ПРОТЕСТ-2,1-ви юни срещу липсата на достъчно места в градините в СОФИЯ

  • 21 647
  • 620
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 437
Момичета, нека пишем в тази тема всичко свързано с организацията на нашият втори протест!

http://hostbg.biz/protest/

Последна редакция: пт, 22 май 2009, 12:27 от .Ели.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 555
Запис. Аз ще присъствам задължително.  Peace

# 2
  • Мнения: 1 470
Дияна супер си!!!  bouquet
Остава ли контролна среща в четвъртък?!

# 3
# 4
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
 Не съм видяла темата и писах в другата.
 Диана, благодаря ,супер си!

 Добави към заглавието-гр. София.

 В темата за Варна не намерих нищо за техен протест.

# 5
  • Мнения: 3 205
Записвам се да потвърдя, че пак ще сме там с малкия. Май с друго няма да мога да помогна  Confused

# 6
  • Мнения: 47
Остава ли последно 10,30 часа на 01,06,2009г. пред "Московска"33?

# 7
  • Мнения: 353
а ДО колко ще бъде? На сина ми тържеството в яслата е на 1-ви юни от 10 и като никога ще е на двора и допускат и родители, та много ми се ще да ида да го видя и наснимам...Надали ще е повече от половин час това тържество, ако дойда към 11, 11.30 дали ще сте там?

# 8
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
 На предишния протест, в 12 ч на обяд някои тв си правеха все още репортажи за новините, имаше директно включване. До 12 със сигурност ще изкараме там.
 За датата и часът-все пак още не сме подали уведомлението и не сме получили разрешението.
 Не вярвам някой да си хареса точно " нашата градинка"-но не мога да ви кажа на 100% час и място.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 437
Остава ли последно 10,30 часа на 01,06,2009г. пред "Московска"33?

Да, мислим да бъде отново в градинката- чудесно място. Засега сме единодушни, но още нямаме уредено нищо докумнтално. Освен да ги помолим за абонамент за протести през 2 месеца и да планираме дати  Mr. Green

Саня, благодаря ти за ЛС и предложението   bouquet Скоро ще пусна отговор, нека мине срещата. Чудесна си   bouquet

# 10
  • Мнения: 3 993
Дияна супер си!!!  bouquet
Остава ли контролна среща в четвъртък?!

Да, и аз това искам да знам, кой и кога има готовност?

# 11
  • София
  • Мнения: 2 437
Дияна супер си!!!  bouquet
Остава ли контролна среща в четвъртък?!

Да, и аз това искам да знам, кой и кога има готовност?

Имам за утре следобяд  Peace
Сутрин съм притисната от времето.
Ако, обаче се събирате сутринта - ще дойда. Първото е просто предпочитание

# 12
  • Мнения: 2 280
Четвъртък е утре...(след малко ще е днес Simple Smile ) и..аз лично сутринта съм ангажирана, но..от 12.30 нататък мога да съм налична, ако има среща..
При всички случаи трябва да се видим, за да пуснем уведомлението за протест...

# 13
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
Освен да ги помолим за абонамент за протести през 2 месеца и да планираме дати  Mr. Green

Добра идея...  Laughing

# 14
  • Мнения: 1 470
Освен да ги помолим за абонамент за протести през 2 месеца и да планираме дати  Mr. Green

Добра идея...  Laughing
Те студентите така бяха ангажирали нещата...И в поредната сряда за която са нямали молба в СО,им се обадили да ги питат"Днес ще правите ли отново протест?!" Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт