ПАЗАРДЖИК - 39

  • 15 843
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 858
Ако това ще ви успокои и ние ще пропуснем морето, макар че си отиваме и сме на морето  Mr. Green  То море море, ама ако не си на плажа в града не е по различно, а ние до плажа едва ли ще стигнем с Вики  Thinking
И без да искам да подклаждам спора заформил се тук, за статистиката на Гери само ще кажа, че аз имам база за сравнение, но и да нямах пак се радвам че съм родена и живея в Бг. Имах няколко предложения да остана на други места, но не искам. И аз съм бая националист май, но колкото и да е трудно тук, тук ще си стоя. Където и да съм била, колкото и да е хубаво всичко, повече от 3 месеца не мога да издържа. Обичам си Бг и Пазарджик  Heart Eyes
И да ви почерпя че днес Вики става на цели 2 месеца  baby_neutral

Последна редакция: пт, 05 юни 2009, 18:39 от dessiss

# 286
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Честито на Вики!Да расте здрава и щастлива! Tada

# 287
  • Мнения: 941
Знаем, знаем ние че Вики има месечинка втора....да и е честита  Hug
Честита и трета месечинка и на Марианка на Ива  Hug

Деска тенкс, че се включи в статистическото проучване  Wink  въпреки опорочаването му от Неллина  Mr. Green

# 288
  • Мнения: 3 483
Нели,..... ми с това бебе в 11 трябва да сме се прибрали.... На плажа само с нея трябва да се разправям, а и както муши всичко в устата..... Следобяд пък всички трябва да мълчат, щото ще спи ooooh!... И шишета, пюрета,кани за вода.......... ooooh! То тук ще си ми е по-лесно да я гледам Sad Laughing
И без друго не ми се ходи честно казано.... Аз съм по хисарските басейни..... от морето ме е страх, щото не виждам дъното..... хем съм водна зодия Mr. Green Laughing

Гери, айди пускай новата тема Laughing Wink Hug

Честити месечинки на Вики и Марианчето Hug

# 289
  • Мнения: 319
Аз нещо не видях и не разбрах ква статистика водите, ама като чета Деси, ако съм разбрала правилно ето ме и мен - аз в чужбината повече от 1 мес не можах да издържа..... НИ могЪ аз без род и родина....

# 290
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Най си е добре в родината.Много страни съм обиколила но по красиво място от България няма,щастлива съм,че съм родена именно тук. bg

# 291
  • Между два свята...
  • Мнения: 58
То е ясно, че по-красива от родината България няма.

България! Че кой ли
я не знае?
На здравец и на рози
тя ухае!
В небето чак опират
планините,
като море са ширни
равнините.

Земята ражда жито
благодатно,
най-сладки плодове
и грозде златно.

Най-хубавите песни
тук се пеят,
най-светлите звезди
над нея греят!

Държавата е мноооооооооооога зле...
Или някоя мама  ще каже, че се чувства супер когато два  месеца не е получавал майчинство, защото сменят програмата на компютрите в Социалната служба. А с парите, които получава съпругът  й не може да си купи млякото и памперсите на бебето.....

Последна редакция: пт, 05 юни 2009, 21:14 от Mirna74

# 292
  • Мнения: 2 577
Привет Hug
Божо днес рева най-много, чак трепереше ooooh!После не реве де. Играе си.
Какво ли не му говорихме с баща му, с личната играчка си ходи - не, та не.
Питам го днес хубави ли са госпожите - той ми вика: Не!, питам - Защо?, той - Готвят манджа! #CrazyЯвно го карат да яде, а той не е най-силен там.
Дано свикне бързо. За сего поне  е з драв, което  е най-важно. Не ми се мисли какво ме чака понеделник.
Обичам нашата природа, не мога да живея в чужбина. Дано не ми се налага някога.
Ние сме в ремонт, море няма да видим WinkСамо планина!
Деска, честит ви празник Heart Eyes
Ембер, Жана е невероятна!

# 293
  • Мнения: 3 483
Уф, Янче , Янче..... Sad........


Нова тема

Пуснах я от моя потребител - забравих..... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт