУЛАЦИЯ...този месец правих тест както тя ми направи схема и обхванахме голям период от време защото цикъла ми е 'как му скимне' ноооо на 1вия ден който според нейните думи е 'просто да се подсигурим 'има почти незабележима 2ра ивица и след това 9 дена нищо!според това което изчетох тази ивица е невалидна ако не е по ярка или еднаква с контролната...та според моите сметки неможе да сме я истървали защото започнахме на петия ден да я дирим Simple Smile...та дали е възможно да нямам овулация...след последния преглед доки ми каза аиде вс ок..давай сега овулацията и правим бебе...ама тя пустата я няма,дали не трябва да ми се назначат някакви хормонални иследвания...вече незнам имам чувство че съм хопихондричка...

Последна редакция: вт, 30 юни 2009, 08:54 от rosica83

# 58
  • Мнения: 914
Спокойно, може просто само този месец да си била без овулация. На всяка жена се случва.

# 59
  • Мнения: 44
Rosica83 Четох нчкаде,че съмнителна овулация се засича като започнеш от първия ден на цикъла и караш до другата менструация.В твоя случай щом нямаш редовен цикъл мисля че трябва да почнеш от началото на месеца и карай до другия....не знам дали е правилно,но аз мисля сега тоя начин да пробвам.
 Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Peace Късмет!

Общи условия

Активация на акаунт