LaRedoute.fr - 115 - Всичко за поръчката!

  • 43 525
  • 716
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 790
Какво е Ла Редут
как става поръчването от там, за колко време пристига поръчката
и решение на някои проблеми, може да прочетете в




Какво е Ла Редут?
Как да се регистрирате?
За поръчката
За доставката
Често срещани проблеми при поръчката
Адресът за запитвания при проблем с поръчката
Шаблони на писма при различни проблеми с поръчките
ЗА ОТКАЗАНИТЕ АРТИКУЛИ
За чековете и ваУчерите
За връщането на артикули
ИНСТРУКЦИИ ЗА ПОПЪЛВАНЕ НА БЛАНКА ПРИ ИЗГУБЕНА ПОРЪЧКА
Пазаруване с референтни номера
За размерите
Таблицата с размерите на Ла редут Имайте предвид, че не е много точна и понякога се получават съществени разминавания. Долните таблици са доста по-точни. Затова, се опитайте да се ориентирате по тях. Ако не можете, питайте в темата. Винаги ще ви отговори някой със сходните мерки, кой номер да поръчате!
Размери на сутиени
Мъжки размери
Дамски размери
Детски размери
Размери на аксесоари
Видове чаршафи, материали на обувките, модели на дънките, типове … ето на артикулите
За промоционалните кодове За тях има отделна тема в подфорум „На пазар”

Цветовете на френски
Преводач от френски на английски, български или какъвто щете

Още едно упътване: ОБНОВЕНИЯТ САЙТ НА FINTY

И още един сайт с упътване за пазаруване.

ТУК може да обявите за продан неуспешните си покупки. Моля, когато сте си продали стоката, да ми пишете на ЛС, за да я махна от обявите.



Поръчки за цялата страна правят 450, Мама Бобо, anincenceto, Unicorn,  както и маграт чеснова.
 За София може да си поръчате при Linet и Зи

За Пловдив и региона може да си поръчате при Змейковица, при Духи Пухи, както и при Desita1234
За Бургас и региона може да си поръчате при Силвето 85 и при zajka , която прави поръчки и за района на Казанлък.
За Русе и региона може да си поръчате при shanel1982
За Варна и региона може да си поръчате при Miraj , както и при Pepina78
За Стара Загора и региона може да си поръчате при trampoline
За Враца и региона може да си поръчате при pepi7096
За Шумен и региона може да си поръчате при milan.sis

Предишни теми:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109110 111 112 113 114



ТОВА е сайтът с отзиви и размери на артикули.

# 1
  • Мнения: 5 026
Алекс,   bouquet

# 2
# 3
  • Мнения: 46
Може ли размери на номер 48 или 50 от този панталон http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4871561

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 249
Знам, че с карта поръчката трябва да е над 10 евро, а ако платя с ваучер може ли да е по-малко, знаете ли?

# 5
  • Мнения: 5 790
Знам, че с карта поръчката трябва да е над 10 евро, а ако платя с ваучер може ли да е по-малко, знаете ли?

Ако доплащаш с карта, доплащането задължително също трябва да е НАД 10 евро.
Само с ваучер - няма проблем.

# 6
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Алекс,

# 7
  • София
  • Мнения: 1 020
Момичета помагайте  Praynig. Опитвам се да намеря номерациите в раздела TAILISIME  (дали го написах правилно ooooh!)  на какви размери отговарят? Баща ми е доста голям (в талията - около 120-130 см  Embarassed) и  ми се искаше да видя нещо за него, ама грам не мога да се ориентирам, а и никъде из първия пост не намерих нищо писано аз този раздел!

# 8
  • Мнения: 1 540
Здравейте момичета, отдавна не съм писала, но и не съм поръчвала. )))
Сега с един въпрос. )))
Някой взимал ли е тази пола, че много ми харесва и се чудя, но все пак искам мнение за материя и т.н. )))

http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4657071& … ue&ksource=-1



Отзивите за нея са, че е много дълга. Мен това не ме притеснява обаче, с нетърпение очаквам полата да бъде намалена по време на големите намаления  Simple Smile

# 9
  • Мнения: X
Може ли размери на номер 48 или 50 от този панталон http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4871561
Имам 2 от тях, 50 номер, но са на простора, ако не е късно утре като изсъхнат ще пиша (и с уговорка, че евентуално са се свили малко). Имам от същия модел в 7/8 вариант, пак 50, ако искаш от него мога да измеря още тази вечер. Единия от дългите обаче е доста надупчен по вътр. шев, иначе е ок. Не са лоши панталоните като цяло, нагоре са по-широки, с висока талия.
Момичета помагайте  Praynig. Опитвам се да намеря номерациите в раздела TAILISIME  (дали го написах правилно ooooh!)  на какви размери отговарят? Баща ми е доста голям (в талията - около 120-130 см  Embarassed) и  ми се искаше да видя нещо за него, ама грам не мога да се ориентирам, а и никъде из първия пост не намерих нищо писано аз този раздел!

Потърси в таблицата с размери...За тази марка общото мнение е, че са леееко уголемени от стандартните размери. Моят опит е, че си отговарят.
Доколкото видях за талия 117-120см. дават 60 като размер, а Талисиме имат и по-големи. Дано се включи някой, който е взимал подобни размери, да не те заблудя...

Последна редакция: нд, 17 май 2009, 20:57 от Анонимен

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 127
Момичета помагайте  Praynig. Опитвам се да намеря номерациите в раздела TAILISIME  (дали го написах правилно ooooh!)  на какви размери отговарят? Баща ми е доста голям (в талията - около 120-130 см  Embarassed) и  ми се искаше да видя нещо за него, ама грам не мога да се ориентирам, а и никъде из първия пост не намерих нищо писано аз този раздел!

таблицата за Талисиме излиза под размерите,където пише guide des tailles
пробвай от тук
http://www.laredoute.fr/vente-tunique-imprimee-taillissime.aspx? … &numberpage=1

# 11
  • София
  • Мнения: 1 020
Момичета помагайте  Praynig. Опитвам се да намеря номерациите в раздела TAILISIME  (дали го написах правилно ooooh!)  на какви размери отговарят? Баща ми е доста голям (в талията - около 120-130 см  Embarassed) и  ми се искаше да видя нещо за него, ама грам не мога да се ориентирам, а и никъде из първия пост не намерих нищо писано аз този раздел!

таблицата за Талисиме излиза под размерите,където пише guide des tailles
пробвай от тук
http://www.laredoute.fr/vente-tunique-imprimee-taillissime.aspx? … &numberpage=1
  bouquet благодаря ти точно това търсех и пусто не го виждах, а бях сигурна, че някъде съм гледала да излизат размери!

# 12
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ако взимам размер 46/48 за дрехи, кой размер да си взема бански?

# 13
  • София
  • Мнения: 2 006
Момичета помагайте  Praynig. Опитвам се да намеря номерациите в раздела TAILISIME  (дали го написах правилно ooooh!)  на какви размери отговарят? Баща ми е доста голям (в талията - около 120-130 см  Embarassed) и  ми се искаше да видя нещо за него, ама грам не мога да се ориентирам, а и никъде из първия пост не намерих нищо писано аз този раздел!

Майка ми е с талия 116 и 54 р-р от Taillissime и е екстра. Ако и мъжките вървят така баща ти сигурно е за 54-56.

# 14
  • Мнения: 5 790
Момичета помагайте  Praynig. Опитвам се да намеря номерациите в раздела TAILISIME  (дали го написах правилно ooooh!)  на какви размери отговарят? Баща ми е доста голям (в талията - около 120-130 см  Embarassed) и  ми се искаше да видя нещо за него, ама грам не мога да се ориентирам, а и никъде из първия пост не намерих нищо писано аз този раздел!

Майка ми е с талия 116 и 54 р-р от Taillissime и е екстра. Ако и мъжките вървят така баща ти сигурно е за 54-56.

Дори за 50/52 е.

Общи условия

Активация на акаунт