Най-хубавото място в Родопите, където сте почивали!

  • 108 689
  • 242
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 308
На мен ми препоръчаха хотел "Дъбраш", но сме ходили още и не мога да споделя впечатления. Иначе е този: http://www.hoteldabrash.hit.bg/

Марчела5, този хотел изглежда много добре! Аз търся сега някое хотелче по-близо до София и ще го добавя към вариантите.

# 91
  • Мнения: 658
3 50 лв на ден  за 15 човека-ние ходим от 5-6 години там

# 92
  • Мнения: 339
mar4ela5, благодаря за линка, найстина съм го пропуснала.
Didi*, благодаря ще разгледам и твоето предложение  Peace

# 93
  • Мнения: 155
И аз да ви следя Обожавам Родопите и не пропускаме година без да отидем поне 2-3 пъти Много добро попадение е Етнокомплекс Койчеви Празнувахме там една Коледа А как готви леля Пиринка - нямам думи Мъжете ходиха на оф роуд (сори за правописа), а ние с децата по екопътеката Бях най-доволна от факта, че и кученце можеше да е с нас
Други любими мяста - Скални мостове, с Гела (няма такава панорама), Хайдушки поляни, яз Доспат но от страната на Сърница и още много други
Това лято отиваме на екскурзионно летуване със сина ми, естествено в Родопи

# 94
  • Русе
  • Мнения: 11 920
От две годишен водим малкия в Родопите.
Повече прекарваме на палатки на различни места,защото обичаме дивата природа и пътешествията, но всяка година се отбиваме поне за няколко ден в Горна Арда.
Природата е прекрасна, а хората са неповторими.
Последните 2 години изкарахме на Перелик, хижата под върха, почти на 2000 м надморска височина.
за мене е идеалното място за детето. Огромни поляни, на които тича до късно вечерта, боровинки и малини , колкото може да поеме, най различни пътеки с реки и водопади.

# 95
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
Искам да ви попитам и вас? - Бях пуснала и тема, но все пак ще питам и тук. Някой ходил ли е във вилно селище Бор край Ракитово, доколкото знам не е работило 1-2 години, но сега пак работи, ако някой има впечатления моля да ги сподели.
Или пък ако можете препоръчайте такъв тип вилно селище в Родопите ако има.

# 96
  • София
  • Мнения: 6 232
3 50 лв на ден  за 15 човека-ние ходим от 5-6 години там
Днеска си резервирах за там от средата на юли-нали в действителност изглежда така,както на сайта и няма да сме неприятно изненадани??щом ходите вече 5-6 години,сигурно сте много доволни, но да питам все пак дали готвят хубаво,че там нямаме много възможности за храна?

# 97
  • Мнения: 658
готвят нннееевввееерроояяяттнннооо-всичко е едно към едно --поздравете Нинка от Мариана и Краси от Търново и й кажете да ви направи шоколадови гейзерчета Laughing и от чесновите франзелки Peace

# 98
  • Мнения: 658
и да не изядете манатаркитеее Twisted Evil

# 99
  • София
  • Мнения: 6 232
и да не изядете манатаркитеее Twisted Evil
супер!!!!много благодаря за info-то-заслужавате да ви оставим един тиган  манатарки за тази помощ. Хайде,от мен да мине,може и два,че аз по-си падам по пачия крак напоследък Wink

# 100
  • Мнения: 473
Влюбена съм в с. Широка лъка, в Чепеларе, Смолян, Пампорово, с . Хвойна, с. Павелско ...страхотна природа, но също така е много красиво и на местността "Копривките" в близост до х. Здравец.

# 101
  • Мнения: 239
Мамии..този пансион панайотови нещо не го разбрах много... това басейнче много малко ми изглежда?  newsm78  А и цени не видях... Може би не гледам където трябва...

# 102
  • София
  • Мнения: 6 232
Мамии..този пансион панайотови нещо не го разбрах много... това басейнче много малко ми изглежда?  newsm78  А и цени не видях... Може би не гледам където трябва...
цени няма,наистина,вчера,като се обадих,ми казаха 70лв двойната стая на вечер-имаме 6 нощувки,като тука се включвал билярда, басейнът и фитнеса. Храната май е отделно,това не се сетих да питам,но едва ли е в тази цена.

# 103
  • Варна
  • Мнения: 433
Миналото лято бяхме в Девин, не мога да опиша що за красота е там и в околностите. Имаме много забележителности около града, които да се посетят, и най-вече страхотния комплекс с минерални басейни на около 3-4 км от града, заобграден от планини и прекрасна природа. ГОРЕЩОООООО ПРЕПОРЪЧВАМ!!!!

# 104
  • Мнения: 4 915
Как се казва този комплекс?

Общи условия

Активация на акаунт