Най-хубавото място в Родопите, където сте почивали!

  • 108 671
  • 242
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 2 516
Днес искам да ви покажа красивите местности край Ивайловград.Но понеже туризма тук не е доразвит ,тези кътчета на България са непознати за много голяма част от българското население...........
С две ръце подкрепям  Peace Този район е абсолютно неразработен и страшно красив, с много места за гледане. Ти ще довършиш поста си със снимков материал, надявам се, пък аз може дза добавя нещо после  Grinning. Дотолкова неразработен от нас, че изпаднах в потрес, когато из вила Армира ме разведе индийка от Корпуса на мира .....

# 31
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Пампорово

# 32
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
И на мен ми харесва Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 454
http://www.agrotexim.com/hotel/index.html

Тук бяхме през майските празници. Има малък басейн,  еко пътека /но е много стръмна Laughing/ и два коня за езда, рибарници с пъстърва.
Намира се на пътя Девин - Смолян. Хубаво е, че е близо / с кола/ до много от забележителностите на този край.
Не е лошо.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 522
Ходила съм на много места из Родопите, но най много ми хареса в Триград.Ще кача по късно и снимки. Обиколихме целият район.Ходихме до Девин, Доспат, Ягодинската пещера,Гела и др. места. Сега искам да отида в района на Кърджали, Чувала съм че и там е много красив района.

# 35
  • out of space
  • Мнения: 8 573
. Сега искам да отида в района на Кърджали, Чувала съм че и там е много красив района.

О, много е красиво! Идете да разгледате Перперикон и крепостта Татул  Peace

# 36
  • Мнения: 239
Триград, Цигов чарк,Пампорово,пещерите в Родопите...

# 37
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
С две ръце подкрепям  Peace Този район е абсолютно неразработен и страшно красив, с много места за гледане. Ти ще довършиш поста си със снимков материал, надявам се, пък аз може дза добавя нещо после  Grinning. Дотолкова неразработен от нас, че изпаднах в потрес, когато из вила Армира ме разведе индийка от Корпуса на мира .....
Ще чакам и ти да разкажеш твоята история  Grinning

Аз продължавам с Атеренския мост или както го наричат всички в Иваиловград -"Римския мост"   Grinning
На 7 км. югозападно от квартал Лъджа, Ивайловград, на река Армира (наричана Атеренска в горното си течение), се намира късносредновековния Атеренски мост. Той е обявен за археологически паметник на културата с местно значение. В сегашния си вид съоръжението датира от XVI в., но съществуват предположения, че оттук е минавал древен римски път за Беломорието, а по-късно мостът е имал връзка и с укрепения град - крепост “Лютица”.
Мястото е божествено.Природара наоколо е невероятна. Grinning

Утре ще продължа с останалите забележителности. smile3507

# 38
  • Мнения: 413
Качвам и аз снимки от последните си родопски влюбвания.
Започвам с Мостово и феномена Белинташ! Едно от най-красивите места, които съм виждала. Величествена, омагьосваща природа, която те оставя без дъх!Къщичките са добри, 50 лв е нощувката за двойна стая, само с резервации! Вкусна скара в ресторантчето.



Продължавам с вече споменанотто село Загражден, което е някъде на края на света, но пък пътуването си заслужава. В комплекса Койчеви щи ви посрещнат като скъп гост и ще направят всичко, за да се почувствате добре дошъл и специален. Сутрин прясно издоено мляко, вечер прасковена ракия с екозеленчуци.Мммм, вълшебство!
Природата - частица от рая. Река с каменно корито, минаваща през цялото село, опасана с въжени мостчета, еко- пътека, по която можете да откраднете няколко часа безвремие..




Накрая село Горна Арда-един комплекс досами границата, който собственикът е сътворил с двете си ръце. Прилича на къщичка от приказките, невероятно бягство беше от летните жеги. В самото село Горна арда няма какво да се прави. Къщата, в която спахме - Веселата къща, беше повече от луксозна, нощувка 40 лева.

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 11:26 от Dazy

# 39
  • Мнения: 391
Качвам и аз снимки от последните си родопски влюбвания.
Започвам с Мостово и феномена Белинташ! Едно от най-красивите места, които съм виждала. Величествена, омагьосваща природа, която те оставя без дъх!Къщичките са добри, 50 лв е нощувката за двойна стая, само с резервации! Вкусна скара в ресторантчето.
Би ли споделила в кои къщички спахте? Аз там съм се пробвала няколко пъти в един комплекс - Старите къщи, но все няма места  Sad

# 40
  • Мнения: 413
Качвам и аз снимки от последните си родопски влюбвания.
Започвам с Мостово и феномена Белинташ! Едно от най-красивите места, които съм виждала. Величествена, омагьосваща природа, която те оставя без дъх!Къщичките са добри, 50 лв е нощувката за двойна стая, само с резервации! Вкусна скара в ресторантчето.
Би ли споделила в кои къщички спахте? Аз там съм се пробвала няколко пъти в един комплекс - Старите къщи, но все няма места  Sad
Е, там спахме!-:)Пробвайте във Веселата къща, ако сте по-голяма компания.
Тези къщи са уникални само с местоположението си, иначе е доста шумно, защото е бъкано с народ Wink

# 41
  • Мнения: 4 915
Чудна тема, това лято съм запланувала Родопите, ще я следя.

Иначе сме почивали в Триград преди много време, някакъв частен дом, координатите съм ги затрила.
На връщане минахме през Пампорово, Бачковския манастир, Асеновата крепост - красиви места...

Посетете Чудните мостове, просто задължителни са!  Simple Smile


# 42
  • Мнения: 239
Да, Белинташ (Беланташ) наистина е страхотно място,красиво и мистично,наистина се чувства силна енергия и спокойствие.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 522
В коя част на Родопите се намират тези красоти.

# 44
  • Мнения: 413
В коя част на Родопите се намират тези красоти.
За кои питаш? Laughing

Общи условия

Активация на акаунт