Най-хубавото място в Родопите, където сте почивали!

  • 108 751
  • 242
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 494
Момичета, искам съвет от вас. Възможно ли е да се направи следния маршрут:
1 ден- Пловдив - Асеновград - Чепеларе - Девин - Доспат
2 ден - Доспат - Батак
3 ден - Батак - Велинград - Разлог - Благоевград - Рилски манастир
4 ден - Рилски манастир - Язовир искър

Километрите не са много. Но пътя е с доста завои предполагам и ще отиде време. С кола ще сме и ще нощуваме където намерим. Как ви се струва?

# 106
  • Варна
  • Мнения: 433
Как се казва този комплекс?

Ами не се сещам точно дали изобщо имаше име, в него имаше два големи басейна, единия от който се води детски, бар, заведение за хапване, имаше и студио за масаж, от него започва и една невероятна красива еко пътека. Абе неописуема красота е, ако искаш мога да изровя снимки да покажа  Peace

# 107
  • Varna
  • Мнения: 191
Момичета, искам съвет от вас. Възможно ли е да се направи следния маршрут:
1 ден- Пловдив - Асеновград - Чепеларе - Девин - Доспат
2 ден - Доспат - Батак
3 ден - Батак - Велинград - Разлог - Благоевград - Рилски манастир
4 ден - Рилски манастир - Язовир искър

Километрите не са много. Но пътя е с доста завои предполагам и ще отиде време. С кола ще сме и ще нощуваме където намерим. Как ви се струва?
Смятам, че не е непосилно, но програмата за 3 ден не е ли малко претоварена?  newsm78

# 108
  • София
  • Мнения: 5 260
Момичета, искам съвет от вас. Възможно ли е да се направи следния маршрут:
1 ден- Пловдив - Асеновград - Чепеларе - Девин - Доспат
2 ден - Доспат - Батак
3 ден - Батак - Велинград - Разлог - Благоевград - Рилски манастир
4 ден - Рилски манастир - Язовир искър

Километрите не са много. Но пътя е с доста завои предполагам и ще отиде време. С кола ще сме и ще нощуваме където намерим. Как ви се струва?
Смятам, че не е непосилно, но програмата за 3 ден не е ли малко претоварена?  newsm78



Батак-Доспад са много близко, а програмата за ден 3 е наистина  ooooh! Освен ако не сте решили само да минете покрай
Велинград, Разлог и Благоевград, без да спирате. Иначе е добре и съвсем не е непосилно  Peace

# 109
  • Пловдив
  • Мнения: 2 522
Ами не се сещам точно дали изобщо имаше име, в него имаше два големи басейна, единия от който се води детски, бар, заведение за хапване, имаше и студио за масаж, от него започва и една невероятна красива еко пътека. Абе неописуема красота е, ако искаш мога да изровя снимки да покажа  Peace
http://spa-struilica.hit.bg/ - Трябва да е това?

Момичета, искам съвет от вас. Възможно ли е да се направи следния маршрут:
1 ден- Пловдив - Асеновград - Чепеларе - Девин - Доспат
2 ден - Доспат - Батак
3 ден - Батак - Велинград - Разлог - Благоевград - Рилски манастир
4 ден - Рилски манастир - Язовир искър

Километрите не са много. Но пътя е с доста завои предполагам и ще отиде време. С кола ще сме и ще нощуваме където намерим. Как ви се струва?
Не че е невъзможно да се направи, но според мен маршрутът е убийствен за 3-4 дни. Като километри не е много, но като времетраене е доста. Ден 1- поне 3-4 часа по силно завоест път, накрая си омагьосан отвсякъде, трябва ти поне един ден, да се осъзнаеш къде си  Laughing А на Доспат е толкова красиво. Ден 2 е ОК. Ден 3 - пак си е доста път. Ден 4-зависи от трафика  Laughing Ако така или иначе си наумила да минете през всички тези места последователно, аз бих останала поне за 2 нощувки в/около Доспат и някъде по трасето на ден 3, иначе само ще се убиете от път  Laughing Ако пък тръгнете да разглеждате градовете по пътя, времето е съвсем недостатъчно.

# 110
  • Мнения: 239
Ден 3 наистина е пресилен. А иначе за басейна - как се поддържа ли -веднъж пълниш водата и после хлор,хлор... ако си мислиш,че някъде сменят водата всяка седмица,дори всеки месец,жестоко се лъжеш.

# 111
  • Мнения: 22
здравейте  Embarassedискам да се включа и аз в темата...някъкви отзиви за ДОСПАТ...? Embarassed

# 112
  • Мнения: 1 163
Доспат е най-най Simple Smileвсяка година юли съм там за месец на палатка,толкова е красиво,че не бих заменила почивката си за друга.

# 113
  • Мнения: 289
На мен ми допадат повече Западнте Родопи. Имам баба в Триград- там ходим всяка година, но пътят до там си е малко страшничък. Язовир Въча е уникален /има един комплекс Чилингира със страхотна гледка към язовира/. Страхотни места са Батак, яз. Широка поляна, яз. Васил Коларов, Доспат, Сърница /като изключим всекидневното пеене на ходжата и шалварите, които ми дойдоха в повече/. Много обичам Девин и Смолян и всички селца около тях- Михалково, Стаманово, Беден, Широка лъка, Гела, Стойките.

# 114
  • Мнения: 251
Това ни беше изгледа от балкона!


# 115
  • Мнения: 1 740
Beceтo къде точно е това.
Гледката е уникална.

# 116
  • Мнения: 4 915
яз. Въча?

# 117
  • Sofia
  • Мнения: 2 473
запис

# 118
# 119
  • Мнения: 9 451
Страхотен изглед.
Това в кой хотел е?

Общи условия

Активация на акаунт